Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Zgredziula napisał:

 

Takich miejsc z takimi smaczkami dla gracza jest wiele. W random chatce w szufladzie. Na zamarznietym jeziorze. Na drzwiach od stodoly. Wszystko ta sama stylowa wyryte nozem czy czyms.

 

To sa kody, na bank.

 

Znalazlem tez kilka takich rzeczy, jedno bylo nawet w szufladzie ktora sie otwiera.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Wredny napisał:

No kuźwa! U mnie drzwi do jego chatki były zamknięte i doopa. 

u wat m8? ale miałeś normalnie u niego misje żeby z nim pogadać? ja potem wszedłem mu do chaty a tam siedział jakiś koleś na łożku xD trochę się zaskoczyłem, zaje.bałem go i ograbiłem chałupę a na półce była harmonijka (lub jak pisał jerome - charmonijka) 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Wredny napisał:

 

 

No kuźwa! U mnie drzwi do jego chatki były zamknięte i doopa. 

u mnie to samo...chociaz nie wiedzialem ze tam harmonijka. Mowicie o typie

 

ktoremu wysadzamy dynamitem gnojownik. Byl tez domek z niedzwiedziem gdzie miala byc fajka dla Dutcha...no nie bylo jej

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

A lustereczko dla pewnej obozowej damy gdzie znajdę? Wszystko inne mam odhaczone póki co. 

 

Na razie pojechałem sobie w górę strumyka zapolować na legendarne rybki :cool: szkoda, że z tymi bydlakami trzeba od razu na konia i na pocztę. 

 

Swoją drogą jak wygląda sprawa polowań na legendy? Miałem sytuację, że zacząłem tropić łosia (otarta kora na drzewie), ale jakiś lamus się spruł wyczajając średnio ukryte zwłoki - dostałem komunikat że za dużo się dzieje i łoś uciekł czy coś. Przespałem się w namiocie dwa razy i poszedłem do tego samego drzewa, ale nie mogłem wejść w interakcję. Pokręciłem się po okolicy na własną rękę i nic - odpuściłem i pojechałem na rybki. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, grzech83 napisał:

Mam zagwozdkę, może ktoś pomoże ;)

Otóż złowiłem legendarną rybkę (tą bydlęcą nerke) no i nie udało mi się jej dowieźć na pocztę - zgon po drodze :dry: co by wysłać paczkę do mr. Jeremy Gilla ;)

Następną rybkę (legendarny szczupak) już bez problemu wysłałem do gościa. No i w rejestrze mam złowione i wysłane ryby 1/13, a w postępach rybka, której nie wysłałem normalnie widnieje, to samo na mapie, jest skreślona. I teraz co, nie zrobię już tej misji dla Gilla? Mam spróbować ją złowić jeszcze raz? Ale to chyba bez sensu, bo legend jest po 1 sztuce przecież... Ktoś może miał podobną sytuacje?

 

Dobra, dzięki wszystkim za szybkie i zwięzłe odpowiedzi... :dry:

To tak jakbyście też mieli ten problem, to rybkę trzeba sobie złowić jeszcze raz, zostaje ona w kompendium, ale na mapie po jakimś czasie znowu jest zaznaczona jako nie złowiona ;)

Edytowane przez grzech83
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, grzech83 napisał:

 

Dobra, dzięki wszystkim za szybkie i zwięzłe odpowiedzi... :dry:

To tak jakbyście też mieli ten problem, to rybkę trzeba sobie złowić jeszcze raz, zostaje ona w kompendium, ale na mapie po jakimś czasie znowu jest zaznaczona jako nie złowiona ;)

U mnie ta nerka na mapie jest zaznaczona jako niezlowiona. A jest zaznaczona i w wyzwaniu i wyslalem ja poczta. Dziwna sprawa.

 

Ja mialem walek z skora legendarnego bizona. Zabilem, skora na konia, ale ze sie zje,balem konikiem z gory a on mi zdechl. A dopiero co kupiony wiec wczytalem autosave i wyswietlilo mi ze ulepszenie jest dostepne u trapera ale skora przepadla :yao:: A pewnie byla sporo warta. 

 

Odnośnik do komentarza

ayy, właśnie wymaksowałem pełny honor :cool:

 

pięknie się zakończyły te misje Lichwiarstwo i inne grzechy

 

 

Świetnie było darować tym ludziom długi, aż było widać w oczach Arthura odrazę do samego siebie. No i wyje.banie Straussa z obozu, od początku go nie lubiłem, choć trzeba mu przyznać że chociaż był lojalny i nie sprzedał się na Pinkertonach jak go porwali

 

Lecę kończyć resztę misji od strangerów a potem trzeba dokończyć ten główny wątek, ale 

 

 

z gruźlicą Arthur pewnie nie pociągnie po zakończeniu gry więc staram się jak najwięcej ogarnąć nim przed śmiercią, tak go polubiłem :nosacz2: 

a potem pewnie będziemy grać Johnem tak jak widziałem na yt odpalając poradnik do znajdziek xd

 

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

W ogóle ja pier.dolę, je.bany Marko Dragic xD  To drugie spotkanie z nim jest jakoś godzinę czasu gry możliwe? Widziałem może ikonkę na mapie jakieś trzy razy, za każdym razem jak próbuję do niego dojechać to ikonka znika, nawet jak próbuję spać i budzić się o różnych porach dnia to ikonki nie ma xD

 

ehh ci ekscentrycy tacy niedostępni

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, c0ŕ napisał:

W ogóle ja pier.dolę, je.bany Marko Dragic xD  To drugie spotkanie z nim jest jakoś godzinę czasu gry możliwe? Widziałem może ikonkę na mapie jakieś trzy razy, za każdym razem jak próbuję do niego dojechać to ikonka znika, nawet jak próbuję spać i budzić się o różnych porach dnia to ikonki nie ma xD

 

ehh ci ekscentrycy tacy niedostępni

 

ta, na pewno od godziny to zalezy, rozbij oboz w okolicy i czekaj

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, _Be_ napisał:

u wat m8? ale miałeś normalnie u niego misje żeby z nim pogadać? ja potem wszedłem mu do chaty a tam siedział jakiś koleś na łożku xD trochę się zaskoczyłem, zaje.bałem go i ograbiłem chałupę a na półce była harmonijka (lub jak pisał jerome - charmonijka) 

3 godziny temu, PiotrekP napisał:

@Wredny wróć się tam, ja tak zrobiłem i ją zdobyłem. Jeszcze fajka dla Dutcha póki co. 


A to w ten sposób... No ja pisałem o momencie starcia z dziadygą - po tym jak go zayebałem to chciałem prawilnie opyerdolić mu chawirę, ale drzwi były nie do ruszenia.
Spoko, kiedyś wrócę w takim razie :)

@Szymek_PL_ w tym domku normalnie fajeczka jest, na biurku obok maszyny do pisania. Pojechałem tam praktycznie od razu i znalazłem bez problemu. A masz zlecenie na nią?
Jakby co to poniżej mój filmik, na którym fajeczkę podnoszę z biurka. Ci którzy tam nie byli, nie otwierać spoilera :)
 

Spoiler

 


 

3 minuty temu, Pupcio napisał:

30 min szukania jednej czapli. A wy jak tam? Ekscytująca historia upadku gangu VAN DER LINDE?


Ja jestem pod wrażeniem, jak oni to polowanie fajnie zrobili. Sporo grałem swego czasu w theHunter Call of the Wild - taki "symulator myśliwego", więc do pewnego poziomu "realizmu" się przyzwyczaiłem. Obawiałem się, że będzie jak w Far Cry, gdzie fauna wskakuje nam co chwilę pod lufę, czy wręcz na twarz, a tutaj naprawdę się przyłożyli do tematu i jest fajnie wypośrodkowane - niby te zwierzaki wszędzie widać, ale jak chcesz ustrzelić coś konkretnego to się trzeba trochę pobawić

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...