Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek drugi, powrót Mikołaja


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja obecnie katuje dodatek który był niespodziewanym prezentem. Nie drogi ot 5 euro ale muszą być priorytety w życiu każdego mężczyzny a dla mnie jest to właśnie Civilizacja. Czyli gra mojego życia. Musiałem tą husarie przetestować. Dzięki jeszcze raz e kolego :D  Szybki test scenariusza na 60 tur marne 2 ,5 godzinki przy kompie 

 

15676411_1392464740793396_24600386777583

 

Achievement unlock:

Na skrzydłach husarii

Wygraj scenariusz "Dziedzictwo Jadwigi" jako Stanisław Potocki  :banderas:

Odblokowano: 24 Gru - 1:27
Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

CO TU SIĘ ODJANIEPAWLIŁO ?! :OO Gram sobie w świetnego Hexcella, kminie i aż mnie głowa zaczęła boleć bo gierka ostro już potrafi wycisnąć szare komórki na późniejszych poziomach a tu BAM POWIADOMIENIE!

 

MS6aitT.png

 

Jezusie najsłodszy, Krzychu błogosławiony, ja nie wiem czemu Ty nie masz co z kasa robić w te święta, ale właśnie uszczęśliwiłeś jednego małego Rayosa i sprawiłeś, że cudowne już święta dzięki eventowi mikołajkowemu na forumku stały się pełniejsze i jeszcze wspanialsze :banderas: o boze co za stos, chyba zaraz na zawał zejde ze szczecia, D Z I Ę K U J Ę ! <333

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 o boze co za stos, chyba zaraz na zawał zejde ze szczecia, D Z I Ę K U J Ę ! <333

 

O ile pamietam to miales Stardew Valley gdzies w srodku na wishlist a wczesniej jakies duperele wiec nawet Pan Turek by sie nie domyslil ze tak Ci zalezy na tej gierce :reggie:

 

Ja zawsze najwazniejsze dla mnie sztosy trzymam na samej gorze listy :cool::lapka:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

 

 

 o boze co za stos, chyba zaraz na zawał zejde ze szczecia, D Z I Ę K U J Ę ! <333

 

O ile pamietam to miales Stardew Valley gdzies w srodku na wishlist a wczesniej jakies duperele wiec nawet Pan Turek by sie nie domyslil ze tak Ci zalezy na tej gierce :reggie:

 

Ja zawsze najwazniejsze dla mnie sztosy trzymam na samej gorze listy :cool::lapka:

 

 

listę uporządkowałem dzień przed eventem takze tego :lapka: stardew prawilnie na 1 miejscu ^_^ 

Odnośnik do komentarza

CO SIĘ DZIEJE :OOOOO

 

Selene, dzięki wielkie, ależ będę ruchał gołębie :banderas: 

 

zJdKTxC.png

 

Kamel, Ty chory wariacie, przez Ciebie moja wykoksana mycha za 70 pójdzie się kochać przed końcem tego roku! :/ Dziękuję wielkie, jesteś niesamowity :fsg:

 

DZ9ENGh.png


Serce człowieka sięraduje, kiedy patrze kto w co teraz gra i większośc ludzi ogrywa już swoje prezenty na mikołaja, cudowny widok, napawa mnie strasznym optymizmem  :rayos: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

CO TU SIĘ WŁAŚNIE STAŁO :obama: 

Chyba Kafelki po świętach w łazience się same zrobią, bo ja zaraz oświadczam mojej że jadę na wieś. Natura wzywa!
 

Dziękuję z całego serducha, jak znajdę wolną chwilę to trzeba zakasac rękawy, pójść po worek i zacząć rozdawać.

etPJTZ0.png

Edytowane przez Starh
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...