Skocz do zawartości

Call of Duty: WWII


Rekomendowane odpowiedzi

Ale (pipi), o jenysiu. Sztywne, plastikowe, wygląda jak gra robiona przez 10 typów w garażu, te bronie strzelające każda tak samo, bez odrzutu - rzyg.

 

Macie praktycznie idealnego Battlefielda 1, to zamiast w niego grać, to będziecie się katowali tym czymś.

Odnośnik do komentarza

Ten ciągły głos komentatora mówiące o każdym pierdnięciu oraz kobiety w multi, jako żołnierze, to też posunięcie iście genialne, w sam raz dla poprawnych politycznie... 

 

Gra wygląda wygląda plastikowo, a animacje postaci wyglądają jakby były z CoDa 3. Do tego ten 0 recoil i dźwięk broni niczym kapiszony. Zobaczymy, do premiery jeszcze parę miechów, ale patrząc na ostatnie alphy/bety codów, to nie było praktycznie żadnych zmian względem finalnego wydania.

Odnośnik do komentarza

Singla to nawet mógłbym spróbować, ale jak załączyłem na moment gameplay multi to widzę, że to nadal tępa nawalanka dla daunów, więc podziękuję. Ostatni CoD jakiego kupiłem to MW2 i to już się raczej nie zmieni. Kurna bieganie jak jakiś Usain Bolt z karabinem żeby w kilka sekund zabić kilku typów, umrzeć i powtarzać tak w kółko... aż mnie mdli jak sobie przypominam jak w to grałem, a to z 10 lat temu było [*]

Odnośnik do komentarza

Rozi ma racje trochę. Ale to CoD chyba nie spodziewałeś się, że zrobią z tego strzelanke, która ma w jakikolwiek sposób oddawać realia wojny? To jest plastikowy shooterek dla dzieci, tym razem reskinowany na WW II bo jak widać tego chcieli gracze. 


 kobiety w multi, jako żołnierze, to też posunięcie iście genialne, w sam raz dla poprawnych politycznie... 

 

yugoslavwomenpartisanswwii2wd.jpg


 

 

Nearly 350,000 American women served in the military during World War II 
Odnośnik do komentarza

Masz google skorzystaj sobie. Swoją drogą czepianie się tego, że będą kobiety na froncie w grze w ktorej w multi przeciwnicy prawdopodobnie będą wygladać tak

 

C-SBGfvUIAENhrO.jpg

 

Gdzie będzie strzelać się do nazi zombie

 

3FB55B0100000578-4456108-image-a-20_1493

 

To faktycznie trzeba nie mieć godności i rozumu 

 

Swoją drogą EA niezle polit poprawne było już w czasach psx :pawel: 

 

52363-Medal_of_Honor_-_Underground_(E)-1

Odnośnik do komentarza

Rok 2000:

 

- Ty wiesz co, w nowym medalu gra się kobietą należącą do ruchu oporu

- Fajnie

 

Rok 2017

 

- Ty wiesz co, w nowym call of duty część skinów żołnierzy w trybie multi to kobiety

- CO TY KUR.WA PIER.DOLISZ JA (pipi)E LEWACKA HOMOKOMUNA POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA MULTI KULTI DAJECIE SIE RUCHAĆ W DUPE PRZEZ PEDALSKĄ LEWIZNE FEMINISCI BEZ GODNOŚCI PEWNIE ZEBY MUSLIM ZAPINAL TWOJA KOBIETE TEZ BYS CHCIAL CO O (pipi)A JAKA DEGRENGOLADA WYWODZIMY SIE Z KULTURY JUDEOCHRZESCIJANSKIEJ I W MOJEJ GRZE O WOJNIE KOBIET NIE BEDZIE PAN BOG NAM JEDEN MILOSCIWY TEZ JEST MEZCZYZNA MA PENIS JA MAM PENIS A KOBIETY NIE MAJA I SA SLABE I W GIERCE VIDEO TEZ KOBIET NIE POWINNO BYC BO TO ZABURZA NASZA WIZJE HISTORII I JAK MNIE GRACZ W SKINIE KOBIETY ZABIJE W MULTI TO PRZYPOMINAM SOBIE ZE JESTEM SLABYM MEZCZYZNA Z KOMPLEKSEM DOMINACJI

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...