Skocz do zawartości

Splatoon 2


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

tez mi sie wydaje, ze po kilku meczach chaosu zaczelo to wygladac troche lepiej. podobaly mi sie akcje, kiedy np. chowalem sie za scianka, czekajac na przeciwnika, ktory za chwile podbiegal do wiezy, zeby sprobowac ja przejac, a ja wyskakiwalem z ukrycia i kasowalem delikwenta :cool: takich przemyslanych akcji w tym trybie moze byc wiecej niz w pozostalych i sa mega satysfakcjonujace.

Odnośnik do komentarza

 

Btw bo wczoraj sie zastanawialismy...im wiecej ludzi na wiezy tym punkty leca szybciej/porusza sie szybciej czy bez znaczenia?

W jedynce tak było. Im więcej osób na wieży - tym szybciej się porusza. Jakoś nie miałem okazji zaobserwować to na Switchu, bo jak wejdę na wieżę, to od razu kolo z mojej drużyny wyskakuje z niej. Albo same świeżaki. Albo zasady się pozmieniały. Ktoś może potwierdzić?

 

 

Potwierdzam, im więcej ludków na wieży tym szybciej zasuwa i odlicza checkpointy.

Odnośnik do komentarza

pisalem - dziala to ciut inaczej niz w grach na vicie np uncharted czy killzone bo w spla2n prawy analog w tym trybie reaguje tylko na ruchy lewo/prawo, a gora dol to juz robota zyroskopu wiec jak przeciwnik znajduje sie wysoko, a ty nisko to nie jest tylko delikatna korekta wychyleniem

 

poza tym ja np czesto gram lezac wiec zyroskop to juz totalna lipa, czesto bym musial tym resetem pod Y go ustawiac

Odnośnik do komentarza

na pewno da się to ogarnąć - rayosowi całkiem nieźle idzie z tym sterowaniem.

 

ja się uparłem i od soboty próbuję to opanować. z jednej strony te delikatne poprawki wychodzą mi już całkiem dobrze, jak mam celownik niedaleko przeciwnika, z drugiej strony większe wychylenia sprawiają mi problem - zwłaszcza te pionowe, których gałką nie idzie zrobić. poza tym w niektórych sytuacjach wciąż działa pamięć mięśniowa i próbuję celować tylko gałką.

 

wciąż kombinuję z ustawieniami czułości, wydaje mi się, że jak znajdę odpowiednie i jeszcze trochę poćwiczę, to będzie ok. a jak nie to pokonany wrócę do analogów  :dunno:

Odnośnik do komentarza

Tak jak Kinoji pisze. Ja po kilku meczach na początku z żyroskopem, nakląłem się i wyłączyłem - po czym okazało się, że na gałkach jestem zwyczajnie za wolny i niewystarczająco precyzyjny.

 

Może jakby na pro grał, który ma jednak lepsze gałeczki niż joycon'y to byłoby lepiej.

 

Wczoraj używała jedna osoba.

 

No jak, kiedy Rayos, Kinoji i ja.

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Tak jak Kinoji pisze. Ja po kilku meczach na początku z żyroskopem, nakląłem się i wyłączyłem - po czym okazało się, że na gałkach jestem zwyczajnie za wolny i niewystarczająco precyzyjny.

 

Może jakby na pro grał, który ma jednak lepsze gałeczki niż joycon'y to byłoby lepiej.

 

Wczoraj używała jedna osoba.

 

No jak, kiedy Rayos, Kinoji i ja.

 

 

A to przepraszam.

 

 

Na padzie jest okej ale w trybie przenośnym tragedia.

 

 

Ja to jakoś nie potrafię grać w splatoona na "małym" ekranie ;/. Tylko TV.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...