Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

festiwal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

yebane goty i najlepszy platformer ever w jaki mialem przyjemnosc grac, ta gra mnie powala co chwile pomyslem, tym jak znajdzki i bonusowe etapy sa poukrywane i przemyslane, jakie cudowne, np chwile wchodze w drzwi w bloku, widze motorek na dziedzincu, wskakuje i ....xddd

 

tegoroczna zelde mesjaszem bym nie nazwal, w swoim czasie napisalem w odpowiednim temacie recke, sporo rzeczy mnie tam nerwowalo, a przede wszystkim miejscami czulem nude, tutaj totalnie nie mam nic do zarzucenia, w swoim gatunku to yebane arcydzielo

Poza oczywistą oczywistością jak SMG Donkey jest jeszcze wyśmienity, dla mnie najlepszy platformer 2D:

 

https://m.youtube.com/watch?v=PzbowNx2KQ8

 

Zobacz sobie na przykład ten level i posłuchaj tej muzy, z pomysłem który występuje raz.

Odnośnik do komentarza
Właśnie oglądam napisy końcowe. Że też ktoś pozwala Nintendo robić tak dobre gry...

 

Jestem ciekaw, co tam dalej :). Mały przedsmak już widziałem wcześniej:

 


- można podróżować do Mushroom Kingdom (jeden z portali tam prowadzi,

- przed przejściem gry nie można nic zrobić z takimi wielkimi, metalowymi kostkami.


Odnośnik do komentarza

Tak z 5/6h zrobione, coś z 80 księżyców z pierwszych trzech królestw znalezione. Cudnie jest, Nintendo opanowało do perfekcji balans wzywanie/gratyfikacja. Nie ma momentu nudy, każda kolejna atrakcja jest w zasięgu kilku, kilkunastu sekund. W wielu momentach jest bliższa klasycznemu Wario Landowi niż Marianowi (spoiler z pustyni):

 

 

Ten księżyc, z panią Goombą - no kurwa mistrz.

 

 

 

Oj będę długo grał.

 

No i pograłem trochę na pro i trochę na joyconach i dla mnie zdecydowanie pro wygrywa: niskie, mniej precyzyjne gałki w joyconach działają mi na nerwy.

Odnośnik do komentarza

Tez nie korzystam, ale co z tego skoro i tak mam wielki ból doopy w tej grze. Widze ksiezyc, albo góre złota a i tak nie mam pomyslu jak sie tam dostac, a tymbardziej zwinnosci jak członkowie brygady R&R. Takie skutki nie grania w platformówki tylko turowe gierki, no ale jednoczesnie jest to wspaniale uczucie i postawione wyzwanie przedemna. Zastanawiam sie czy pro controller albo granie na motionach by mi nie ulatwilo troche zadania, bo szybko mi sie paluchy gubia na tych malych joy-conach w trybie handheld jak trzeba sie gimnastykowac szybko w powietrzu.

 

Dalej siedze na pustyni i liże kazdy kąt, co za giera :obama:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...