Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek drugi, powrót Mikołaja


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, ja serdecznie przepraszam za spam w tym temacie, ale... naprawdę? Za bardzo mnie rozpieszczacie :rayos:

 

Przepraszam, ale na pasterkę za granicę nie pójdę, jeszcze mnie turcy po drodze zaatakują w tym dojczlandzkim kraju :dunno:

 

qczGTYY.png\\

 

ja chyba śnię, ten dzisiejszy dzień wcale się nie wydarzył, wcale nie dostałem multum goty gier od znajomków z forumka, niedługo się obudzę i będę nadal tą samą smutną rzapą jaką zwykle jestem, bez gierek na kompa. To jest zbyt piękne zeby bylo prawdziwie, lzy szczescia i wzruszenia splywaja teraz z moich oczu, jestescie zbyt dobrzy i mili kochani, nie moge sobie wyobrazic zeby taka sytuacja mogla sie kiedykolwiek poajwic a oto prosze - dzieje sie tu i teraz.

 

DZIĘKUJĘ!!

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Nie bralem bezposredniego udzialu w tej, czy zeszlorocznej edycji. Glownie ze wzgledu na fakt ze jestem growym januszem. Gram glownie w wieksze tytuly, ktore rzadko sa tanie i ciezko oczekiwac zeby ktos je mi kupywal. Ale idea mi sie podobala i tak sobie co rok, wybieram jedna osobe ktorej cos kupuje. Dzieki Velsu za pamiec, bardzo sympatyczny gest. Obiecuje ze gre zainstaluje i poswiece swoj czas dla niej xxx

 

2u4ok0k.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Suavek "nawet nie biorę w tym udziału" najwidoczniej ma głęboko w sercu schowaną potrzebę obdarowywania prezentami, bo kulturalnie sobie wstaję, odpalam lapka i stema i co widzę? A to widzę:

 

2HwGZVu.png

 

Dzięki wielkie Suavek, platformerów nigdy dość, zwłaszcza z dobrym OSTem :banderas: nie musiałeś, naprawdę :rose:

Odnośnik do komentarza

asC0E7w.png

 

Dziękuję serdecznie! Postaram się ograć w najbliższym czasie, obiecuję :usmiech:. Aktualnie odkurzyłem 999 żeby ograć VLR, o którym pisaliśmy przy okazji zakupu ;).


Nie słyszałem o gierce, więc tym bardziej mnie zaintrygowałeś.

Odnośnik do komentarza

UuA9Apz.png

 

Oczywiście, dziękuję! Wyleciało mi z głowy, ucieszyłem się przy świątecznym stole, mail odczytany i teraz już zapomniałem screenshota strzelić ;). Żałuję tylko, że nie ma wersji na Maca, bo idealnie teraz by się nadawało do sesyjki na laptopie. Będzie grane po powrocie do domu w takim razie, ostatnio oglądałem ciekawą analizę gierki i trzeba to skonfrontować z rzeczywistością :lapka:.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...