Skocz do zawartości

Splatoon 2


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytań, będę wdzięczny za pomoc:

 

1. Czy za każdym po włączeniu gry jest się zmuszonym oglądać te dyskutujące  dziewczyny? Nie da się tego przewinąć/wyłączyć?

 

2. Co zrobić, kiedy wylosuje dwie takie same umiejętności w jednym przedmiocie? Podejrzewam, że się nie sumują. Da się je wymienić w jakiś sposób?

 

3. Jest możliwość zwiększenia ilości slotów na umiejętności?

 

4. Czy w trybie fabularnym można zdobyć coś przydatnego do gry w internecie?

 

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza

1. tak

2. sumują się, da się

3. tak

4. poniekąd

 

proszę Cię bardzo :lapka: 

 

a tak serio to:

 

1. tak, trzeba oglądać, ale jak konsolę tyko usypiasz z włączoną grą to oglądać tego nie musisz. Choć może się chyba rano pokazać czy cos, jak salmon run jest dostępny.

 

2. sumują się, ale jak chcesz je wymienić to masz parę opcji:

   a) możesz je całkowicie usunąć (wszystkie!) z danego ciucha za bajońskie pieniądze (bodaj 20k) przez co sloty znowu się zwalniają i możesz odblokować nowe według standardowych zasad (exp za multi i losowo dobrane), PLUS dostajesz     "abillities chunks" odpowiadające tym umiejętnościom. Jak  będziesz miał odpowiednią iloość tych samych chunków będziesz mógł

   b) włożyć w wolny slot ciucha umiejętność wedle własnego wyboru, o ile tylko będziesz miał wystarczającą ilość chunków

 

3. podobnież, da się u niego zwiększyć sloty jak i przelosować umiejętności jeszcze raz, za koszt ślimaczków zdobywanych podczas splatfestów

 

4. bronie i chyba zbroje jakąś o ile się nie mylę. ale singla warto przejsc tak po prostu, bo jest naprawdę porządny. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle to dziś patch wylądał poprawiający parę bugów i balansujący koszt kilku specjali . exploit z kuponami nadal działa 

 

 An occasionally occurring issue allowed players to receive gear from the SplatNet Gear Shop with an unintended combination of gear abilities. The combination of abilities for this type of gear has been changed to match those of gear available for purchase in the Inkopolis Square shops.
·  Fixed an issue that prevented ranking information from displaying properly when viewing “Past Records” for League Battle.
·  Adjusted the number of points required to fill the special gauge for the following weapons:
Weapon
Before ⇒ After
Splat Dualies
180⇒170
Hero Dualie Replicas
180⇒170
Enperry Splat Dualies
180⇒170
Tentatek Splattershot
190⇒210
N-ZAP '85
180⇒200
.96 Gal
180⇒210
Slosher
180⇒190
Hero Slosher Replica
180⇒190
Tri-Slosher
180⇒210
Mini Splatling
180⇒190

Odnośnik do komentarza

Ależ dostałem w pizdę wczoraj na rankingowym Rainmakerze XD Aż mi się zrobiły trzy pęknięcia na pasku, pewnie jakby się dało to bym spadł na D. Nie umiem w to grać chyba, w Turf War przynajmniej wiem ze nie daje dupy, bo zwykle jestem na pierwszym miejscu w drużynie, ale tutaj to jak jest trzecie to hehe, jest dobrze XD Na szczęście zmieniło się później na Splat Zones i wpadły na koniec dnia dwa wygrane meczyki.

Odnośnik do komentarza

no rankedy to nie przelewki. wczoraj uzbroilem sie w nowa bron bo ilez mozna podstawowa sluwa latac, zmienilem sobie na duale i omatko boska, koniji teraz moglby grac przeciwko mnie bo lamie jak cholera. ew wzoraj juz po prostu padalem na ryj jak gralem i dlatego srednio szlo :dunno: 

 

swoja droga, albo zalatali tego exploita z ticketami albo ja nie potrafie go wykonac albo mi nie dziala :dunno: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

omatko boska, koniji teraz moglby grac przeciwko mnie bo lamie jak cholera

 

xDDDDDDDDD ale mogles chociaz nicka dobrze napisac :frog:

 

 

ew wzoraj juz po prostu padalem na ryj jak gralem i dlatego srednio szlo

 

tak se tlumacz

 

 

swoja droga, albo zalatali tego exploita z ticketami albo ja nie potrafie go wykonac albo mi nie dziala

 

i dobrze, yebac haxy

Odnośnik do komentarza

przetestowalem juz z cztery bronie (walek, duale, splettershota i aerospray mg) i zdecydowanie najlepiej gra mi sie tym ostatnim 

 

podoba mi sie tez ze gierka nie pokazuje liczby zgonow, w podsumowaniu meczy mamy tylko ile razy kogos zabilismy z broni, a ile razy z specjala i tyle - pelna koncentracja na pokrywaniu farba ;)

Odnośnik do komentarza

w podsumowaniu meczy mamy tylko ile razy kogos zabilismy z broni, a ile razy z specjala i tyle - pelna koncentracja na pokrywaniu farba ;)

 

ta druga statystyka to nie ilosc zabitych przy uzyciu speciala, ale ile razy odpalilo sie speciala w meczu (Rayos sie nie zna i na discordzie szerzy falszywe info)

 

http://nintendoeverything.com/splatoon-2-tracks-assists-number-of-times-you-used-your-special/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...