Skocz do zawartości

Call of Duty: WWII


Rekomendowane odpowiedzi

Tu jest krok po kroczku co trza zrobić aby dostać się do bety sposobem innym niż "po bożemu",  czyli fatygowaniem się z preorderem, a potem jego ewentualnym odwoływaniu:

 

https://www.se7ensins.com/forums/threads/how-to-get-the-ww2-beta-for-free-on-ps4-no-code-required.1667602/

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenia całkiem ok, chociaż mapy wydają się jakieś mega małe. Chociaż ostanio pewnie BF1 mnie rozpieścił.

 

Mapy zdecydowanie sa malutkie, przynajmniej w TDM, no ale wytrzymalem z gra dluzej niz z beta BF1 wiec poki co jest sukces.

 

Potestujemy teraz ten tryb wojny, tego jestem w sumie ciekaw najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Nie jest tragicznie. Musze jednak dluzej pograc, zeby moc sie wypowiedziec. Tak na szybko..

 

Na plus:

-Klimat gry

-Male mapy na +/- (momentami jest zbyt chaotycznie)

-Nowy tryb wojna na duzy plus

 

Na minus:

-Dywizje, jednak wole stary system tworzenia klas

-Czas sprintu jest strasznie krotki

-Pare razy doswiadczylem lagow.

-Za szybko sie ginie

Odnośnik do komentarza

Co to jest tryb wojny i dywizje ? Bo szczerze to prawie nic nie czytałem / oglądałem na temat multi xD

 

 

w trybie wojny masz rożne zadania do wykonania jak np podbicie flagi w budynku a następnie zbudowanie mostu żeby mógł przejechać czołg, i go potem osłoniać, wszystko to w trakcie ostrzeliwania przez drugą stronę, tryb mi sie nawet spodobał i ma potencjał

 

co do reszty bety to średnie wrażenia, szybko sie ginie, mapki dość małe, sprint sie szybko kończy co bywa irytujące bo jestem przyzwyczajony do bfa, gdzie biegne szybko kiedy chce i ile chce, graficznie też nawet nie ma porównania do bfa, na plus to snajpienie, miodnie wchodzą killsy gdy sie jeszcze przyczai pod L3 i trafi kogoś, na razie takie pierwsze wrażenia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...