Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijając nawet zupełnie kwestie techniczne, po ukończeniu RDR2, RDR1 wydaje się być DLC wydanym 8 lat wcześniej z dziwacznymi postaciami typu obwoźny sprzedawca czy grabarz.

Przepiękne, znakomicie nakreślone, metamorfozy wewnętrzne Arthura i w mniejszym stopniu również Johna, który jest przecież postacią drugoplanową. Rosnący niepokój wewnątrz obozu, miejscami śmierć towarzyszy która przychodzi nagle otrzeźwiając i przełamując poczucie bycia bezkarnym rozrabiaką. I w końcu desperacja Dutcha i tym bardziej jego coraz bardziej uwidoczniony egocentryzm - szczególnie w zestawieniu z

Spoiler

 indiańskim wodzem

 sprawiają, że stopniowo zdradza on swoje powierzchowne kredo pseudo szlachetnego bandyty, z którym się tak dumnie obchodzi.

 

:banderas:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam zagwozdkę, może ktoś pomoże ;)

Otóż złowiłem legendarną rybkę (tą bydlęcą nerke) no i nie udało mi się jej dowieźć na pocztę - zgon po drodze :dry: co by wysłać paczkę do mr. Jeremy Gilla ;)

Następną rybkę (legendarny szczupak) już bez problemu wysłałem do gościa. No i w rejestrze mam złowione i wysłane ryby 1/13, a w postępach rybka, której nie wysłałem normalnie widnieje, to samo na mapie, jest skreślona. I teraz co, nie zrobię już tej misji dla Gilla? Mam spróbować ją złowić jeszcze raz? Ale to chyba bez sensu, bo legend jest po 1 sztuce przecież... Ktoś może miał podobną sytuacje?

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Faka napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

śmierć towarzysza chociażby. Nikt się tego nie spodziewał, że tak to się potoczy.

 

Nie napisał jak i kiedy ktoś ginie. 

 

Jezeli w jedynce ścigamy Billa, Javiera i Dutcha, którzy są niedobitkami z gangu, to wiadomo od początku, że wszyscy tej historii nie dożyją do końca. 

 

Niewiele na razie widziałem, ale nie oszukuje się, że wszyscy to przeżyją. Gra się z przeczuciem jak wszystko się ładnie układa i jak gang biesiaduje przy ognisku, że wszystko sie zaraz posypie. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Voytec napisał:

Nie napisał jak i kiedy ktoś ginie. 

 

Jezeli w jedynce ścigamy Billa, Javiera i Dutcha, którzy są niedobitkami z gangu, to wiadomo od początku, że wszyscy tej historii nie dożyją do końca. 

 

Niewiele na razie widziałem, ale nie oszukuje się, że wszyscy to przeżyją. Gra się z przeczuciem jak wszystko się ładnie układa i jak gang biesiaduje przy ognisku, że wszystko sie zaraz posypie. 

Ale wiesz, że też nie każdy grał w RDR i takie rzeczy w sumie fajnie trzymać w spoilerach? 

Odnośnik do komentarza

pytanko

 

wróciłem z

 

tej wyspy Guarmy, gra każe mi wrócić do Shady Belle. No to biegnę z buta bo nie mam konia, w końcu widzę jakiś oświetlony budynek a tam cały gang i odpala się cutscenka. Tak miało być? Bo na mapce wciąż miałem oznaczone Shady Belle, budynek na który trafiłem nie był w ogóle oznaczony. Co by się stało w takim razie jakbym najpierw wbił do Shady Belle?

 

edit: dobra, wczytałem save'a i teraz prawilnie jadę tam gdzie trzeba, w dodatku znalazłem konia którego na początku pominąłem i dzięki bogu, bo 

 

 

taka muzyczka przy tym powrocie się włącza że :banderas:

 

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...