Skocz do zawartości

Borderlands 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gra wyglada dobrze i nie wiem o co jest bol dupy. Zeby byla jakakolwiek rewolucja graficzna to musieli by odejsc od Cell Shadingu ten styl graficzny ma do siebie to ze nie wyglada swietnie ale tez sie nie starzeje. 

 

Co w tej grze bedzie wazne to Historia zroznicowanie planet i loot 

 

Nowy glos Claptrapa na minus.

Odnośnik do komentarza

Ja sie tylko modle zeby ta gra na Pro chodzila w stalych 60 fps nawet w 4 osobowym co-opie.

 

Wlasnie zobaczylem 90 min gameplayu Ki11er Six gdzie gra Zane i powaznie sie o ta gre nie martwie. Jedynym problemem bedzie to ze na premiere jestem 3 tygodnie w Polsce i nie zagram do 20go Wrzesnia ><

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, mario10 napisał:

Ale gra zyskałaby sporo jak by miała polską lokalizację :)

Napisy bym zdzierzyl, choc kiepsko by sie czytalo “Oooo! Co jest w pudelku?? Co jest w pudelku??”

Cale szczescie nie planuja dubbingu bo groteska, ktora sa przesiakniete inne zlokalizowane tytuly sprawia, ze mi sie jaja sciagaja do rowu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gry które mają taki a nie inny humor nie zyskują nic na lokalizacji. To tak z dubbingiem Shreka był udany bo nie był tłumaczony tylko napisany od nowa na potrzeby języka. Bo nie da się przenieść wszystkiego na nasz język. Napisy mogły by w ostateczności być dla nieczytatych.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rozumiem, ze ktos moze czegos takiego potrzebowac/chciec/miec takie widzimisie. To kwestia gustu, rzecz indywidualna i nic mi do tego. Pochodze jednak ze zgrai kompletnych poyebancow na punkcie Destiny. Ludzie na grupach dyskusyjnych uzywaja w miazdzacej wiekszosci nazewnictwa polskiego co nie byloby takie zle gdybym wiedzial o czym oni mowia. Z ciekawosci poczytalem te wszystkie opisy broni, perkow i specyfike broni czy zbroi lapiac zaledwie namiastke tego o czym te opisy traktowaly. Tlumaczenia sa bardzo czesto doslowne kompletnie zacierajac przekaz. 

Jesli tlumaczenie jest przygotowane profesjonalnie, z lekka doza elastycznosci jezykowej to jasne - niech daja. Zawsze lepiej miec wybor niz nie miec go w ogole vide inFamous I z polskiego PSS.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem całą konferencję i jestem zadowolony. Dostaniemy największą grę (to raczej naturalne patrząc na czas dewelopingu i to, że to nowa pełnoprawna część na nowe konsole), więcej tego humoru, który bardzo mi leży, znacznie lepszy gunplay (polecam film My name is Byf, loremastera i fana Destiny). Powracają znane postacie, nowe elementy i bronie. No będzie wszystko na co czekają fani. Zastanawiam się tylko jak gra wytrzyma konkurencję z looter-shooterami jak Destiny i The Division które mają cotygodniowe restarty napędzające gonienie lootu. Do tego są gracze przyzwyczajeni. No zobaczymy.

 

A grafika? Kurde, czego niektórzy oczekują? To jest cel-shading, bardzo specyficzna technologia i uważam, że tam gdzie miał dokonać się postęp - tak też się stało. Zdecydowanie lepsze oświetlenie? Check. Znacznie więcej polygonów w otorzeniu i postaciach? Check. Poprawiony motion capture postaci? Check. 4K i 60 fps? Unknown. Tutaj liczę na 4K ale o 60 fpsów może być ciężko, ale może Gearbox nas zaskoczy i dostarczy.

 

Od ogłoszenia daty premiery to najbardziej przeze mnie oczekiwana gra tego roku. Borderlandsy uwielbiam. Looter-shooters are my jam. Czego chcieć więcej.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

B2 calkiem niezle radzilo sobie na Twitchu do momentu ogloszenia B GOTY i B3. Pozniej hype lekko jeszcze podbil liczbe grajacych i ogladajacych. Roznica miedzy Destiny, a Bordaerlands jest taka, ze loot ktory zdobywamy ma nam sluzyc do budowania build’ow i chloniecia przejscia za przejsciem na rozne sposoby. Bez cyklow czasowych, z namiastka eventow - czysty fun z przechodzenia gry. O to chodzi w Borderlands i dlatego postacie, humor, historia i cala otoczka sa takie wazne i zajefajne. W Destiny zbieramy loot by uzyc go w raidach, Crucible’u, kill roomach (jak Reckoning czy kuznie), podczas gdy w Borderlands loot sluzy do znajdywania jak najbardziej finezyjnego pokonania story mode. 

Jest jeszcze jeden wazny aspekt lootowania w Borderlands - konkretne zrodlo dropu legendarnej badz sygnaturowej broni. Wiesz, ze przechodzac gre ten boss czy pod-boss dropi ten kawalek sprzetu, wiec RNG nie jest tak wkoorwiajace jak w Destiny gdzie mozesz ltac po calej galaktyce, a i tak nie masz gwarancji, ze Shards of Galanor wypadna z bossa czy zwyklego mobka z zolta belka zycia.

Czekam na B3 jak na nic innego w kolejnych pieciu latach.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Yap napisał:

Czekam na B3 jak na nic innego w kolejnych pieciu latach.

A to, że Ty będziesz czekał na Borderlands 3 jak na nic innego to wiedziałem zanim grę zapowiedzieli :) Dla mnie to też najbardziej oczekiwana gra tego roku ;) 

 

Ale będziesz cisnął na XOX, nie?

 

Jest tak jak mówisz i wiem, że system lootowania w Borderlandsach różni się od Destiny i The Division, ale one były zanim Destiny i The Division. Rynek się zmienia, Gracze również. Zastanawiam się, bo raidowi bossowie z określonym lootem będą na pewno. Myśle, że rozwinięcie tych aktywności do coopowego grania grze nie zaszkodzi, ale z drugiej strony nie mam pewności, że to będzie pasowało. Myślę o czymś takim jak The Dreaming City z Destiny 2. Lokacja, która się trochę zmienia i wprowadza cyklicznie jakieś aktywności. Coś takiego przyciąga jak magnes a dodaj do tego Borderlandsy. Oj, aż ślinka cieknie.

 

Cieszy mnie, że do premiery B3 mam jeszcze trochę grania w tej serii, więc zdążę sobie wszystko poukładać i wraz z tym - swoje oczekiwania.

 

Czy zwróciliście uwagę na prezentacji gameplayu przez różnych YouTuberów na fragmencie po poznaniu ZerO wchodzą do pomieszczenia, w którym odzywa się dyrektor Maliwana, który ma obsesję na punkcie Rhysa i mówi jak on. Aktor, który podkłada głos brzmi w 90% jak Troy Baker. Obstawiam, że to tak samo nowy głos Rhysa. Oczywiście wielka szkoda, że Baker nie powróci i wokół tego narobił się niemiły smród, ale to chociaż nie będzie wybijało z rytmu. Na szczęście zamiany aktorów voice-actingowych potrafią nie być tak bolesne jak w filmach czy serialach. :)

 

Ale za kłamstwa z tym związanymi Pitchford ma u mnie kolejnego dużego minusa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...