Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek drugi, powrót Mikołaja


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Tyranny :obama: :obama: :obama:

 

blantman grubo dojechal :obama:

 

Tez mam Tyranny, ale pustego boxa bo mnie Polski Janusz oszukal na kodzie juz zuzytym, chcesz sie zamienic selene? XDDD

Miałem identycznie kiedyś. Tylko u mnie był debil myślał że kod jest wielokrotnego użytku.

 

 

Selene teraz pomyślałem że może przedobrzyłem z ilością rpg mogłem jak velius troszkę z innych gatunków np this is the police. No ale chciałem gry w które sam grałem najwięcej i które są dla mnie goty;)

Odnośnik do komentarza

Piję sobie rano kawę, spóźniając się do pracy jak zwykle, gdy wtem, niespodziewanie, Blantman rozpie*dala system:

 

33cvvao.jpg

2mi3wr7.jpg

spek43.jpg

 

:banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas:

 

Bardzo dziękuję za wyborne prezenty! <3

 

Widziałam na fonie powiadomienie, że jeszcze jakiś Mikołaj przyszedł, ale póki co Steam leży :sorcerer:

O karwa :O

Jakie atomowki :obama:

Odnośnik do komentarza

Nalalem sobie wody do wanny. Dalem dziecko zonie na cyca, szukam sobie t-shirta do spania i oczywiscie nie ma, trudno bede spal bez. Wracam sobie na kompa a tu Adi do mnie pisze ze wazna sprawa i musimy pogadac, mysle sobie, ktos dal mu ruskiego gifta i jest problem. Nagle daje zdjecie do obrazka pudelka Tyranny, potem pudełko juz odfoliowane jak widac ponizej:

 

15682646_1374772672535443_1752046039_n.j

15682756_1374772629202114_692912579_n.jp

a na koncu....YEBANY KLUCZ TYRAnNY STEAM :banderas: :banderas: :banderas:

 

CO TU SIE DZIEJE :obama: :obama:

 

szybko jakas reanimacja, Velius umarł  :flag_of_truce:

 

Adi szalony mikołaj.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

O co chodzi z tą złotą czapką? Jeśli próbujecie zrobić jakąś rywalizację albo wskazywać "najhojniejszego" to ja osobiście bym był za tym, żeby tak nie robić ;). Nie każdy może mieć odpowiednio dużo hajsu, żeby nakupować tyle ile by chciał, a jakieś takie wartościowanie chyba nie jest do końca zgodne z duchem świąt i po prostu sprawiania sobie przyjemności podarunkami, mniejszymi lub większymi. Żeby ktoś się nie poczuł gorzej czy coś, że nie jest w stanie dorównać tym stawianym na piedestale.

 

Mam nadzieję, że nie było to zbyt marudne w tym radosnym temacie :P. Pierwszy dzień trzeźwości po ostatnim mniej lub bardziej intensywnym tygodniu i chyba mi wjeżdża maruda na wieczór.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie ja chciałbym zaapelować żeby nikt nie myślał w sposób "widziałem, że tam sobie kupują drogie gierki a ja kupie za max 3 euro i mi głupio". Tu nie o to chodzi.

Jedni będą mieć trochę więcej do wydania, inni mniej, to nie jest rywalizacja. Robimy to żeby komuś sprawić radość i przy tym poprawić sobie humor. Ważny jest sam gest podrzucenia komuś pod choinkę dobrej gry a jej cena jakoś niespecjalnie się liczy wg mnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...