Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.07.2019 o 10:32, Square napisał:

Obrazy fajne, ale trochę drogo i na razie wszystko nie jest dostępne. Jakby była figurka Mayi z BL3 to bym brał z miejsca. ZER0 też ekstra

 

097bef8b8a386cfec6c138cd5568827c57dfed71

 

Wszystkie 4 figurki są dostępne w pre-orderze w Weta Workshop, realizacja w listopadzie. Ta Maya kusi mocno, ale cena z przesyłka to teoretycznie ok 52 EUR.

https://www.wetanz.com/search?q=borderlands

 

11 minut temu, messer88 napisał:

nowy vault kodzik SKAGBAIT 200 punktów 

Widzę nowy post to mówię wrzucę od razu nowy kod, a tu własnie go zapodałeś :D

Odnośnik do komentarza

Na głowy i stroje w BL3, na bronie w BL2 i TPS, na tapety na pulpit i telefon (były wrzucane w temacie) i ewentualnie na złote klucze, co odradzam, bo na te sa osobno kody, więc po co tracić punkty.

Tu masz wszystko https://borderlands.com/en-US/vip-rewards/#-

 

Nowy kod, ale tylko na 100 punktów.

Cytat

VIP Vault Code: 3DJUEGOSVIP - 100 Points

 

  • Plusik 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Na razie nie ma nowych kodów, ale w najbliższe wtorki i czwartki ma być jakieś info o VH. Czy coś więcej niż już wiemy z poradników do cosplayu i zaprezentowanych fragmentów gry to nie wiadomo, ale osobiście bym się nie spodziewał czegoś sporego. Może jakieś kody wlecą przy okazji tych prezentacji, a tak to trzeba czekać Gamescom, gdzie będzie pokazany FL4K.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem na myśli właśnie jakieś przecieki na temat trzeciego sezonu, te ostatnie nagrody zgarnąłem już choć jestem lekko wkurzony na siebie bo zalogowany byłem na nisko levelową postać zamiast na Mayę i mi przeskalowało snajperkę i rakietnicę na ledwie 41lvl :angry:

Fajnie jakby coś dodali jeszcze do B2, jakiś content, ostatnie dlc jest fajne, dobry myk z wprowadzeniem postaci z Tales from the Borderlands :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.07.2019 o 18:24, messer88 napisał:

Nowe nagrody to dopiero w sierpniu, pokażą też chyba jakiś gameplay Flaka - ostatnio się zastanawiałem to nie wiem nawet czy nie wskoczy na 1sze przejście zamiast Amary, fajnie wygląda. 

 

Ja myslalem ze na sto pro amara ale po prezentacjach chce grac KAZDYM

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...