Skocz do zawartości

Splatoon 2


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

no w telefonie codziennie promo na ciuchy z czterema slotami, drogie ale warto, w sklepach w grze max ciuchy z dwoma slotami, w salmon run za bonus za 200p wpada tez koszula fajna

 

btw u ziomka, o ktorego odbiera sie ciuchy z apki z phona jest opcja by kupowac okreslone skille(a nie losowe, ktore wpadaja za podlevelowanie ubranka) do ciuchow - potrzebne sa jakiesspecjalne punkty/itemy do tego - jak je zdobyc bo nie mam ani jednego?

Odnośnik do komentarza

Ja też naparzam gyro.

Bez tego gierka miała by to samo co pozostałe strzelanki na konsolach - strasznie niewygodne sterowanie :reggie:

No ale niestety wydaje mi się, że to już nie to samo co z gamepadem Wii U.

Próbuję różnych ustawień czułości motion-control i gałki, ale nie daje to takiego samego efektu. Może inna wielkość kontrolera. Może brak magnetometru w detekcji ruchu :dunno:

Odnośnik do komentarza

czyżby zobaczyli co się dzieje na forumku i wrzucają w nagrodę? oczywiście.

 

ten poranny salmon no piękna sprawa, mega mi się ten tryb podoba, a jak jeszcze z biegiem czasu będą do niego dorzucali content to oesu.

 

edit: można jakoś przeskipować Marine i Pearl prezentujące obecne mapki na początku grania?

Edytowane przez Kinoji
Odnośnik do komentarza

Ja też z żyroskopem gram na razie. W jedynkę grałem gałkami, ale tutaj zacząłem ruchowo - na początku strasznie mnie irytowało i wyłączyłem, po czym zauważyłem, że w ciul straciłem przy tym na szybkości i precyzji. Cały czas robię głupie błędy n.p. chcę się szybko obrócić i wyginam nadgarstek, irytując się, że nie działa.. No, ale chyba nie wrócę na same gałki, na pewno nie na joyconach - ewentualnie jak się w końcu zdecyduję na pro..

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

poje,bało ich z zasięgiem tej obrotowej maszynówki 0_o? na tej mapie z kontenerami na środku jak 2 zaczęło wysyłać te curlingowe bomby, a jeden zaczął strzelać z tej obrotówki, to nie było czego zbierać z mojej drużyny

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

w kkw tlumy w kolejkach po splatoona2 z switchem, w(pipi)ione tlumy bo wiekszosc sklepow dostala po 20-50 bundli, a kolejki znowu na setki/tysiace

 

dramatycznie daje nintendo ciala jesli chodzi o produkcje

 

line-656x437.jpg

 

https://twitter.com/yokusinki/status/888202704547233792/photo/1

https://twitter.com/eemooooon/status/888212309826387970/photo/1

https://twitter.com/zakuro_rekuiemu/status/888241250997944320/photo/1

Odnośnik do komentarza

poje,bało ich z zasięgiem tej obrotowej maszynówki 0_o? na tej mapie z kontenerami na środku jak 2 zaczęło wysyłać te curlingowe bomby, a jeden zaczął strzelać z tej obrotówki, to nie było czego zbierać z mojej drużyny

 

Splatlingi w Turf War idzie jeszcze ogarnąć. Ale w trybie Tower Control to już utrapienie.  Nie wspominając o takich chargerach (snajperki) - to to już jest przegięcie. 

Odnośnik do komentarza

 

poje,bało ich z zasięgiem tej obrotowej maszynówki 0_o? na tej mapie z kontenerami na środku jak 2 zaczęło wysyłać te curlingowe bomby, a jeden zaczął strzelać z tej obrotówki, to nie było czego zbierać z mojej drużyny

 

Splatlingi w Turf War idzie jeszcze ogarnąć. Ale w trybie Tower Control to już utrapienie.  Nie wspominając o takich chargerach (snajperki) - to to już jest przegięcie. 

 

 

Jeszcze Luny, Blastery, Wiadra, Pędzle - dzieje się :) - obecnie 20 lvl i na rankedach gra się wyśmienicie - trochę inny system punktacji i degradacji niż w jedynce, ale jakoś idzie w każdym trybie już ranga B-/B. Nie wiem czy serwery na Europe są inne niż na resztę świata bo nie widzę kitajców. Jak ktoś pyknie10 lvl i chce dołączyć do mnie do gry na rankedach to zapraszam nick: Hubert.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...