Skocz do zawartości

Shadow of the Tomb Raider


rodi84

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Czego bym sobie życzył po tej grze, to ZDECYDOWANIE mniej zbieractwa. Wczoraj ukończyłem RotTR i męczyłem się już trochę. Fabuła non stop przerywana przez to, że człowiek próbuje zebrać dokumenty, zestawy survivalowe, grobowce, artefakty i wszelkiej maści innego badziewia... Gre ukończyłem na 86% i nie mam najmniejszej ochoty wracać i zbierać to, czego nie udało mi się znaleźć. Zostawiłbym tak:

a) Grobowce; b) Artefakty; c) Freski; d) Misje dodatkowe; 

 

Wszystko inne traktował jako niezobowiązujące dodatki, nieliczące się do statystyk. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zbieractwo i tak jest w dużej mierze opcjonalne. Zupełnie nie trzeba mieć wyśrubowanych zdolności czy ulepszonego sprzętu, by spokojnie ukończyć grę, więc może być tyle co było, bo jak ktoś lubi to sobie może 20h biegać i skakać po mapie. Ale im więcej grobowców tym lepiej, bo to najciekawsza część gry. Ostrząc sobie zęby na nową część zakupiłem wczoraj season pass w promocji i przejdę na Koksie te śmiechowe DLC ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeszcze gameplayu nie było, ale już 6 różnych edycji zapowiedzianych (a to pewnie jeszcze nie wszystkie) :/ 

Okładka (standardowa) też słaba - Lara wygląda na niej jak żeńska wersja rambo, a nie jak archeolog. Ale przynajmniej nie owijają w bawełnę i już okładka wskazuje na czym znowu będzie skupiał się gameplay :P 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pacquiao napisał:

Czytam: "Sam and Reyes are coming back"

 

Myślę: Kto?

 

No i to jest wiadomość na którą czekałem! Dobrze, że o tym dali znać, bo miałem brać we wrześniu jedną gierkę day one (Spidereman) ale taki game changer teraz poszedł, że po temacie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...