Skocz do zawartości

GWINT®: Wiedźmińska Gra Karciana


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość aphromo

Szczerze polecam po najnowszym patchu, wraca wiara w CDP.

Nowi dowodcy swietnie zgrywaja sie mechanik/talii, przy czym poprawiono takze balans, chociaz zniszczyli moja talie na Emhyra :p

Ale i tak jedyna karcianka w jaka warto zagrac.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, aphromo napisał:

Szczerze polecam po najnowszym patchu, wraca wiara w CDP.

Nowi dowodcy swietnie zgrywaja sie mechanik/talii, przy czym poprawiono takze balans, chociaz zniszczyli moja talie na Emhyra :p

Ale i tak jedyna karcianka w jaka warto zagrac.

No niby tak, ale jak mam odpalać dużą konsolę, to wolę włączyć "dużą" grę. To powinno wylądować na pstryku i telefonach, bo serio kilka razy uruchamiałem konsolę z motywacją zagrania, a kończyłem z płytą w napędzie.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Oj zalezy wlasnie ja czesto gram jak kolega w domu i granko na duzym TV robi :)

Pod wzgledem grafiki gra jest zdecydowanie najladniejsza z karcianek, to tez warto wspomniec. Duzo by stracila na ekraniku, niektore art'y kart to poezja.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, aphromo napisał:

Oj zalezy wlasnie ja czesto gram jak kolega w domu i granko na duzym TV robi :)

Pod wzgledem grafiki gra jest zdecydowanie najladniejsza z karcianek, to tez warto wspomniec. Duzo by stracila na ekraniku, niektore art'y kart to poezja.

Arty faktycznie poezja, mam artbook z nimi. Musiałbym usiąść na dłużej przy grze i zobaczyć jak mnie wciągnie.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
Teraz, McDrive napisał:

Arty faktycznie poezja, mam artbook z nimi. Musiałbym usiąść na dłużej przy grze i zobaczyć jak mnie wciągnie.

Polecam grac teraz, bo patch jest swiezutki i nie ma jeszcze tylu prosow.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.03.2019 o 12:12, Plugawy napisał:

Przecież mechanika pogody cały czas jest. 

Trofki można wbijać ze znajomym podobno, więc jakby ktoś chciał to można dać znać, póki co wbijam sam.

To się dobrze składa. Przyda się ktoś do sparingów. 

 

Jak powiedziałem, tak zrobiłem... Wróciłem do Gwinta i to chyba na dłużej. Podobają mi się zmiany. Sporo czytelniejsze są opisy i funkcje kart. Czasem jedna turą można zrobić konkretny mayhem u przeciwnika. Nawet nie zauważyłem jak rozegrałem kilka meczy w rankingach.

Pytanie: nagrody za wyzwania najlepiej wydawać na drzewka czy chomikować bo reszta jak złoto, skrawki i pył najlepiej zostawiać na robienie kart?

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
W dniu 13.03.2019 o 12:12, Plugawy napisał:

Przecież mechanika pogody cały czas jest. 

Ale to jest tylko opcja, nie ma setu pod pogode jak np. dziki gon w becie.

Wjechal nowy dodatek i zloto, sam wygląd nowych kart NF sprawia ze wiem czym będę gral, i wreszcie, wreszcie talia szpiegow na lader :)

Odnośnik do komentarza

Nowe karty :banderas: 

Już przebudowałem dwój deck i weszło mi 15 ugranych rankingów pod rząd (sick!).

Co do efektów pogodowych to zauważyłem, że rzadko kto ich używa. Ja gram talią nilfgardu i zauważyłem, że najgorzej mi idzie zawsze z talią skelige (ta talią ma dużo kart o średniej mocy i ciężko mi zbić jak nawali koleś dużo kart na stół).

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Farmer napisał:

Pytanie: nagrody za wyzwania najlepiej wydawać na drzewka czy chomikować bo reszta jak złoto, skrawki i pył najlepiej zostawiać na robienie kart?

reward points? ja wydaje na drzewka zeby odblokowac dowodcow i potem inne ciuchy dla nich. niby 140k pylu jest to mozna by skrafcic wszystkie karty ale jaki bylby wtedy sens otwierania paczek. 

narazie gram potworami.

Odnośnik do komentarza

Chyba wywale wiedźminów z talii, bo zostali znerfowani i teraz każdy ma 2punkty, gdzie przedtem mieli po 3 i jak wpadali razem z koniem to było 12pkt na stole w sumie za jedną kartę. Teraz jak wejdą sami to jest 6pkt a za 6 pkt to mogę jakąś pojedynczą brązową kartę wrzucić, która coś zrobi i nie zjada tyle zasobów co trzy złote karty. Wg mnie teraz oni sa na wylocie zwłaszcza, że nie boostują tego "pisarza" co dostaje ładunek za każdą kartę wrzuconą na stół.

 

Po ostatnim dodatku doszło dużo mocnych kart nie tylko dla Północy i wymaga to przemodelowania talii, także polecam to zrobić.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Męczę się dalej z Północą. Za każdym razem jak próbuję jakoś okiełznać tą talię gram coraz gorzej. Teraz spróbowałem lekko pod upiory ustawić się i chyba zakup Drauga to był dobry pomysł. Jak jeszcze wejdzie w rękę Maćko to dym jest konkretny. Dobre to pod Foltesta. Z takim zestawem prawie zawsze runda wygrana (o ile przeciwnik nie ma mocnych jednostek). Oczywiście tylko jeśli Draug wejdzie w rękę. Myślę jeszcze nad jakąś kartą na blok bo boostujące karty elfów to wrzód na dupie.

Próbowałem grać pod same rozkazy lub ładunki ale nawet z Foltestem zawsze traciłem karty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...