Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek drugi, powrót Mikołaja


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

1) Tylko zaufani użytkownicy z pewnym stażem moga sie zapisac, ludzie którzy sie zarejestrowali na forum niedawno albo maja po 15 postów sorry ale nie.

pewnie dlatego nie dopisał, no ale wyjątek można zrobić powiedzmy ;/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No nareszcie, zostajesz z nami na dłużej? ^_^

 

Nie wiem, chcialbym jeszcze poczytac troche ksiazek i pograc w pare gierek zamiast spedzac 70% czasu tutaj xd

 

Pozatym nie po to rok temu napisalem sobie programik do losowania par zeby uzyc go tylko raz, wiec i w tym roku maszyna losujaca totalizatora veliusowego zadecyduje kto kogo zlosuje.

 

Tak jak blantman nie mam zamiaru sie rozdrabniac, lepiej rzucic komus w morde jedna ciekawa gre niz zasypac go jakimis (pipi)ami za 2 euro :)

Edytowane przez Velius
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Według mnie to każdy kupuje mniej wiecej na to na co go stac, o co sie klocicie? Chyba liczy sie gest i to ze darmowa giereczka wpadnie, i radosc z tego ze mogliscie komus sprawic coś rownie dobrego, jak kogos stac to nawet niech se za 100euro kupuje.

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

Ja będę szczęśliwy i z prezentu za 1 euro. Mam na wish liście kilka bardzo tanich gierek. Naprawdę to nie konkurencja. Jeden ma do wydania 2 euro inny 15 . Liczy się gest a nie to kto ile wyda. Jak ja dam członkowi rodziny książkę a ten mi gre za 250 zł to mam czuć się gorzej? Przesadzacie :)

Odnośnik do komentarza

Ja do wishlisty dodaje tylko gierki w jakie naprawde chce zagrać wiec mozna mi kupic cos chociażby za 0,01 euro i będzie git. Dodaje powoli gry zeby było w czym wybierać Mysle ze powysyłam tez invitki do ludzi biorących udział żeby łatwiej było te gifty wysyłać wiec miło by było jak byście poprzyjmowali zaproszenia na czas forumkowej zabawy.

Odnośnik do komentarza

Niektorzy maja na wishlist po 200-300 gier ze wzgledu na Steamgifts, promocje lub inne powody. Warto na czas forumkowego eventu poustawiac sobie np 10 gier w roznych przedzialach cenowych na których najbardziej nam zalezy w odpowiedniej kolejnosci od pozycji np 1 do 20 zeby ulatwic innym wyszukiwanie czego tak naprawde dana osoba moze chciec, niz miec niezly bajzel :D

Odnośnik do komentarza

Prośba do ludzi biorących udział w akcji. Do 22 grudnia zróbcie porządek na wish lisćie i niech będą tam tylko gry w które NAPRAWDĘ chcecie zagrać. Proszę też aby w akcji brali udział ludzie co grają na PC. Nie musi być to ich podstawowa platforma ale niech chociaż mają te kilkanaście godzin w miesiącu na steam. Nie chcę obdarować kogoś prezentem który nie zostanie nawet uruchomiony. Po co brać udział w akcji na siłę i mieć na wish liście gry które wydają się ciekawe i może zagram kiedyś. 

Odnośnik do komentarza

Prośba do ludzi biorących udział w akcji. Do 22 grudnia zróbcie porządek na wish lisćie i niech będą tam tylko gry w które NAPRAWDĘ chcecie zagrać. Proszę też aby w akcji brali udział ludzie co grają na PC. Nie musi być to ich podstawowa platforma ale niech chociaż mają te kilkanaście godzin w miesiącu na steam. Nie chcę obdarować kogoś prezentem który nie zostanie nawet uruchomiony. Po co brać udział w akcji na siłę i mieć na wish liście gry które wydają się ciekawe i może zagram kiedyś.

Jeśli się zdarzy, że będziesz miał mnie (i w sumie ktokolwiek inny), to pamiętaj, że może nie od razu, ale ostatecznie ja te gierki ogram na pewno ;). Jestem chorym człowiekiem jeśli o chomikowanie gier, ale staram się ogarnąć na tyle, żeby prezentom poświęcić odpowiednio dużo czasu (i świetnie się przy tym bawić).

Od Zaqaira (Wolfie) dostałem w zeszłym roku Ori, Isaaca i Shovel Knighta. Ori przeszedłem i nawet zrobiłbym calaka gdyby dało się wracać do niektórych lokacji (cudowna gierka), w Isaaca grałem i Shovela nie mam skończonego, ale też śmigałem. Z Isaaciem mam taki problem, że bardzo mi się podoba, ale boję się, że mógłbym w niego przegrać dziesiątki godzin :/. To samo co z Cywilizacją - uwielbiam, ale się jej boję. Jak na mnie to szybciutko i dużo uwagi im poświęciłem, mam nadzieję, że jest zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.