Skocz do zawartości

Call of Duty: WWII


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też się podoba. Cieszy mnie, że nie ma tych wszystkich egzoszkieletów, kosmicznych skoków i innego biegania po ścianach.

 

Co ciekawe, z tego co obejrzałem jakieś filmiki na YT to zrezygnowali z perków w takiej formie jakiej były do tej pory. Nie ustawimy już wg własnego upodobania i stylu gry 3 umiejętności, czy nawet 6 jak rezygnowało się z innych "bajerów" Teraz będą już gotowe klasy(dywizje) z przypisanymi już perkami na stałe, coś chyba jak w BF?

 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Ostatnio byłem mocno zarobiony i dopiero dzisiaj miałem chwilę, żeby na spokojnie oprócz trailera obejrzeć gameplaye od różnych youtuberów i jak dla mnie jest SUPER :D Przede wszystkim brak egzo skoków, powrót do 2WŚ i wywalenie specjalnych mocy, które się nam ładują w trakcie trwania meczu dodaje dla mnie +3 do oceny końcowej. Gra wydaje się być teraz prostsza w multi i wolniejsza od takiego Infinity Warfare.  Kolejne zalety nowej odsłony to GORE obecny w grze, poprawiona grafika względem Infinity Warfare oraz tryb War, czyli coś w stylu operacji z bf1, które mi się bardzo podobały. 

No nic jedyne co teraz trzeba zrobić to uzbroić się w cierpliwość i czekać do bety, która ma być już w sierpniu. Na pewno wtedy będzie mi dane poczuć na własnej skórze, jaki flow ma ta gra i jak się w nią gra. Postaram się też wrzucić jakiś filmik na youtube z moją opinią :)

A co wszystkich ludzi co tak narzekają i wolą grać w bf1 polecam po prostu odpuścić i grać w to co się lubi, a nie mówić innym, jak mają żyć. Kompletnie nie rozumiem tego waszego zachowania. Ja też nie gram i nie rozumiem czemu inni tak się jarają niektórymi innymi popularnymi seriami gier, ale nie muszę od razu wbijać z bólem dupy do tematu tych gierek na forum i pisać, że to jest jeden wielki syf. Zresztą poczekajmy na premierę, bo coś czuję, że oceny WW2 będą sporo lepsze od ocen ostatnich 3 odsłon coda ;)

Edit1. Swoją drogą z ciekawostek to właśnie dotarłem do opinii paru osób, które widziały misje z single playera i podobno szykuje się nam pod względem kampanii dla pojedynczego gracza najlepsza odsłona coda ever :D

 

Edit2. Snajpienie w tym codzie wygląda na najbardziej miodne od czasów MW1/MW2.

Edytowane przez Janush
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Pier... poprawnosc polityczna, w następnej edycji jakiekolwiek gry traktującej o WWII bedziemy ku... grac teczowymi misiami....

 

http://www.ppe.pl/news/51816/call-of-duty-wwii-bez-swastyk-w-trybie-sieciowym-ale-wybierzemy-plec-i-nacje-wszystkich-zolnierzy.html

 

Czarny Nazista w multi, niech jeszcze bedzie opcja kustomizacji - doczepiane pejsy za 3 prestiz i bedziemy miec Czarnego zyda naziste - tego jeszcze nie grali. Chyba?

 

Misie chyba tez odpadaja bo geje beda urazone....

 

8b587d17b1123ff3d3afd7be04bec397.png

 

i historie bo sie niemcy obraza, ze sfastyka jest w multi no kur xD

Edytowane przez elvis004
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

to wszystko wygląda tak, jakby komuś zachciało się pobawić w drugą wojnę światową w 2017 roku, więc przebiera się w mundur jankesów albo KKrzyżaków i idzie postrzelać w paintballa XD tak odbieram tą kostumizacje i tego coda, zero klimatu takiej wojny kiedy dochodzi ci laska gdzieś obok albo krzyczy żebyś ją osłaniał XD

 

najgorsze jest to, że teraz następne cody czy bfy mogą podążać za takimi rozwiązaniami, ma być kolorowo i nijako, ale dla wszystkich :)  rak w czystej postaci

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...