Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek drugi, powrót Mikołaja


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem od czego zaczac wiec moze zaczne od gwiazdora:

 

g4GJx0R.png

 

A do tego Kerbal Space progam i najbardziej problematyczna gra dzisiejszego dnia czyli HOTLINE MIAMI 2 :banderas:

 

Jeszcze raven zwariowal i sprawil ze z samego rana czekal na mnie ten super SZTOS:

 

Dn8EkkF.png

 

A teraz dlaczego problematyczna...

 

Chcialbym serdecznie podziekowac teddiemu, suteq'owi, selene i krzychowi za piekny prezent ale w bibliotece gier moge zmiescic tyko jedna kopie tej gry, tak wiec bede musial te prezenty odrzucic. Jako ze moj gwiazdor kupil gry juz wczoraj tylko ustawil termin doreczenia na nastepny dzien przyjma ta kopie gry od niego a reszte musze niestety odrzucic mimo ze nie chce, bo moje serce jest pelne radosci ze ktos o mnie pomyslal i chcial mi cos z rana podarowac.

 

Dzieki wam swieta dla mnie zaczely sie juz dzis, poczulem sie jak szczyl 25 lat temu, kiedy budze sie a tu stos super prezentów :banderas: Tak wiec nie musicie sie czuc zaklopotani bo dla mnie liczy sie sam gest ze ktos mnie chcial obdarowac, mam tez nadzieje ze nie bedziecie sie gniewac ze oddaje te prezenty. Owszem moge je dodac do inventory ale to nie to samo rozdawac gifty za czyjes pieniadze a napewno HM2 ucieszy nie jednego osobnika wiec mozecie podarowac innej osobie :)

Edytowane przez Velius
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Velius ty wariacie  :obama:

15676466_1391207484252455_6499191930414115665565_1391207487585788_19633494903439

 

Talesy zostawię sobie na wiosnę bo to jrpg (po FF XV muszę odpocząć)  ale owlboya i age of decadence jeszcze w tym roku zainstaluje i pogram. Szczególnie age of decadence to sztosik bo sam bym kupił na tej wyprzedaży gdybym nie dostał w prezencie :D  Prezenty jak najbardziej sprawdzone . Krypt of the necrodancer idealna gra do pracy będzie katowana w następnym tygodniu jak w robocie będę :)   DZIĘKUJĘ ! Najlepsze prezenty w te święta już dostałem :)

 

A jeszcze wspomnę że kolega kymel uraczył mnie Goty 2015 czyli Shower with your dad :)  Też w robocie będzie grane :D

Edytowane przez blantman
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Nawet nie widziaem co to ten Owlboy jeszcze kilka minut temu, z ciekawosci spojrzalem i spodobalo mi sie ze nawet dodalem sobie na wishlist zeby kupic, wyglada na swietny sztosik.

 

Ciesze sie ze trafilem z prezentami :banderas:

 

Do 2 stycznia dluga droga wiec powoli teraz bo zaraz cala kasa pojdzie jednego dnia.

Odnośnik do komentarza

Mój obdarowany też z prezentów zadowolony ale poprosiłem aby się pochwalił tutaj :) Może nieśmiały a mi głupio mówić co kupiłem :D  Losowe prezenty będę wydawał później jeszcze teraz muszę zastopować bo portfel nie z gumy. Właśnie sprzedaję na steamie 100 kart ponad i już 3 euro a ciągle rośnie. Wszystko idzie na fundusz prezentowy :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki Krukowi potańczę do hit... utworów Baranowsky'ego :banderas:

 

ZjLbjVK.png

A dzięki UberAdi czeka mnie jedna z lepszych platformówek w historii :obama:

 

LMkCdDO.png

A nawet nie dostałem prezentów od tego kto mnie ma, zapowiada się :banderas:

Edytowane przez tomzacz
Odnośnik do komentarza

Piękne prezenty, gratuluję Panie Cebulo :) Liczę na to, że Shovela szybciutko przejdziesz, żebyśmy mogli dyskutować o geniuszu tej gry :fsg: krypta nekrotancerza również goty, Mikołaj wie co dobre ^_^

 

Taka rada dla Was Misiaczki, jak chcecie zrobic screena TYLKO tego okienka, to je kliknijcie (sfocusujcie) i zamiast print screen, naciśnij prawy alt + print screen :whistling:

Odnośnik do komentarza

Taka rada dla Was Misiaczki, jak chcecie zrobic screena TYLKO tego okienka, to je kliknijcie (sfocusujcie) i zamiast print screen, naciśnij prawy alt + print screen :whistling:

Można jeszcze użyć narzędzia wycinania windowsowskiego, ewentualnie wejść na maila i tam też jest info o prezencie jak ktoś przegapił okienko :)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

 

Taka rada dla Was Misiaczki, jak chcecie zrobic screena TYLKO tego okienka, to je kliknijcie (sfocusujcie) i zamiast print screen, naciśnij prawy alt + print screen :whistling:

Można jeszcze użyć narzędzia wycinania windowsowskiego, ewentualnie wejść na maila i tam też jest info o prezencie :)

 

 

zgadza się :hi: 

 

@Velius

 

Z tego co widzę, to tu prawie każdy walczy o tę czapkę ;) A JEST O CO WALCZYĆ

 

24171893-Christmas-ball-Happy-New-Year-b

Odnośnik do komentarza

Piję sobie rano kawę, spóźniając się do pracy jak zwykle, gdy wtem, niespodziewanie, Blantman rozpie*dala system:

 

33cvvao.jpg

2mi3wr7.jpg

spek43.jpg

 

:banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas: :banderas:

 

Bardzo dziękuję za wyborne prezenty! <3

 

Widziałam na fonie powiadomienie, że jeszcze jakiś Mikołaj przyszedł, ale póki co Steam leży :sorcerer:

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...