Skocz do zawartości

Switch Scena, Underground.


Arm9_Team

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jak na razie homebrew. Emulatory, edycja save, backup save, parę gierek sportowano, dooma i chyba coś jeszcze. Loader piratów ma ponoć tylko Xecuter na razie. Ponoć, bo na razie to tylko karmią nas filmikami z youtube oraz FAQ 1/2/3 na stronie. 

Wszystko jest jeszcze we wczesnej fazie. Np od kilku dni emulator bodajże snes czy GBA ma... dźwięk. Tak więc do stabilnej wersji, która będzie gotowa by udostępnić ją publicznie laikom jeszcze chyba z kilka miesięcy poczekamy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim to da się odpalić linuxa w jakiejś formie i to co na nim działa, działa na Switchu (w tym emulatory, nawet Dolphin się włącza ale jest wolny). Co do iso loaderów to TX wrzucił filmik pokazujący działanie na sofcie 5.1.0 więc najnowszym. Hack który pozwala odpalać te rzeczy wykorzystuje tegrę i bez rewizji sprzętowej - nie da się tego zmienić. Także ta pierwsza, obecna na rynku wersja switcha będzie zawsze miała możliwość odpalania homebrew w jakiejś tam formie. Analogiczna historia jest z 3DS/2DS gdzie cała rodzina jest do złamania bez możliwości zablokowania tego. Nintendo nie poprawiło nic nawet w wersjach NEW pomimo, że New 2ds wyszedł bardzo późno i mogli coś próbować.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

No ale odpiszesz normalnie czy dauna jakiegoś dostałeś? Co jest złego w odpalaniu gier iso z backupu? Bez noszenia cartridgy i żonglowaniem nimi? Nie wiem może ja jestem jakiś dziwny, ale wiekszość gier na Vicie wolałem mieć kupione cyfrowo żeby nie żonglować kartami, tak tutaj kupujesz sobie jakaś gierke w boxie i wrzucasz iso na Switcha i po problemie. 

Odnośnik do komentarza

Aktualnie poszły bany po tym jak... ludzie wyciągali swoje certyfikaty z konsoli i za ich pomocą łączyli się z Eshopem z poziomu komputera ( pobierali gry na swój komputer - nie da się jeszcze takiej kopii uruchomić ). Oraz za używanie broni, modyfikowanie broni i postaci w Splatoon 2 ( poszły bany tymczasowe albo permamentne, na konsole i konta ).

 

Za Homebrew Launcher póki co cisza.

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, _Be_ napisał:

No ale odpiszesz normalnie czy dauna jakiegoś dostałeś? Co jest złego w odpalaniu gier iso z backupu? Bez noszenia cartridgy i żonglowaniem nimi? Nie wiem może ja jestem jakiś dziwny, ale wiekszość gier na Vicie wolałem mieć kupione cyfrowo żeby nie żonglować kartami, tak tutaj kupujesz sobie jakaś gierke w boxie i wrzucasz iso na Switcha i po problemie. 

 

Jedyny sposób w jaki gram na 3DS w swoje gry. Sugerowanie, że bawiłbym się w żonglowanie kartami jeśli mogę po prostu zgrać sobie ich zawartość i odpalać z pamięci jak mi tylko wygodnie. To samo robiłem na PSP jeszcze, gdzie zgrywałem płytki do .iso i dziękuję bardzo, szybsze loadingi, dłuższy czas pracy na baterii i zero hałasów z konsoli. Współczuję jeśli ktoś tak nie robił.

 

Takie dyskusje nie powinny mieć tu miejsca ugułem, jak ktoś ma problem z ""piractwem"" czyli odpalaniem kopii swoich własnych to nie musi tutaj pisać. Nikt tutaj nigdy nie mówi o zdobywaniu kopii nielegalnymi sposobami, a czy to ktoś robi czy nie to jego sprawa. CFW to tylko narzędzie dające możliwość, ale to nie znaczy, że każdy jego użytkownik z miejsca jest piratem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

No ja się z tym zgadzam bo zaraz można dojść do wniosku że pożyczanie gier to to samo co piractwo bo przecież na tym Nintendo nie zarabia, tak samo jak na kupowaniu używek. Dajcie żyć. 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie jak poczytałem to nie był to ban na konto a na konsolę. Dalej można pobierać aktualizacje do gier cyfrowych oraz pobrać z eshopu swoje cyfrowe gry. Ale nie zagrasz online na tej konsoli. Nawet jak założysz nowe konto. Jednak logując się na nowej konsoli już online działa. Bany podstawali ludzi, którzy w splatoon korzystali z zawartości, która jest w dlc. Sek w tym, że to dlc jeszcze nie miało premiery :p Za homebrew bany dostały 2 osoby z ReSwitched, które codziennie grzebały w kodzie i szukały kolejnych luk i wysyłali setki pakietów na serwery Nintendo próbując rozgryźć co jest od czego I jakie pakiety są używane w komunikacji z eshopem. 

Edytowane przez Kriss_Hietala
Odnośnik do komentarza

Juz mozna zamawiac od xecuter team pro kosztuje 50 dolarow wysylka free.Wlasnie sie zastanawiam czy brac czy jeszcze poczekac...mam kilka pudelek do ogrania jeszcze.

 

https://m.youtube.com/watch?v=X0ZC_TrPMmU

 

tylko tak niewiem dokladnie czym sie rozni xecuter os od wersji pro? moze mi to ktos łopatologicznie wytłumaczyc ?

 

Ok zamowilem z tego sklepu wersje pro po rabacie ktory jest do jutra plus kod znizkowy wychodzi ok 172zl z wysylka free z francji.Dam znac  jak przyjedzie .Sprzedam pudelko z zelda akurat sie zwroci

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.