Skocz do zawartości

Call of Duty: WWII


Rekomendowane odpowiedzi

Jaram sie okrutnie,ale wiem,ze za tym stoja dauny z activision.

Mozliwe,ze gra dostanie nowej swiezosci,pojazdy w cod 3 ,wieksze mapy,jakis teamplay,brak tych zyebanych killstrekow.

Ale czuje,ze skonczy sie jak zawsze,mikroplatnosci,masa szitu, bedziemy widziec naziste z rozowym kar98k,laserowe celowniki.

Myslalem,ze remastra cod 4 nie da sie spierdyolic,oni pokazali,ze sie da i to w peknym stylu,wiec czuje ze tu tez acti pokaze,ze dla pieniedzy jest w staamie zepsuc kazda marke.

Mam nadzieje,ze sie myle i zakocham sie w serii ponownie,ps2 cod finest hour ,do dzis te menu to mistrzostwo dla mnie....

Odnośnik do komentarza

A czemu miałoby być coś innego? Przecież silnik uległ znaczącej zmianie przy okazji Advanced Warfare. Do Ghosts to był ten sam przedpotopowy IW engine, który ewoluował z idTech 3 i napędzał wszystkie poprzednie części, ale przy AW to już silnik tak przebudowany, że napisany praktycznie od nowa, więc myślę, że na nim pociągną jeszcze jakieś dwadzieścia odsłon :P

Odnośnik do komentarza

No ja myślę, że pod względem technologicznym to przeskok z Infinite Warfare na WWII będzie większy niż przeskok z Ghosts na Advanced Warfare albo porównywalny. Popatrzcie sobie na wygląd tych żołnieży, ich mimikę twarzy, roślinność, oświetlenie, reakcję ciał na kule i inne rzeczy. To wygląda nieporównywalnie lepiej niż w poprzedniej odsłonie coda.

Edytowane przez Janush
Odnośnik do komentarza

pojawily sie moze jakies nowe info odnosnie multi ? bo jedyne co mnie martwi ze to robi sledgehammer, a oni zadnego dobrego multi nie zrobili xD

Khm!...bo robili tylko...jedno? Moim zdaniem i tak spisali się lepiej od starych zdawało by się wyjadaczy z Treyarch w BO3...

Odnośnik do komentarza

Myslalem ze dwa mw3 i aw ? Aw było bardzo słabe, oby teraz im wyszło

 

Aha i BO3 to jeden z lepszych multi w serii ;)

Nigdy, przenigdy nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Po najlepszym multi w CoD-ie ever tj BO2 na użytek trójki Treyarch najzwyczajniej w świecie nie popisali się...

Odnośnik do komentarza

Jeszcze zabrakło żebyś napisał, że Infinite Warfare jest lepsze : D

 

W BO3 w tej chwili na samym PS4 gra chyba więcej osób, niż w IW na wszystkich dostępnych platformach. Ale nie, Czezare ma rację. BO3 jest słabeee...

 

Wracając do nadchodzącej odsłony. Czy WWII czy kosmos. Setting jest juz nie istotny. Zaraz i tak zaczną sprzedawać scorestreaki w supply dropach. Spójrzcie na samo MWR. Infinite Warfare im się tak kiepsko sprzedało (tak wiem Czezare, że jest na pierwszych miejscach list sprzedaży. Każde Call of Duty będzie. Nawet jak będziemy nakvrwiać się gumowymi dildosami), że musieli sprzedać 10 letnie DLC za pełną cenę. Żeby trochę odrobić. Jak sądzicie co zrobi Activision, z grą która w końcu sprzeda się dobrze?

Edytowane przez Stinkmeaner
Odnośnik do komentarza

Jeszcze zabrakło żebyś napisał, że Infinite Warfare jest lepsze : D

 

Oczywiście że jest lepsze, a na pewno było w momencie premiery. Poziom wykonania BO3 na X0 pozostawał wiele do życzenia, co stanowiło nigdy wcześniej nie notowany precedens. Ogarnęli to dwa miechy po premierze, ale wówczas miałem już gry dosyć i się jej pozbyłem :lapka:  Sprawa druga, mapy...Kiedy w rozdaniu trafiała się Combine to ludzie głosowali i grali na niej do porzygu. Przypadek? Nie sądzę. Jedna dobra mapa wśród podstawowych? No nie inaczej...

Odnośnik do komentarza

Ludzie do usrania głosowali na Combine, z tego samego powodu z którego głosują na Nuketown, kiedy pojawia się w rotacji. Czy chociazby Shipment w MWR. Mecze są szybkie, wpada dużo expa i ludzie wyskakują Ci pod celownik. Zadna z nich nie jest najlepsza mapa w CoDzie. Ale fakt, ze napewno lepsze niż którakolwiek z IW :) Nawet tego skopiować porządnie nie potrafili.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Raczej killer BF1 (w sumie nawet nie wiem, po co to napisałem XD) to to nie będzie, wszystko jakoś tako nijako to wyglądało, no słabo im poszło. Jakby pokazali samego i więcej gameplaya to może by się coś wyklarowało, a tak to nic, co by mnie ten tytuł mógł zainteresować. Także pozostało kupić tylko BF1.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...