Skocz do zawartości

Splatoon 2


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

W Famitsu pojawiło się trochę ważnych szczegółów dotyczących Splatoona:

 

- po update'ach w dwójce będzie więcej map do multi niż w jedynce (tam było 16)

 

- część map z jedynki wróci w dwójce w poprawionej wersji tj. Moray Tower ale nie wszystkie

 

- pojawią się nowe KATEGORIE broni

 

- na chwilę obecną nie planują nowych trybów rankingowych, ale może się to zmienić

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Team deathmatch :obama:

 

Tower control :banderas:

 

Salmon Run  :fsg:

 

i wszytko w E K I P I E

 

DFc0X7HXUAIHs5g.jpg

 

 

 

Następnym razem może w inne też pogramy ;p

 

King of the Hill moim zdaniem du,py nie urywa, ale ten drugi - Rainmaker można obadać. Ale i tak Tower Control GOTY.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

wieczor jak co dzien - wspaniala gra w wszystkie tryby online z forumkiem, wielkie emocje, losy pojedynkow wazace sie do ostatnich sekund

 

cudowna gra, genialnie przemyslana, genialnie swiezy concept, genialnie wykonana (niezayebywalny framerate), skacze z trybu na tryb bo kazdy swietny, od czwartku nawet singla nie odpalilem, ktory tez kozaczy

 

i to wszystko na konsoli co miala premiere pare miesiecy temu....no ogien z dupy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Splatzones mi juz w piatek nie podeszlo - na kazdej mapce byla tylko jedna strefa w centrum lokacji, przez co rozgrywka sprowadzala sie tam do dobiegniecia/skoku na srodek mapy, walki w tej kontrolowanej czesci i tak w kolko. Pozostale tryby wydawaly mi sie duzo bardziej dynamiczne. Moze jak troche wiecej w to pogramy, podzielimy sie na voice chacie na teamy i zaczniemy ogarniac jakies taktyki, to bedzie to ciekawsze.

 

Tego rainmakera w piatek nie do konca ogarnialismy, ale wydawalo sie tez swietne - trzeba bedzie to lepiej zbadac.

 

 

Da się jakoś sprzedawać ubrania, których nie używamy?

 

nie

Edytowane przez Kinoji
Odnośnik do komentarza

Btw bo wczoraj sie zastanawialismy...im wiecej ludzi na wiezy tym punkty leca szybciej/porusza sie szybciej czy bez znaczenia?

W jedynce tak było. Im więcej osób na wieży - tym szybciej się porusza. Jakoś nie miałem okazji zaobserwować to na Switchu, bo jak wejdę na wieżę, to od razu kolo z mojej drużyny wyskakuje z niej. Albo same świeżaki. Albo zasady się pozmieniały. Ktoś może potwierdzić?

Edytowane przez Damk
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Chaos w tym trybie? Czy ja wiem? Z każdą kolejną rundą co raz bardziej ogarnialiśmy i da się już określić jakieś schematy, których się trzymaliśmy i które pozwalały nam na odnoszenie S U K C E S U.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...