Skocz do zawartości

Call of Duty: WWII


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

 

Dziś niestety, na nieco ponad miesiąc przed premierą, dostałem obuchem w pysk od samego CDP czyli od wydawcy nowego Calla. Zapytałem ich na FB czy jest jakaś szansa na to, że pojawi się u nas edycja z figurką z brązu, którą jaram się jak Rzym za Nerona. Otóż, nie będzie tej edycji w Polsce. 

 

Z tego co się dowiedziałem Calla z figurką można kupić tylko w EB Games w Australii. Podaję link - https://ebgames.com.au/ps4-231599-Call-of-Duty-WWII-Valor-Collection-PlayStation-4

 

Mam więc parę pytan:

 

- kupował ktoś już cos z tego sklepu?

- Długo trzeba czekac na wysyłkę do Polski?

- Normalnie się tam płaci przelewem? Nigdy jeszcze nie kupowałem nic w sklepach zagranicznych. Bank automatycznie przeliczy mi te ich dolary na złotówki?

- pewnie nie ma co liczyć na to, ze na płytce z grą pojawi sie Polska wersja?

 

Z góry dzięki za pomoc,

Odnośnik do komentarza

Pograłem kilka godzin przez weekend i niestety jest zawód. W ogóle nie czuć ducha starych CoD'ów. W ogóle nie czuć ducha II WŚ. Mapy jakieś takie małe mi się wydają. Bronei niby z drugiej wojny światowej, ale feeling jakiś słaby, jakby reskinowane karabiny z Infinite Warfare. No jakoś tak słabo, w ogóle niczym do siebie nie przekonała mnie ta gra, odpuszczam totalnie. No i cheaterzy już się pojawili :)

Odnośnik do komentarza

Nom, pograłem trochę i mam takie same odczucia. Strzelanka na szynach. Mapy, które są skonstruowane jak dla ludźmi z autyzmem, 0 klimatu 2wś. I jeszcze miałem jakiś dziwny problem z nagłymi dropami fpsów bez większej przyczyny. Gierka typowo zrobiona na konsole i jeśli ktoś ma kupować, to tylko i wyłączne tam.

Odnośnik do komentarza

Raczysko ta beta. Optymalizacja z doopy, serwery z doopy. Dźwięki broni troszkę usprawnione (przynajmniej w grze brzmią lepiej niż na filmikach z jutuba) ale większość to i tak jakieś kapiszony, nie ma tutaj polotu do battlefielda pod tym względem. Niektóre mapy były ok, najbardziej mi się chyba podobał Gibraltar. Balans broni słaby, zazwyczaj dominują smg, shotguny są mega bezużyteczne i bardziej zbugowane niż w bf1.

 

Ten nowy tryb to jakaś parodia, jedna wielka kampa i praktycznie loteria, kto ma lepszych snajperów przy drugim etapie na moście. Jeśli drużyna atakująca jakimś cudem przez to się przedostanie to potem mają zdecydowanie łatwiej. Może na innych mapach będzie lepiej.

 

Ogólnie, bez zmian. Nadal jestem utwierdzony w przekonaniu, że jeśli ktoś chce pograć w multi coda to lepiej wrócić do pierwszego black opsa czy MW.

Odnośnik do komentarza

Homer przecież wcale nie jest aż tak ciężko przedostać się przez most. Wystarczy, że Ty i chociaż Twój jeden ogarnięty koleszka będziecie rzucać granaty dymne i na zmianę budować.

 

Co do shotgun'ów to też się nie do końca zgadzam, że są za słabe. Na start masz łatwiej, bo masz amunicję podpalajaca, jak ta się skończy to robi się ciężej i tutaj rzeczywiście mogliby delikatnie zwiększyć obrażenia. Nie zmienia to jednak faktu, że parę ładnych akcji z shotgunem miałem.

 

Nic też dziwnego, że dominuje SMG skoro wszystkie 3 mapki były bardzo małe. Mam nadzieję, że w pełnej wersji będzie parę większych tak, żeby można było pograć sensownie też snajperem czy karabinem szturmowym.

 

Śmieszą mnie też te wszystkie narzekania, że w trybie multi są murzyny czy kobiety. Niestety, ale cod to najpopularniejsza strzelanka i musi brać pod uwagę poprawność polityczna, żeby potem żaden murzyn nie pozwał Sledgehammer do sądu, bo czuję się dyskryminowany, bo w multi musi grać białym bohaterem. Ogólnie podejście do multi jest takie, żeby każdy miał swojego avatara, a reszta już była osadzona w otoczce 2WŚ. Tryb w którym będę wymagał tego, aby wszystko było zgodne z prawdą to single player, jeżeli tam w naszej kompanii nagle pojawi się czarna kobieta to będę czuł zawód.

 

No i plusik dla Czezare, to chyba logiczne, że nie zmienią mocno mechaniki gry, która co roku sprzedaje się w ilości 20 milionów egzemplarzy tylko po to, żeby ludzie, którzy nie lubią tej serii od czasów MW2 przestali narzekać :p

Odnośnik do komentarza

Sorki za post pod postem, ale mam parę nowych informacji o nowym codzie ;)

- w grze na premierę będzie 12 map, a dla posiadaczy przepustki sezonowej 13 

 

 

Aachen,U-Turn,Pointe du Hoc,Flak Tower,Ardennes Forest,Gibraltar,MAP_WOLFSLAIR,Sainte Marie du Mont,Gustav Cannon,Carentan,U.S.S. Texas,London Docks,Paris

DLfki6WVAAEpkAU.jpg

 

 

- pojawią się 4 operacje w trybie war 
- będzie 8 poziomów dywizji (w becie były tylko 4), a do tego aż 4 prestiże każdej dywizji (Enlisted, Expert, Master, Grandmaster)

- co więcej w becie mieliśmy do wyboru tylko 4 dywizje, a w pełnej wersji pojawi się jeszcze jedna: Cavalry 

- niezbyt dobrze ma się sprawa z ilością broni dostępnych na premierę, ma ich być tylko 25 (dla porównania BO1 miał 31 broni, BO2 27, MW3 33, Ghosts 30)

Lista broni:

 

Assault
  • M1941
  • M1 Garand
  • STG44
  • M1A1 Carbine
  • FG42
  • BAR
SMG
  • PPSh-41
  • Type 100
  • MP28
  • Grease Gun
  • Thompson
  • MP40
LMG
  • Lewis
  • MG15
  • Bren
  • MG42
Sniper
  • Lee Enfield
  • Karabin
  • M1903 Springfield
  • Commonwealth
  • Kar98k
  • SVT40
Shotgun
  • Walther Toggle Action
  • Winchester 1897
  • M30 Luftwaffe Drilling
  • Winchester Model 21
Pistol
  • P-08 Luger
  • M1911
  • Machine Pistol
  • M712
Launcher
  • M1 Bazooka
  • Panzerschreck

 



Co do małej ilości broni to mogę od siebie jeszcze dodać, że Activision oficjalnie powiedziało, że w skrzyniach będą tylko kosmetyczne rzeczy NA PREMIERĘ. Oznacza to, że po premierze prawdopodobnie zaczną w pakach się pojawiać też różne bronie do wylosowania. Dla mnie będzie to spoko opcja tylko i wyłącznie w momencie, gdy tak jak w Infinite Warfare będziemy mieli 2 sposoby na dostanie nowej broni: wykonanie wyzwania lub zdobycie jej w skrzyni. 

Dla tych, którzy chcą jeszcze więcej szczegółowych informacji o nowej odsłonie CoD'a zapraszam do źródła:
https://www.reddit.com/r/WWII/comments/74wtr4/all_weapons_maps_wars_and_divisions_in_wwii/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...