Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Rockstar nie umie w zdrowy umiar. Próbuję zrobić wyzwanie przejechania ze Strawberry do Saint Denis w 9 minut to po drodze mijam loszkę z powyłamywanym koniem, zaraz później następna locha próbuje mnie namówić na wyścig konny, przez co gra wymusza na mnie zwolnienie biegu (no super dzięki szmato), a 50 metrów dalej jakieś dauny robią na mnie zasadzkę, mam na nich wyjątkowo wy(pipi)ane i jadę sobie dalej, ale koń dostaje dauna i robię fikołka nad jakimś kamieniem na jakiejś farmie z krowami, typy do mnie strzelają, więc walę dwa heady tym ulańcom i wyskakuje info, że jestem bounty i typy z farmy pomagają tym smieciom z jakiegoś gangu i chuy. No jest to gotg, ale momentami jest to taka zyebana gra, że (pipi)a mać xd

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Yakubu napisał:

Rockstar nie umie w zdrowy umiar. Próbuję zrobić wyzwanie przejechania ze Strawberry do Saint Denis w 9 minut to po drodze mijam loszkę z powyłamywanym koniem, zaraz później następna locha próbuje mnie namówić na wyścig konny, przez co gra wymusza na mnie zwolnienie biegu (no super dzięki szmato), a 50 metrów dalej jakieś dauny robią na mnie zasadzkę, mam na nich wyjątkowo wy(pipi)ane i jadę sobie dalej, ale koń dostaje dauna i robię fikołka nad jakimś kamieniem na jakiejś farmie z krowami, typy do mnie strzelają, więc walę dwa heady tym ulańcom i wyskakuje info, że jestem bounty i typy z farmy pomagają tym smieciom z jakiegoś gangu i chuy. No jest to gotg, ale momentami jest to taka zyebana gra, że (pipi)a mać xd

 

Torami jedziesz i robisz to w niecałe 5min bez żadnych "przeszkadzajek"

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ölschmitz napisał:

spoilery z 4 rozdzialu, mam pytanko

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

mam zadanie "?" od burmistrza, ale po napadzie na stacje nie moge wjechac do saint-denis (strzelaja do mnie ludzie brontego i nonstop mam zadyme tez ze strozami prawa).

bede mogl to zrobic pozniej? bo nie wiem czy sie z tym je.bac czy wrocic np. w kolejnym rozdziale.

[/spoiler

 

 

Bedziesz mogl.

Edit:

Przeszedlem RDR2. Dwa yebane dzbany troche popsuly mi zabawe. @Bansai i @Mikołaj, chetnie bym wam nayebal fizycznie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

ale trzeba przyznać Bansai że o ile nie miałeś zamiaru

 

tego zaspoilerować to użyłeś chyba najbardziej niefortunnego porównania ever xD To znaczy ja o tym że Micah jest zdrajcą dowiedziałem się ze spoilera gdzie indziej (bo sam jeszcze gry nie ukończyłem) więc nie mam ci tego za złe, ale jak tylko w kontekście Micah zobaczyłem słowo "kret" i reszta w spoilerze to tylko utwierdziłem się w przekonaniu co się święci xD

 

 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Mojave napisał:

Szkoda, ze nie zrobilem screena, co tam bylo, bo zdazyles zmienic. Zreszta w spoilerze juz jest rozwiniecie twojej obesranej wypowiedzi.  Za mniejsze spoilery ogor mial bana.

Ty jeszcze GSR'a masz, ja pierdole. Umrzyj.

 

Ale ja nic nie zmienilem, zdezorientowany wsadzilem tylko calosc w spoiler po tym jak zwariowales i spytalem cie zebys powiedzial gdzie jest spoiler, po czym ty napisales to co napisales i zaczalem sie smiac.

 

I ogarnij bluzgi.

 

16 minut temu, c0ŕ napisał:

ale trzeba przyznać Bansai że o ile nie miałeś zamiaru

 

 

  Ukryj zawartość

tego zaspoilerować to użyłeś chyba najbardziej niefortunnego porównania ever xD To znaczy ja o tym że Micah jest zdrajcą dowiedziałem się ze spoilera gdzie indziej (bo sam jeszcze gry nie ukończyłem) więc nie mam ci tego za złe, ale jak tylko w kontekście Micah zobaczyłem słowo "kret" i reszta w spoilerze to tylko utwierdziłem się w przekonaniu co się święci xD

 

 

 

 

No analogia troche niefortunna to fakt, ale ewidentnie trzeba

to juz bylo mocno podejrzewac lub o tym po prostu wiedziec zeby jedno slowo wyrwane calkowicie z kontekstu wywolalo taka reakcje.

Odnośnik do komentarza

I skończyłem główną historię, co tu się będę rozpisywał, 15/10, nie sądziłem że ta gra aż tak przerośnie moje oczekiwania. Wszelkie wady które tu w temacie wymieniałem po prostu nikną na tle tego co ta gra po sobie pozostawia. Wyobrażam sobie jak za parę lat będę wspominał tę historię i od razu napiszę do siebie w przyszłości że nie będą to wyidealizowane wspomnienia, ta gra serio była tak idealna.

 

Teraz czas zobaczyć co ma do zaoferowania epilog... 

 

 

Arthur :pechowiec:  Ale warto było mieć wysoki honor i umrzeć chociaż spokojnie przy wschodzie słońca. W ogóle to robienie dobrych, honorowych rzeczy, domykanie wątków w szóstym rozdziale mając wyrok śmierci nad sobą było jedną z najpiękniejszych rzeczy jakiej doświadczyłem w grach. Ech.

 

 

ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Edytowane przez c0ŕ
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zacznę niestandardowo zaznaczając, że poprzedni RDR jest moim absolutnym Top3 Ever. Jest to gra w którą gram ze znajomymi do dziś. Wszystko na 100% włącznie z 4 legendą w multi .... To nie jest jakiś lans tylko chciałbym być dobrze zrozumiany - nie jako hejter. 

Po tylu latach czekania na kolejną część (trzecią wliczając Red Dead Revolver) przegrałem już jakieś 30 godzin i ...

 

Plusy: 

- mapa, 

- system walki, 

- postacie,

- story. 

I prawdę mówiąc .. to tyle ....

 

Minusy: 

- czasookres,  to razi najbardziej ... postęp technologiczny, te kominy, tramwaje, garnitury, broń .. to wygląda jakby to było 20 lat po wydarzeniach w RDR1 a nie 10 lat wcześniej. Poza tym kto w Westernach chce oglądać tramwaje i dymiące kominy fabryk ? No poprostu Knockout i strzał w kolano,

- tereny, no tutaj pospolita nuda. Las, łąka, las, łąka, dymiący komin, bagna. Nie widziałem westernu, w którym nie występują tereny choć trochę pustynne. Przecież to jest jak "A" w alfabecie. Wszystko wygląda pięknie i widać, że jest dopracowane ... ale jest nudno. Jedno i to samo. W RDR1 mieliśmy poprostu wszystko oprócz plaży. Taka prawda.

- dźwięki i muzyka ... każdy kto czuł klimat z RDR1 wie o co mi chodzi. Tam wjeżdżając na teren Mozanita Post czuło się las z każdym szmerem ... a tu ? słychać tylko konia i dźwięk kiedy wpada się na drzewo.

- Van Der Linde ... w RDR1 przedstawiony jako zło wcielone a tutaj jako taki Robin Hood albo inny Janosik ... WTF ???? !!!!

- Challenges .. są tak głupie i robione na siłe, że głowa mała. 

 

Podsumowując ... R* wydał grę średniej jakości. Nie da się zrobić czegoś wielkiego skupiając sie wciąż na GTA5, które jest poprostu czymś niebywałym jeśli chodzi o jakość. 

Przez pierwsze 10 godzin grając w RDR2 byłem przesycony w achy i echy ... potem przyszedł zawód ....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez lennox
  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...