Skocz do zawartości

The Expanse - 2015 - SyFy


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.10.2020 o 08:30, puszkin napisał:

I pięknie, myślałem, że dłużej trzeba będzie czekać. Martwi mnie tylko, że dużo z tego trailera wieje polityką, a gdzie protomolekuła :(

Nie ma tam protomolekuły ale obiecuję ci że wróci sezon później;) nie bój się jak będą w miarę wierni książce to będziesz miał coś poza polityką.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja po 7 odcinkach mogę powiedzieć, że sezon bardzo dobry, wręcz lepszy od nieco powolnego czwartego. 

Kiedy myślisz, że oddzielne wątki głównych postaci kandydują do nudnych, to właśnie wtedy dzieje się coś ciekawego, lub zaczynają się z powrotem przeplatać ze sobą. 

Jeszcze tylko 13 odcinków do samego końca, celebrujmy na spokojnie.

Amos piękny skurczybyku, bierz ją!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Masorz napisał:

Ja po 7 odcinkach mogę powiedzieć, że sezon bardzo dobry, wręcz lepszy od nieco powolnego czwartego. 

Kiedy myślisz, że oddzielne wątki głównych postaci kandydują do nudnych, to właśnie wtedy dzieje się coś ciekawego, lub zaczynają się z powrotem przeplatać ze sobą. 

Jeszcze tylko 13 odcinków do samego końca, celebrujmy na spokojnie.

Amos piękny skurczybyku, bierz ją!

Dobrze zrozumiałem że 5 sezon ma 20 odcinków? Skończyłem serial na 3 sezonie i przyznam szczerze że troche mnie zmęczyła końcówka

 

Spoiler

zwidy z millerem i te portale

 

Chce wróccić bo jakoś całośc to genialne SO tylko nie mogę znaleźć info o ilości odcinków. I jeszcze ile było w 4 sezonie?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Kurde bele, dopiero się zabrałem za konkretne oglądnięcie wszystkich sezonów i jestem zachwycony. 

 

Sezony 1-3 - trudno się do czegoś przyczepić. Bardzo ładnie ułożona historia, przeplatające się wątki, świetne postacie drugoplanowe i wyjebany w kosmos finał przy pierścieniu. 

 

4 sezon niestety trochę męczący, te akcje na ziemi trochę powiały Walking Dead, jedynie końcówka spoko. 

 

W 5 sezonie powrót do dobrej formy a ostatnie odcinki to już sam miodek, mimo że Marco Inaros to miękka cipka. 

 

Bezos dawaj 6 sezon! 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Będzie mocny spoiler, także uwaga i kto nie oglądał niech nie czyta dalej! 

 

Obejrzałem wczoraj wszystkie 5 sezonów i gdy doszło do pewnego wydarzenia z Alexem po prostu skisłem...

 

Spoiler

Chodzi rzecz jasna o jego śmierć w wyniku rzeczonego udaru...

 

Przecież to było tak głupie, że niedowierzałem co się stało przez dobre naście minut. Pierwsze co zrobiłem to sprawdziłem o co chodzi, bo sprawa tak śmierdziała, że pewnie coś przeskrobał, no i miałem rację... Gość niby molestował jakieś babeczki, ale już nie wnikam w to czy to prawda czy nie, ale tak debilnie to zrobili, że aż zęby zgrzytały. Jeszcze dowiedziałem się, że Sezon 6 ma być ostatnim, a tutaj jest taka masa wątków, że przeczuwam scenariusz pisany na kolanie, żeby tylko skończyć. Bardzo mnie to boli, bo bawiłem się wyjątkowo dobrze i uważam, że Expanse to jeden z tych seriali, który z każdym kolejnym sezonem jest coraz lepszy. Wyśmienity serial i gdyby nie ta akcja z Alexem to dałbym mu 10/10. Teraz pozostaje czekać na Sezon 6 i trzymać kciuki, że tego nie spartaczą.

Edytowane przez Patricko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...