Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek drugi, powrót Mikołaja


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

OBAMA

 

Ledwo wróciłem od wigilinjego stołu, tak pełny, że ledwo do lapka się dotoczyłem, otwieram klapę, a tu powiadomienie, nowe prezenty STEMA :obama: A jeszcze nawet nie siedliśmy z rodziną pod choinką, więc te gierki to mój pierwszy oficjalny prezent wigilijny, dzięki wielkie Stona! Pierwszą część właśnie kończę (GOTY!) i tak mi się spodobało, że pozostałe 3 części również rzuciłem do whishlisty, nie sądziłem, że chwilę później ktoś mi je  sprezentuje :fsg:

 

DZIĘKUJĘ! :rayos:

 

io8zdLi.png

 

1nJm87L.png

 

xWL4tZ3.png

 

Wesołych Świąt Misiaczki! :* 

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

(pipi) dostalem pod choinke, w tym roku nawet skarpety nie wpadly. Pojechalem do rodziny zony na swieta, wiec wszyscy sobie po 4-5 prezentow na glowe a ja siedzialem jak kolek i czekalem az ktos moze mnie wywola.

 

Jedna osoba o mnie pamietala wiec wpadl OLD SPICE :Coolface:

 

Dobrze ze jest forumek, dostalem mase zajefajnych prezentow na steam, wiec zamiast smutnych swiat sa to moje drugie najlepsze. (Pierwsze byly rok temu :D)

Dodatkowo jest ten dreszczyk emocji co i kto da i wogoe, jest za(pipi)iscie i to dzieki wam :banderas:

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Velius
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

s9gQyR7.png

 

Zawsze byłem ciekaw tej gry, dzięki wielkie  :banderas:

 

Mikołaje w tym roku szaleją mocno :)

 

 

 

Prośba nie kupujcie nic z wish listy do 28 grudnia bo prezenty będę randomowo rozsyłał do niektórych oprócz ofiary.

No prawie się udało blancior xD

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Kolejny gift dodany do listy pobierania:

 

rebel.png

 

Dzięki Velius! Swoją drogą tak się zastanawiałem czy prezenty które sam wyśle będą trafione i tym samym grane. Ja dostaje same sztosy które naprawde chciałem mieć i już w tym momencie wiem, że choćbym nie wiem jak chciał to ogranie wszystkiego zajmie spory kawał czasu. Kolejnośc ogrywania przypadkowa ale na pewno gierki od forumka mają pierwszeństwo!

Odnośnik do komentarza

No przecież po to jest wish lista. Ja na niej mam gry w które chcę zagrać i nawet kolejność priorytetów uporządkowaną. No ale moja wish lista mała przy niektórych. Veliusowi chciałem coś kupić to się kurna 30 minut zastanawiałem :D

Odnośnik do komentarza

No przecież po to jest wish lista. Ja na niej mam gry w które chcę zagrać i nawet kolejność priorytetów uporządkowaną. No ale moja wish lista mała przy niektórych. Veliusowi chciałem coś kupić to się kurna 30 minut zastanawiałem :D

 

Oj nie jest chyba tak zle, tez mam pierwsza top 30 ustawione priorytetowo, a pierwsze top 5-10 to w ogole super priorytet. U mnie problemem moze byc to ze wiekszosc gier jest malo znana dla normalnego smiertelnia bo to chinskie bajole :D

 

Ale ten The Police w samo sedno :banderas: Serdecznie dziekuje bardzo sie ciesze  :rose:

Odnośnik do komentarza

Powiem tak jestem już po wigilii. Nic ciekawego poza prezentem growym od żony same dezodoranty, wody po goleniu i skarpety. A no i książki 2 z gatunków prze ze mnie nie trawionych. No cóż wracam do domku i swojego pc'ta a tam

 

15622287_1394407567265780_15392764225108

 

 

Ilość gier jakie dostałem na wyprzedaży mnie wręcz poraża. Ja aż czuje się głupio że jeszcze tylu osobom nic nie kupiłem:).   Mam grania na kilka miesięcy. Heh chyba sobie daruje kupowanie gier na dłuższy czas.  Obecnie cisnę w The old republic mam miesiąc wykupiony. Potem zabieram się za te steamowe giereczki a jeszcze mam tyle dobroci na xbox live.

 

Dziękuję wszystkim co mi kupili prezenty. Wesołych Świąt :)  Obiecuje jeszcze prezenty do końca roku wysyłać ale dzisiaj jestem lekko wstawiony to jeszcze klikne nie to co trzeba :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie wszedłem na konto i no póki co niestety nikomu już niczego nie sprezentuje, ale wprowadzili u mnie w pracy tygodniówki, wiec jak odbiore hajsik i sie wyrobie to napewno komuś coś jeszcze wpadnie!


Świetna akcja, jaram sie przeglądaniem Waszych Wishlist i kupowania Wam gierek, dzieki Panowie serio, dawno tak nie czułem klimatu świat :)

Odnośnik do komentarza

obama, człowiek sie relaksuje, wlasnie kopie rude w kopalni, by mial hajsy na posianie nowej rzepy w stardew valley, a tu Velius atakuje zagadkowym tekstem i obdarowuje THE ROOM :obama:

 

fP0bBQZ.png

 

Czo ten dzisiejszy dzień to ja nie wiem, tone w grach, dobrych grach, genialnych grach, boze kiedy ja to ogram, kocham Was, najlepsze swieta ever <33 nie bede spal przez miesiac zeby to wszystko ograc szybko w miare :D 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...