Skocz do zawartości

Switch Scena, Underground.


Arm9_Team

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, może jak ogarną wywalanie śladów że coś odpalałeś + jakieś ukrycie save'ów to będzie się dało. Na chwilę obecną nie wszystko wiedzą. SX jest już dostępny. Urządzenia w pierwszej wersji już są a sam soft wyamaga licencji (xD) która jest generowana raczej na bieżąco. Wtedy odpalasz z PC czy telefony + zwarcie pinów.

Odnośnik do komentarza

Od 5.0.0 konsola wysyła WSZYSTKIE odpalone procesy do nintendo więc będą widzieć emulatory i mogą za to banować. Czy banują już? Nie wiem. Na razie zbyt wiele to nie daje. Jak się uda ogarnąć emulatory z akceleracją to będzie wtedy warto. Teraz dla laika - nie warto.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Emulatory nie działają na exfat. Często się wykrzacza I psuje kartę SD. Linux ma problemy, nie działa tryb docked/TV. Telemetrii jest w chuuuu. A co chwilę pojawiają się informacje o nowym szpiegowaniu. Nintendo współpracowało z NSA. Loguje nawet w co Grasz, kiedy i ile. Wyłączenie logowania nic nie da, loguje każdy crash. Czyszczenie logów w Hekate nie czyści wszystkiego. Możesz mieć konsole offline cały czas a po roku się połączyć i Ci prześle skumulowany log. 

Co działa poprawnie:

-piraty

-backup save

- edycja save, hack na nieskończone życia, broń z 65535atk w Zeldzie, max rank 99 w Mario aces. 

Co działa połowicznie:

-Linux (bez sterowników dla dwóch joyconow, problem z dźwiękiem i baterią, crashe na exfat) 

-emulatory (crashe, problemy z dźwiękiem, płynnością) 

Bany na razie lecą za :

Granie online, aktualizacje gier na cfw, za podmianę cert w layeredfs, za crash log w layeredfs, za zmianę gamerpica, za hacki w splatoon 2, uruchamianie plików *. Xci

Developerzy RetroNX nie odpalali piratów, tylko bawili się z linuxem oraz emulatorami. Kilkaset logów I na razie bez bana 

 

Tl;dr za wcześnie na zabawę z emulatorami i linuxem. Polecam wstrzymać się z kilka miesięcy a najlepiej z pół roku. 

Edytowane przez Kriss_Hietala
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja już uaktualniłem do 5.0.2, znudziło mi się czekanie :). Póki co zbyt niepewne to wszystko i zbyt dużo kombinowania i niepewności. Ogarną temat jakoś bardziej, pierwsze osoby sparzą się na banach to się zastanowię. Exploit w Tegrze nigdzie się nie wybiera i tak.

Odnośnik do komentarza

Ok, przyszło. Obsługa banalna, aktywacja "licencji" :yao: działa offline (upload pliku tworzonego podczas pierwszego odpalenia). Trochę jakość samego dongle'a mogła by być lepsza (guma jakaś nie do końca docięta) ale działa. Wrzuciłem coś, działa. Wlazłem do OFW, zrobiłem update gierki, działa. Banie przybywaj! xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...