Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

 

Te zabaweczki by schowali, dorosły człowiek tego nie kupi...

Albo kupi i żona go z domu wygoni.

Ale co ty z tą żoną znowu, nie każdy ma kobietę która się nie zna na gierkach  :reggie:

 

Jak postawię figurkę wiedźmina to przymknie oko, ale jak postawie coś takiego to sam wiesz... trochę tak jakbym ustawiał figurki bolka i lolka, koziołka matołka i powiedział ,że dałem za to 100 złotych żeby sobie postało w pokoju dziecięcym a nie mam dziecka. No to jest trochę dziecięce jak te gry o mario i splatonach, baba to widzi i się w głowę puka a nie robi tego przy np. Far Cry czy innym Masefektach

Odnośnik do komentarza
Online Play on Nintendo Switch
 
You’ll be able to play compatible co-op and competitive games online by signing in with your Nintendo Account. Online play will be free for Nintendo Account holders until our paid online service launches in fall 2017. 
 
After the free-trial period, most games will require a paid online service subscription from Nintendo in order to play online.
 
This service is only for Nintendo Switch. It does not affect Wii U or Nintendo 3DS systems or online play.
 
Planned for fall 2017
 
- Online lobby and voice chat
 
- Our new dedicated smart device app will connect to Nintendo Switch and let you invite friends to play online, set play appointments, and chat with friends during online matches in compatible games─all from your smart device.
 
A free, limited version of this app will be available for download in summer 2017.
 
- Monthly game download
 
- Subscribers will get to download and play a Nintendo Entertainment System™ (NES) or Super Nintendo Entertainment System™ (Super NES) game (with newly-added online play) for free for a month.
 
Exclusive deals
 
Special offers for subscribers may include discounts on select digital games and content.

 

 

Reasumując:

 

- na start granie po sieci za free

- na jesień płacisz by móc gadać i zapraszać ludzi za pomocą telefonu

- jedna gra miesiecznie z NESa albo SNESa

- po miesiącu już tej gry nie masz i dostajesz inną na miesiąc 

 

Zapewne cena będzie adekwatna do tego co oferuje Nintendo ...

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

 

 

Te zabaweczki by schowali, dorosły człowiek tego nie kupi...

Albo kupi i żona go z domu wygoni.

Ale co ty z tą żoną znowu, nie każdy ma kobietę która się nie zna na gierkach :reggie:

Jak postawię figurkę wiedźmina to przymknie oko, ale jak postawie coś takiego to sam wiesz... trochę tak jakbym ustawiał figurki bolka i lolka, koziołka matołka i powiedział ,że dałem za to 100 złotych żeby sobie postało w pokoju dziecięcym a nie mam dziecka. No to jest trochę dziecięce jak te gry o mario i splatonach, baba to widzi i się w głowę puka a nie robi tego przy np. Far Cry czy innym Masefektach

To tylko beka z ciebie z jesteś takim bezjajecznyn ziomeczkiem i musisz się kryć z swoją prawdziwą osobowością.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Te zabaweczki by schowali, dorosły człowiek tego nie kupi...

Albo kupi i żona go z domu wygoni.

Ale co ty z tą żoną znowu, nie każdy ma kobietę która się nie zna na gierkach :reggie:
Jak postawię figurkę wiedźmina to przymknie oko, ale jak postawie coś takiego to sam wiesz... trochę tak jakbym ustawiał figurki bolka i lolka, koziołka matołka i powiedział ,że dałem za to 100 złotych żeby sobie postało w pokoju dziecięcym a nie mam dziecka. No to jest trochę dziecięce jak te gry o mario i splatonach, baba to widzi i się w głowę puka a nie robi tego przy np. Far Cry czy innym Masefektach

To tylko beka z ciebie z jesteś takim bezjajecznyn ziomeczkiem i musisz się kryć z swoją prawdziwą osobowością.

 

Widzę nie rozumiesz. Gram - reakcja żony bezcenne.

Za figurki sam nie dam centa, wolę kupić nową grę.

Edytowane przez Jagar
Odnośnik do komentarza

Jest różnica między tekstem "wolałbym przenośniaka z możliwością podłączenia kablem do TV, nieco mniejszą funkcjonalnością z racji zastosowania tegoż i tyle", a wiedzeniem od dawna, że Switch to co innego i narzekaniem, że to niby mogło kosztować 50 groszy. To znaczy myślałem, że jest, ale ok, nie ma, chęć człowieka do używania przedmiotu definiuje prawa inżynierii, mądrze mówicie, wracam do kościółka się modlić o switcha który mi się zteleportuje do mieszkania bo przecież moim zdaniem to by było lepsze.

 

 

Magistrze bzdurzysz okrutnie. Ale ok, na pewno będzie wielka obniżka na Święta. Albo, jak zawsze w tym dziale, niemożliwe nie nastąpi, ale spoko, będzie można do końca świata sobie powtarzać, że gdyby tylko Nintendo nie brało 99% marży, to na pewno... Lecę do kościoła, zajrzę może za rok czy ile czasu musi zawsze minąć w tego typu tematach żeby to nie było Console Wars Nintendo vs podstawy zdrowego rozsądku.

Jeśli nie zwracasz się do mnie normalnie, po nicku i upierasz się w delikatnie wyszydzającym "magistrze", to ok, świadczy to o tobie i sile twoich "argumentów"...

 

No, ale wracając do tematu, znowu czytasz co chcesz, nigdzie nie pisałem o wielkich obniżkach, tylko o wyjściowej cenie, która umożliwia podjęcie rękawicy w święta, szczególnie w te zbliżające. Switch będzie musiał rywalizować z Ps4 i X1S w cenie 199$, debiutem Scorpio i pierwszą obniżką Pro.

 

 

P.S

Nie rozumiem jak można bronić europejskiej ceny konsoli, no nie rozumiem. Niezależnie od siły walut, do tej pory zwykle używano przelicznika 1:1

 

P.S 2

Historycznie Nintendo znane jest z tego, że ustawia cenę premium na start swoich konsol/handheldów, to udokumentowane i powszechnie znane, ale co tam, ogqozo przecież i tak wie lepiej.

 

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...