Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek drugi, powrót Mikołaja


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie byłem mistrzem algorytmów, ale jak na moje to problem znalezienia cyklu hamiltona w pełnym grafie :). A to się da zrobić dla każdej liczby wierzchołków, niekoniecznie parzystej.

 

Masz pięć osób: A, B, C, D, E

 

A -> B -> C -> D -> E -> A

 

Każdy daje prezent, każdy dostaje, osób było 5.

(na przykład)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok juz skorygowałem to i owo, zrobilem testowe losowanko i szafa gra. Zamykamy zapisy dzis o 24:00, losowanie jutro wieczorem. Wszystkie osoby tradycyjnie zostana przeze mnie poinformowane na PW kogo wylosowały. Ma to byc SCISLE TAJNE i tylko do waszej wiadomosci, nie macie leciec do tej osoby odrazu i pytac "ej co chcesz" bo cala zabawa sie idzie bujać :reggie:

Odnośnik do komentarza

Velius, dlaczego tak ardzo zaczales sie rzadzic tutaj, czuje sie zepchniety na boczny tor :frog:

 

poza tym, jak bedzie nas nieparzyscie, to zeby problemow na 100% nie bylo, ja moge zrezygnowac z oficjalngo udzialu, zgodnie z regulaminem ;)

 

Kwestia nieparzystosci wyjasniona, mozemy o tym zapomniec, jestem ciezko myslacy dzisiaj.

 

A co do rzadzenia sie....najmocniej przepraszam, zatem czyń wasc swoja powinnosc odnosnie zapisów i zamkniecia i pojaw sie na steamie bo chce cos obgadac.

Odnośnik do komentarza

Ok poza Stonką wysłałem invitki chyba kazdemu. Starh rozumiem ma ID Starh? Na takie poszło zaproszenie. Ja zakupy powinienem robic od 24. W pierwszy dzien pewnie stem zamuli więc olewam sprawdzanie promocji od 22 grudnia. 

Tak :)! Zaakceptowałem właśnie.

 

BTW

Gdzie znajdę link do trade'a/konta (na stronce nie mogę się lognąć ;/)?

Odnośnik do komentarza

ZAPISY ZAMKNIETE!

 

Machina losująca Veliusa jest pełna, jutro wieczorem nastąpi zwolnienie blokady i wszycy zostana poinformowani o tym kogo mają :) 

 

Pamiętajcie, że wiecie kogo macie jedynie Wy i niech tak pozostanie do momentu dawania prezentów, gdzie, jak przypominam, każdy może się pochwalić co i od kogo dostał ;)

 

Udanej zabawy misiaczki i niech Gaben będzie z Wami podczas tych świąt! :D 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, lista życzeń przejrzana i uporządkowana. Pierwsze 30 miejsc to oczywiście gierki które najbardziej chcę i poukładane raczej wg tego jak bardzo je chcę, później już nie bawiłem się w układanie, niemniej będę się cieszył z każdej rzeczy z tej listy. Są zarówno droższe gierki AAA jak i soczyste indyczki, więc zakres cenowy pokryłem raczej cały. Podczas przeglądu wyje,bałem z 60 różnych gierek żeby była pewność, że każda gierka która na liście zostanie mi się podoba. Święta, przybywajcie :obama:

Odnośnik do komentarza

A powiedzmy jak zdarzy mi sie taka sytuacja ze powiedzmy mialem dostac jeden z tytulow ktore sobie wybralem, ale dostalem ten tytul wczesniej od kogos innego a dostane drugi raz ta sama gre, i kod bede mial z pudelka to czy bede mogl komus go dac ( powiedzmy gierka za 120zl ). Czy po prostu na steam sale lepiej kupic?

Odnośnik do komentarza

W sensie, że dostaniesz dwa razy grę, którą chcesz i postanowisz oddać jedną sztukę komuś innemu?

 

Nie jestem specem od tej akcji ale w takiej sytuacji  gifta od kogoś z ekipy aktywujesz  a z kodem możesz zrobić co zechcesz.  Jak chcesz go oddać to chyba nic nie szkodzi na przeszkodzie by poza ramami świątecznej akcji kogoś obdarować.  Ja w takiej sytuacji kupiłbym jakiś tańszy tytuł z wishlisty danej osoby a to dorzucił w gratisie. Wtedy chyba nie ma problemu z zasadami całej akcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...