Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

No mam nadzieje ze dorzuca z patchem wiecej dodatkowych bossów, bo mogloby byc troche wiecej, ale wciaz milo sie wraca do starych lokacji zeby zobaczyc ze sa nowi przeciwnicy albo jakis boss.

Mi sie wiekszosc questów podobała i zrobilem prawie wszystkie, zostaly mi chyba kilka blade quest i po sprawie, ale wymagaja duzo farmienia i przynoszenia glupich itemów wiec nie wiem czy nie odpuszcza. Jest sporo generycznych i irytujacych fetch questów, ale trafilem tez na kilka naprawde fajnych.

 

A farmienie rare bladów to nie wiem, pod koniec gry brakowalo mi 4 bladów, teraz juz tylko jeden, postgame w godzine mozna wyfarmic ponad 100 rare i legendary crystal core wiec nie powinno to zajac jakos duzo czasu.

 

Czekam na newgame+ i jestem ciekawy co bedzie oferowal.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

W którym miejscu takie farmienie jest możliwe? :obama: mi jeszcze sporo blade'ów zostało do odblokowania ale z tym akurat jakoś się nie garnąłem bo mój team ma całkiem niezły set. Wystarcza spokojnie do robienia max chainów czy jak to się tam nazywało.

Odnośnik do komentarza

Tak w skrócie to:

 

Uwaga spojlery dla tych co sa na tapatalku ponizej:

 

 

 

Spoiler

Zakladasz Gold Chipy, u mnie styknelo 7 sztuk (leca z latajacej ryby w Temperantia, jest ich tam chyba 3, 2 lataja nad cloud sea a jedna sie chowa i wyskakuje jak sie podejdzie blisko brzegu)

 

Team pod driver combo, rex z topple, smashem i launchem (najlepiej Pandy), Nia z 3 bladami pod break i Tora. Rex overclock bangle i dowolny item, Nia Beta Scope i dowolny item, Tora Beta Scope i Overclock Bangle. Jak nie zabiles tego dinozaura w gormott co sie go karmi na quest to dajesz mu zarcie az wbije lvl 99 i zamienia sie w bossa i poprostu robisz na nim ciagle break,topple,launch,smash i core leca jak powalone.

 

Jak go zabiles to jest jeszcze stworek w Gormott w jaskini Bandit's hideout który tez nie jest zbyt trudny.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...