Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Ale już anus Ci się pali bo powiedziałem ze mi się nie podoba. Tak, MI. Przeszedłem obie - w SMG 1 mam 120 gwiazdek, w dwójce juz na 110 przestałem grać i nie chciało mi się robić maxa.

 

Zabijesz mnie bo Zelde WW tez uważam za kupę a BotW to TOP10 ever?

Nie, nie zabiję. W ogóle takie dyskusje nie mają sensu, subiektywizm, subiektywizm, subiektywizm. Ja z całego serca polecam SMG wszystkim, którzy nie grali. Myślę, że większości się spodoba, a już na bank obie części zasługują na szansę, choćby za patent z galaktykami.

 

p.s. mogłeś się nie męczyć i odłożyć po 60/70 gwiazdkach potrzebnych na przejście, skoro Ci się nie podobały ;).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Zdrowy tak ma. Napisali w meta to znaczy że gra krul, twórcy pany i koniec. Mi się znudziła ta walka z wiatrakiem.

Wyrażam tylko swoje zdanie, SMG były PERFEKCYJNE, SMO jest genialne, ale ma słabe punkty. W każdym razie GOTY, ale tak jak w Zeldzie, tak i tutaj nie wszystko mi się podoba, z SMG nie miałem tego problemu, były wyśmienite i RÓWNE. Amen.

 

updatede: zresztą to nie ja wchodzę do tematu SMO, żeby pisać, że SMG było słabe, ot prowokacja.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

 

 

W Galaxy byli trudniejsi. Tutaj nie ma w ogóle wyzwania. Chyba nie przejdę SMO na 100%

bo mnie wku ta skakanka :)

 

 

update: dużo trudniejsi.

Przed chwilą właśnie zrobiłem 101 skoków na skakance. Mogłem jechać dalej, ale już mi się nie chciało tego robić xd Najważniejsze, że jest księżyc

ja właśnie teraz 157, wystarczyło odpowiednie ustawienie (nie na środku) i odpowiednie ustawienie kamery (z boku), huh

 

Skakanka to jest (pipi), zobaczycie co wymyśliły ślimaki  :dynia: 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

W Galaxy byli trudniejsi. Tutaj nie ma w ogóle wyzwania. Chyba nie przejdę SMO na 100%

bo mnie wku ta skakanka :)

 

 

update: dużo trudniejsi.

Przed chwilą właśnie zrobiłem 101 skoków na skakance. Mogłem jechać dalej, ale już mi się nie chciało tego robić xd Najważniejsze, że jest księżyc

ja właśnie teraz 157, wystarczyło odpowiednie ustawienie (nie na środku) i odpowiednie ustawienie kamery (z boku), huh

 

Skakanka to jest (pipi), zobaczycie co wymyśliły ślimaki  :dynia: 

 

 

Mówisz o siatkówce plażowej? Już widzę, że to będzie trudniejsze.

 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

W Galaxy byli trudniejsi. Tutaj nie ma w ogóle wyzwania. Chyba nie przejdę SMO na 100%

bo mnie wku ta skakanka :)

 

 

update: dużo trudniejsi.

Przed chwilą właśnie zrobiłem 101 skoków na skakance. Mogłem jechać dalej, ale już mi się nie chciało tego robić xd Najważniejsze, że jest księżyc

ja właśnie teraz 157, wystarczyło odpowiednie ustawienie (nie na środku) i odpowiednie ustawienie kamery (z boku), huh

 

Skakanka to jest (pipi), zobaczycie co wymyśliły ślimaki :dynia:

 

Mówisz o siatkówce plażowej? Już widzę, że to będzie trudniejsze.

 

też trzeba 100 zrobić? :)

 

Odnośnik do komentarza

Człowiek siedzi prawie bez przerwy od 8 rano do teraz grając w Mario, skończył go, chce się podzielić masą świeżych informacji, uspokoić, że poziom trudności rośnie, że jest zayebiście, że gra na dziesiątki godzin, że wspaniałe, oh, ah ą ę, wchodzi do tematu i..

 

slide_321105_3009295_free.gif

 

Zdrowy, każdy ma prawo do własnego zdania i niepotrzebnie zacząłeś wmawiać wszystkim, że są debilami, przydupasami i generalnie to wszyscy są be a Ty cacy.

 

Bluber,  uwielbiasz siać ferment gdzie popadnie, ale taka prośba - nie nakręcaj zdrowego :)

 

Ragus, nie usunę, bo i po co? dwie różne strony przedstawiające swoje racje, ba, nawet ja dołożę swoje trzy grosze do sprawy i powiem że...

 

Galaxy 1 & 2 według mnie jest lepsze od Odyssey.

 

Już, powiedziałem to. Ale to tak jakby wybierać między arcydziełem a przypływem geniuszu. To dycha i to dycha, chciałbym mieć więcej takich dylematów w życiu jak wybór najlepszego 3D Mario ever...

 

PS Ficuś, jak masz jakiś problem to wiesz gdzie zgłaszać. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli usuwasz dyskusję na temat recenzji SMO, ale nie usuwasz spamu połączonego z porównywaniem SMG i SMO. 

 

Ok.

 

xD

 

Aha, jeżeli usunąłeś tamte posty przez osobiste pojazdy, a zostawisz to, co naprodukowano w kilku miejscach na ostatnich dwóch stronach, to będziesz hipokrytą. No ale masz rację, lepiej popisać w statusach jak to ragus ciebie przezywa.

 

Ma sa kra.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Czyli usuwasz dyskusję na temat recenzji SMO, ale nie usuwasz spamu połączonego z porównywaniem SMG i SMO. 

 

Ok.

 

xD

 

Aha, jeżeli usunąłeś tamte posty przez osobiste pojazdy, a zostawisz to, co naprodukowano w kilku miejscach na ostatnich dwóch stronach, to będziesz hipokrytą. No ale masz rację, lepiej popisać w statusach jak to ragus ciebie przezywa.

 

Ma sa kra.

Bo wiesz - użytkownikom nie wypada, nie mają prawa oceniać recenzenta, jak w ogóle śmieli wejść z nim w dyskusję! xD

A Rayos jako strażnik teksasu wkroczył do akcji.

 

zdrowywariat - też trzeba zrobić 100 razy a jest to w (pipi) trudniejsze 

Edytowane przez blakuś
Odnośnik do komentarza

Czyli usuwasz dyskusję na temat recenzji SMO, ale nie usuwasz spamu połączonego z porównywaniem SMG i SMO. 

 

Ok.

 

xD

 

Aha, jeżeli usunąłeś tamte posty przez osobiste pojazdy, a zostawisz to, co naprodukowano w kilku miejscach na ostatnich dwóch stronach, to będziesz hipokrytą. No ale masz rację, lepiej popisać w statusach jak to ragus ciebie przezywa.

 

Ma sa kra.

 

spam usunięty, dyskusja została. Oryginalna "dyskusja" na temat recenzji została wywalona bo zbyt dużo flejmu w niej było i plucia jadem (głównie z Twojej strony w stronę Komodo, potem nawet mnie się oberwało). Nie ukrywaj, że tak nie było, rage Ci się uruchomił bo ktoś śmiał się z Tobą nie zgadzać. Potem z tego co widziałem to już dyskusja (późniejsza) z Komodo na ten temat przebiegła bezproblemowo i kulturalnie.

 

Zresztą, Ragus, kochaniutki, ja Ci się nie muszę z niczego tłumaczyć. Masz z moją osobą tudzież z moją moderką jakiś problem, to wal do góry, gwarantuję, że administracja Cię wysłucha. 

 

Bo wiesz - użytkownikom nie wypada, nie mają prawa oceniać recenzenta, jak w ogóle śmieli wejść z nim w dyskusję! xD

A Rayos jako strażnik teksasu wkroczył do akcji.

 

zdrowywariat - też trzeba zrobić 100 razy a jest to w (pipi) trudniejsze 

 

 

Oczywiście, że wypada, a nawet trzeba dyskutować i oceniać. Ale kulturalnie. Jak chcecie, to potraficie, ale po co skoro łatwiej kogoś zyebać ;) 

 

PS ślimaki były dużo prostsze (Cappy Twoim przyjacielem) 

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie ukrywaj, że tak nie było, rage Ci się uruchomił bo ktoś śmiał się z Tobą nie zgadzać.

 

Haha, bzdura. Rage to mi się uruchomił na twój suchy post, a nie bo ktoś się ze mną nie zgadza, więc proszę abyś sobie nie dopowiadał bzdur. Zresztą identyczna dyskusja miała miejsce w temacie o 3D World i patrz, że wtedy jakoś tego nie usunięto :)

 

Komodo nie obraziłem, no chyba obrazą jest moja opinia o tym, że jego recenzja jest nierzetelna. Jeżeli tak, to ja mogę się czuć urażony, że Komodo napisał, że pozjadałem wszystkie rozumy. Szanujmy się.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Zdrowy, każdy ma prawo do własnego zdania i niepotrzebnie zacząłeś wmawiać wszystkim, że są debilami, przydupasami i generalnie to wszyscy są be a Ty cacy.

 

Bluber, uwielbiasz siać ferment gdzie popadnie, ale taka prośba - nie nakręcaj zdrowego :)

Nigdzie nikogo nie nazwałem debilem, dlaczego nadinterpretujesz i wmawiasz mi coś, czego nie napisałem? Wychodzę z założenia, że skoro on (_Be_) nazywa kogoś (w tym przypadku Ciebie) przydupasem to równie dobrze ja mogę go nazwać przudupasem (w tym przypadku ragusa) i całą resztę, która stanęła po jego stronie. Bo jak to ragus wspomniał: szanujmy się, o czym _Be_ raczył zapomnieć.

 

Seaside jest śliczne, a NY to był strzał w dychę, szkoda że ta gra jest tak nierówna, co nie zmienia faktu, że dla mnie GOTY w walce z Zeldą, bo wolę platformery :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Od kiedy pisanie o poprzedniej części danej serii i porównywanie do niej nowej jest spamem? Chorzy na głowę jesteście? Mam nadzieję w takim razie, że w temacie RDR2 każda osoba porównująca z RDR zostanie odpowiednio ukarana. Przecież to jest jakiś absurd, nie ma absolutnie nic złego w pisaniu o tym jaki progres stanowi gra będąca przedmiotem tematu w perspektywie całej serii. To mówienie co można i co nie można, to wskazywanie, że "uuu dzieje się, uu ale syf robicie" staje się irytujące, bo najbardziej bezwartościowymi postami są właśnie takie od wszelkich uspokajaczy, sygnalistów i innych totalnie nieuprawnionych do moderacji.

Jest dużo postów, jest dużo opinii i o to do jasnej cholery chodzi, bo to jest forum dyskusyjne. Miejsce miała ogromna premiera i to absolutnie nic dziwnego, że jest dużo emocji. A tym, którym za dużo postów w ciągu godziny nie pasuje i chcą spokoju polecam dział Win10, tam dużo spokoju zaznacie.

 

Z tamtej dyskusji najgorsze co było to totalnie bezbeczny post rayosa zaje,bany gifami, który nie wnosił absolutnie nic do dyskusji i starał się wnieść jakiś pseudośmieszny komentarz. To jedyne nadawało się do wypier,dolenia, a ragus w odpowiedzi jedynie wyraził ogólne przekonanie. No i według forumowej logiki to jeszcze KOMODO powinien warna dostać, bo w temacie o SMO porównywał SMO do GTA :teehee:

 

Dobra, wracając do gry. Wciąż nie mogę wyjść z podziwu jak te postaci są pięknie animowane. Jak to się wszystko rusza to jest jakiś majstersztyk. W głównym menu ruszają się włosy delikatnie, mimika twarzy na każdym ujęciu robi robotę, to jak się zdobędzie księżyc i Mario zaczyna fikać w powietrzu, to jak płynnie ruchy podczas rozgrywki przechodzą jeden w drugi. Jakie to wszystko jest przeurocze.

Tylko ten poziom trudności. Mam już chyba szóste królestwo i nie spociłem się ani na chwilę. Jak rozumiem to challenge pojawia się pod koniec gry, kiedy człowiek chce zebrać co bardziej ukryte księżyce? Czy odblokowują się jakieś światy dla kozaków?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...