Skocz do zawartości

GWINT®: Wiedźmińska Gra Karciana


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 16.09.2019 o 11:53, izon napisał:

Daliby to na Switcha normalnie:) Ostatnio jak odpałam trójeczkę na PC to 90% czasu zajmuje mi właśnie Gwint. Genialna karcianka:)

Be careful what you wish for... Nie wiem czy widziałeś już rozgrywki z Gwinta ale to nie jest ten sam gwint co w trójce. Właściwie wszystkie karty zostały całkowicie zmodyfikowane więc grać będziesz uczył się na nowo zwłaszcza, że talie tworzy się w oparciu o boosty. Ciężko opisać jak to wygląda. Odpal sobie jakiś meczyk jeżeli nie widziałeś wcześniej. 

Od czasu jak talia Północy dostała nerfa przy dodatku z wampirami kompletnie nie potrafiłem sobie ułożyć talii. Właściwie dostawałem ciągle po dupie (o rankedach nie wspominając) i od pół roku nie odpalałem. W sumie musiałbym od nowa uczyć się grać jakąś nową talią ale jak sobie przypomnę moje walki z potworami albo elfami to odechciewa się kompletnie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat
Dear GWENT players,
 
When we launched the console versions of GWENT back in 2017, our intention was to provide console players with the same level of support as their PC counterparts. However, having just launched GWENT on iOS, and with the Android version coming, the number of supported platforms would significantly increase. Looking to the future, we do not believe we can support a growing number of different versions of GWENT while improving feature parity between them.
 
Considering that PC and mobile are the most popular platforms among GWENT players, we have made a tough decision: to discontinue support of console versions of the game. All GWENT players on consoles will be offered an option to copy their account progress and purchases from their current platform to a GOG account, which is used by both PC and mobile versions of the game.
 
How exactly is this going to work?
 
Starting from December 9th, 2019, console players will be able to access a webpage where they can request to copy their progress from their console account to a new or existing GOG account. Since we do not support the “merging” of accounts, we will only be able to copy progress to existing GOG accounts that do not have any GWENT progression on them at the time the request is made.
 
This account-copying process will be available for a period of 6 months — from 09/12/2019 to 09/06/2020. On 09/12/2019 we will release an update which will essentially freeze GWENT in its current state. From this point onwards, both console versions will be operational up until 09/06/2020. Until that time, their functionality will be limited. For example:
 
- There will be no regular updates for console versions starting with the December 9th update
- Future expansions and additional content won’t be released on consoles
- We’re disabling all real-money purchases on consoles, starting today - After the December 9th, 2019 update, matchmaking on consoles with other platforms will no longer be supported
 
What progress will be copied: 
  • All collected ornaments
  • Meteorite Powder — Only applies to Xbox One players*
  • All other currencies  
  • Cards 
  • Deck lists
  • Account level
  • Current Rank
  • Thronebreaker rewards
  • Contracts
      
*Unfortunately, transferring Meteorite Powder from PlayStation 4 to GOG.COM is not possible. PlayStation 4 Players will have to spend their Meteorite Powder before requesting the account-copying process to ensure that its equivalent value can carry over.
 
We will share more details about the process once the account-copying request webpage goes live on 09/12/2019. 

https://playgwent.com/en/news/31087/important-announcement-about-the-future-of-gwent-on-consoles

Odnośnik do komentarza
Cytat

Considering that PC and mobile are the most popular platforms among GWENT players, we have made a tough decision: to discontinue support of console versions of the game

 

No ładnie zyebali. Do tego transfer konta też ma jakiś idiotyczny proces widzę. 

 

To bye bye Gwint. W sumie to dobrze wspominam tą gierkę. Zawsze to była dobra odskocznia od pif pafów i sandboxów.

Odnośnik do komentarza

A mialem ja odpalic na dniach, zeby sprawdzic co sie zmienilo. Gralem w gierke odkad wyszla pierwsza beta. Dla mnie jest to najlepsza karcianka bo Hearthstone zbyt duzo zmian jest i szybko talia jest przedawniona no i te platne dlc. Nie chce mi sie bawic w kopiowanie na gogu, ale moze to zrobie i niech gra lezy, ale pewnie juz do niej nie wroce. Dobrze, ze wbita platyna jest.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MLeKSk napisał:

CDPR ma u mnie pierwszy raz w swojej karierze karnego k....a :-/ Ogłosili, że serwery do GWINTA zostaną wyłączone w czerwcu 2020. Tymczasem po wczorajszej aktualizacji usunęli tryb areny i mecze rankingowe, przez co wbicie platyny stało się niemożliwe. Nikt nie miałby o to pretensji, gdyby nie fakt, że wcześniej mowy o tym nie było. A nie, przepraszam, była mowa - 8 grudnia, w oficjalnej informacji na japońskiej stronie gry, inne zostały pominięte. Włączasz wczoraj grę po aktualizacji? Niespodzianka, gra jest już martwa. Słabe zagranie, bardzo słabe. 

:[

Odnośnik do komentarza

Specjalny pokaz żenady w wykonaniu CDPR. Nie dość że nie potrafią przekazywać istotnych informacji z wyprzedzeniem, tylko czekają z tym do ostatniej chwili, to jeszcze zamiatają pod dywan wszystkie prośby od fanów, którym zależy na wbiciu platyny

 

Widać że CDPR nie wytrzymał tremy i musiał w końcu pogorszyć swoją reputację podobnie jak zrobiła to Bethesda i ActiBlizzard w tym roku.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 4.12.2019 o 22:14, Plugawy napisał:

A mialem ja odpalic na dniach, zeby sprawdzic co sie zmienilo. Gralem w gierke odkad wyszla pierwsza beta. Dla mnie jest to najlepsza karcianka bo Hearthstone zbyt duzo zmian jest i szybko talia jest przedawniona no i te platne dlc. Nie chce mi sie bawic w kopiowanie na gogu, ale moze to zrobie i niech gra lezy, ale pewnie juz do niej nie wroce. Dobrze, ze wbita platyna jest.

 

Bitch slap dla mnie, bo skopiowałem konto na goga i gram :(  to było silniejsze.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Beta? Panie, już rok temu ta gra była kompletnie inna od bety. Nowe frakcje, karty, modyfikatory, nerfy, boosty... a jak olali konsole to już nawet nie wiem co tam doleciało. 

W każdym bądź razie wciąż mam dreszcze jak przypomnę sobie potyczki z talią Scoia'tael i jej boosty, które rozdupcały mi system w jednej rundzie :sapek:

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...