Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni raz tak jarałem się grą przed premierą chyba z 20 lat temu jak kupiłem PSX Extreme kiedy wychodził w wakacje jako jeden egzemplarz sygnowany 2 numerami. Była tam gra na PSXa - Legend of Mana. Screenshoty miałem tak opanowane, że mogłem je narysować z pamięci. Recenzję znałem na pamięć. 

Teraz po 3 platynach w obecnych Borderlandsach czekam na ten 13.09 jak dziecko na Mikołaja.

 

W jedynce Mordecai, w 2-ce Zer0, w Pre-Sequel Wilhelm&Claptrap a w trójce wiem już, że na początek wjedzie FL4K. 

Da się jakoś zahibernować i obudzić na premierę?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Prezentacja za zamkniętymi drzwiami. W pierwszej części jest mowa o systemie społecznościowym i customizacji. Bardzo podoba mi się to, że jak znajdziemy coś w sklepie to możemy to przekazać znajomym po czym pojawi się u nich do kupienia. Podobnie ze znajdowaniem unikalnych przeciwników i robienia z nich misji dla znajomych. No i wymiana lootu offline :)

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To jest prawidlowa kolejnosc. Z dlc w B2 jest troche zamieszania w kontekscie leveli i progresu. Jest troche tego i najlepiej zgoogluj to (sa gotowe tutki na redditach itp ). Story wise to 3 dlc w dowolnej kolejnosci a dodatek dragon keep ostatni. 

Sa jeszcze mini story dlcki - seria head hunter - najlepiej robic je po tych duzych.

 

Ogolnie nie da sie zaliczyc calego kontentu B2 na jednym playthrou jedna postacia. Nie na new i true vault hunter. Na ultimate tak - zakres leveli 50 -80 i skalowanie poziomow zawsze do twojego.

Edytowane przez Kazub
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Tak jest niemal w kazdym przypadku jesli chodzi o story. Nawet jesli cos jest prequelem, to zostalo napisane z mysla o "czesci nastepnej". Przewrotny tytul pre-sequel odzwierciedla ta zasade doskonale. Zasadniczo jest prequelem (postacie i czas wydarzen) ale dzieki narracji i konstrukcji scenariusza ma ksztalt sequela (tlumaczy i odnosi sie do wydarzen z dwojki). Ogolnie universum borderow jest przebogate. Swietnie nakreslone postacie, dialogi i monologi, lore i TONY eastereggow i nawiazan. Humor - najwyzsza polka sarkazmow i absurdow.Nie ma drugiej takiej serii.

 

Apropo easter eggow - olsnilo mnie z nazwa rodzaju fioletowych wyrzutni od maliwana - PBFG. Otoz BFG to "big fucking gun" (gralem niedawno w dooma 2016-swietny). Co oznacza litera P ?  

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...