Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Masz jeszcze jeden mechanizm w i tak ogromnej grze. Możesz go wykorzystać do podbicia statystyk blade'ów, których aktualnie nie używasz, dzięki czemu nie trzeba grindować, żeby podbić affinity. Moim zdaniem to jest super element i dobrze wpleciony w misje poboczne (czasami trzeba zrobić merc mission, żeby pchnąć zadanie).
 

Edytowane przez Gromit
Odnośnik do komentarza

Skończyłem i trzeba powiedzieć, że całkiem fajnie zakombinowane. Spoilery też przeczytane i trochę szkoda, że jedynki i x'a nie skończyłem. Jedynka za muląca była. Za dużo tego zbieractwa. No i na 3ds grałem, więc...



 

A tu o wiele lepsze wykonanie rozgrywki dało radę przytrzymać mnie do końca.

Edytowane przez Basior
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Velius napisał:

Merc misje swietna rzecz, widocznie wszyscy poza Xordem to idioci.  

 

Nie zupełnie idioci wole samodzielnie je robić. Gra mną pozamiatała i nie wiem co myśleć bo nie zawsze jest na jej plus.  

 

 

PS> Ja bardzo lubię głęboki  gp stąd moje problemy z grą. 

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

@Xord Też nie rozumiem Twojego narzekania na merc missions, które to moim zdaniem są świetnym pomysłem, szczególnie do dopakowywania blade'ów których w innym przypadku nawet byś nie ruszył. A tak spokojnie skupiasz się na czymś innym, a w między czasie rozwijasz sobie kolejne blade'y których aktualnie nie używasz.

 

@Kinoji Jak widać nie wszystkim dogodzisz. Ale idę o zakład że gdyby nie było tych merc missions, to też były by narzekania na chamskie przymuszanie do grind'u...

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, P-chan napisał:

@Xord Też nie rozumiem Twojego narzekania na merc missions, które to moim zdaniem są świetnym pomysłem, szczególnie do dopakowywania blade'ów których w innym przypadku nawet byś nie ruszył. A tak spokojnie skupiasz się na czymś innym, a w między czasie rozwijasz sobie kolejne blade'y których aktualnie nie używasz.

 

@Kinoji Jak widać nie wszystkim dogodzisz. Ale idę o zakład że gdyby nie było tych merc missions, to też były by narzekania na chamskie przymuszanie do grind'u...

 

 

Amen, mam identyczne zdanie na temat merc, swietny i bardzo potrzebny opcjonalny bajer do mechaniki gry opartej na blady

Odnośnik do komentarza

Nie pasuje mi ta gra ! XC uwiodło mnie ilością kontentu X to była powtórka tu liżę ściany i nic nie ma. Zmuszają do kupowania smieci po 999 razy po za podnoszeniem poziomu postaci nie ma nic do roboty a jak człowiek chce zająć się Mercami to sie nudzi bo brakuje kontentu na 1.30h posiedzenia przy konsoli. Nie zrozumcie mnie ale ale to gniot. Brat mnie zabije f... Nie umiem grac w coś co samo się przechodzi nie dla mnie ta gra ale Mythra heh u lala Mam 84 godziny gry próbuje od miesiąca nie idzie mi średnie to. Od 50-54 poziomu postaci i nic nie robie ciekawego. Filmiki są ok technicznie nie tak źle ale ile tu gry dla gracza a ile tandety. Gdyby te merc mission trwały po 15 minut maks przegryzłbym ale nie te mają nawet 1.30 i co robić jak nic na ciebie nie czeka w gameplayu.

 

PS trzy powody: 1 Mało zadań do samodzielnego ogrania, 2 światy są bez polotu gdzie do Primordi tym małym mapkom, 3 nuda .

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziwne, bo ja jestem ledwo na początku czwartego chapter'a, mam na liczniku prawie 60 godzin, i nie wiem w co ręce włożyć. Mam sporo quest'ów do zrobienia, do tego masę merc missions (które jak bym chciał wszystkie robić samemu to chyba bym zwariował), sporo blade'ów do dopakowania. Jeszcze pewnie pełno rzeczy do odkrycia, i jakoś nie czuję tego żeby coś w grze samo mi się przechodziło. A tym bardziej by tego było mniej niż w pierwszym Xeno, czy Xeno X. A do tego dochodzi fantastyczny system walki, którym się bawię, i jak mam okazję to tak jak już Velius wspominał również klepię każdego możliwego do ubicia na moim poziomie mobk'a. I co za tym idzie cieszy mnie również każda przegrana, bo ta gra sprawia mi taką radość, że nawet nie myślę na razie jakoś specjalnie o kolejnych premierach.

Więc wybacz, ale nadal nie rozumiem Twoich narzekań, ale jestem w stanie pojąć to że coś Tobie przyzwyczajonemu do poprzednich rozwiązań może się  nie podobać...

Edytowane przez P-chan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sensie zrobiłeś już side questy typu Salvage King czy też side quest Zenobii?? Jak nie masz nic do zrobienia to po co robisz Merc Missions?? One są przecież do podnoszenia lvl i skilli. Masz już wszystkie Rare Blady i zrobione wszystkie side questy dla nich?? Ja mam 107h, około 110 side questów zrobione (wiem bo jeden Blade miał do odblokowania skilla po zrobieniu 100) i nadal mam dwie strony nowych do ukonczenia. Coś słabo zwiedzasz ten świat Xord. Swoją droga jak Cie to tak męczy to jakim cudem ju wysiedziales ponad 80h? To nie jest normalne... strasznie dziwne podejscie do grania mają ludzie. Raz w zyciu skonczyłem RPG na siłe i chyba nigdy wiecej nie zmusze sie do grania w cos wiecej niz godzine jak mi nie siada.Tak przy okazji to Merc Missions można zrobić duzo szybciej jak się dobiera dobre blady do zadania.

Odnośnik do komentarza

Ja chcę Kosmos:banderas:, ale nie wypada. :whyyy:

 

Jak wywalę common blady z rangą s to dostane na bank te ustrojstwo do wymieniania bladów między postaciami, czy to jest losowe? 

 

Czy jak przełożę rare blade powiedzmy  z rangą b na inną postać to musze odblokowywac wszystko od nowa czy będzie już dopasiony?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...