Skocz do zawartości

Splatoon 2


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to, że powinni wykrywać, że ktoś w trakcie szukania graczy wyłączył grę i zwalniać ten slot, a nie tak jak teraz, że niby koleś zostaje, no ale w meczu nie gra.

dokladnie, niby grasz 4vs4 a tak na prawde 4vs3 a przy tej formie rozgrywki brak jednej osoby to masakra

 

dosc sporo meczy wczoraj i dzis przegrywalem przez to

Odnośnik do komentarza

Też trochę pograłem w singla i żal mi doope ściska, że patentów z tego trybu nie ma w multi. Jak by było pięknie latać po mapkach na poręczach z farby albo walczyć o chokepointy przy pomocy tych rozwijanych dywanów.

 

 

 

jak czasem w salmon runie przywali randomem, który nie ogarnia, to idzie się zes,rać z żalu. 3 fala, 5/6 jajek a melepeta szuka bazy, mimo że wszyscy spamują mu znacznikiem gdzie jest

xD ale z drugiej strony są te partie, kiedy ktoś dorzuca ostatnie jajo na kilka sekund przed końcem i wszyscy spamują "Booyah!" drąc pewnie ryje z podniety :banderas:

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jeszcze jak.

Matchmaking u mnie dzisiaj wyborny. Każdy mecz kwestia sekund. Tylko na kask się nie załapałem :(

 

edit:

 

 

Hahaha, przegrywaliśmy w rankingu jak szmaty w Rainmakera, im zostało 14 metrów do naszej bazy, nam 96. I nagle opętał moją drużynę szatan, jak zaczęliśmy ich wyjaśniać to dotarliśmy do ich bazy 15 sekund przed końcem gry xDDD, a przewagę mieli potężną.

 

Co za gra :banderas:

https://www.reddit.com/r/splatoon/comments/6pcpwv/faq_that_ive_assembled_for_splatoon_firsttimers/ - najczęściej zadawane pytania dotyczące S2 w jednym miejscu, polecam.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Skończyłem singla :fsg: polecam ograć  w przerwach od multiplayera ;)

 

Na początku grałem po równo: trochę online, trochę single. Ale to szybko się zmieniło. I teraz odpalam grę dla single playera, a multiplayer z doskoku, max kilka meczyków. Taki dobry ten "tryb fabularny".

 

 

jak czasem w salmon runie przywali randomem, który nie ogarnia, to idzie się zes,rać z żalu. 3 fala, 5/6 jajek a melepeta szuka bazy, mimo że wszyscy spamują mu znacznikiem gdzie jest

Czy to Salmon Run, Rainmaker, Tower Control, Splat Zones, czy Turf War, wszędzie znajdzie się taki mniej ogarnięty doświadczony członek załogi. Miej serce i patrzaj w serce - jak przekazał nam kiedyś wieszcz. Też pamiętam mój pierwszy łososiowy bieg, gdy wylosowało mi snajperkę, czyli broń słabo mi obeznaną. Gęsta akcja na arenie - a ja w tym czasie uczyłem się efektywnie strzelać 8) . No niestety Splatoon to nie Mario Kart, gdzie każdy sam sobie panem, i pracuje indywidualnie na własny rachunek. Raz drużyna ciągnie cię w górę, a raz w dół... uroki gier zespołowych. Ale chociaż jest ciekawie :D .

Odnośnik do komentarza

671tys sprzedanych sztuk w pierwsze trzy dni w kkw (a to tylko liczone fizyczne sztuki, jedynka poszla analogicznie w 156tys), switcha ponoc poszlo 102tys sztuk w ciagu tych trzech dni (a poszloby wiecej bo dalej braki)

 

japonia kocha ta marke, najlepiej sprzedajaca sie gierka na ta konsole jak na razie u nich

Odnośnik do komentarza

No dobra, po przegranych 5 na 6 meczach w Turf War (w każdym z nich na pierwszym miejscu w drużynie, tak z 500pkt do przodu XD), stwierdziłem, że walić to i odpaliłem Ranked. Były akurat Splat Zone'y. No i od razu proporcje się odwróciły i poszło 5 z 6 wygrane.
 
Oczywiście farta miałem, ale i tak widać, że trochę bardziej ogarnięci ludzie grają.
 
>turf war
>początek meczu
>jako jedyny napyerdalam na spawn przeciwnika
>maluje tak z polowe terenu u nich, przy okazji łapiąc kilka fragów
>w końcu mnie zabijają inkjetem
>mfw kiedy widzę, że reszta mojej drużyny maluje okolice naszego spawna
 
:yao:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...