Skocz do zawartości

Super Mario Odyssey


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym sterowaniem IMO jest tak, że owszem, jest archaiczne i mozolne, ale sprawiedliwe. Tu nie ma przypadków, kiedy Mario robi coś, czego my nie chcieliśmy. To sterowanie nie jest zepsute jak w naprawdę wielu produkcjach. Wręcz przeciwnie, Marian ma dużo ruchów i wymasterowanie tych controlsów pięknie są potem nam odwdzięcza. Będę więc bronił, a pierwszy raz grałem w 2023 roku w 30 fpsach! Ale jasne, rozumiem, że nie każdemu siądzie, bo - jak pisałem - jest ociężałość i dużo akcji, więc można się nie wkręcić, szczególnie na starcie.

 

Ale matko, te levele <3 Ricco Harbor, Sirena Beach czy Pinna Park :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Nyu napisał:

Z tym sterowaniem IMO jest tak, że owszem, jest archaiczne i mozolne, ale sprawiedliwe. Tu nie ma przypadków, kiedy Mario robi coś, czego my nie chcieliśmy. To sterowanie nie jest zepsute jak w naprawdę wielu produkcjach. Wręcz przeciwnie, Marian ma dużo ruchów i wymasterowanie tych controlsów pięknie są potem nam odwdzięcza. Będę więc bronił, a pierwszy raz grałem w 2023 roku w 30 fpsach! Ale jasne, rozumiem, że nie każdemu siądzie, bo - jak pisałem - jest ociężałość i dużo akcji, więc można się nie wkręcić, szczególnie na starcie.

 

Ale matko, te levele <3 Ricco Harbor, Sirena Beach czy Pinna Park :banderas:

Moim zdaniem nie jest sprawiedliwe. Często miałem wrażenie, że mimo, że robię coś dobrze to jednak Marian spada w przepaść czy nie trafia. Imo to najgorszy element tej gry. Trochę poprawiają mody ale dalej - dużo lepiej mi się grało w M64. Ale co gusta to gusta. Czekam na jakiegoś nowego bo wszystkie za mną już i mi smutno :-(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...