Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

 

świeża aktualizacja, prawie 2 giga. wczoraj wyszła nowa paczka, u specjalnego dealera pojawiły się nowe auta a niebawem nowy forzathon. tyle z ogłoszeń parafialnych. 

tak w ogóle to ciężko kochać markę i być dzieckiem po trzydziestce, musiałem własny car pack zebrać, no musiałem :rayos:

cRYEVx1.jpg

 

 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

na ostatni bounty hunter nie zdążyłem, ile czasu to trwa? Mam nadzieje że nie przegapię następnego.

Po którejś aktualizacji poprawili ten zegar pokazujący postępy między sektorami, kiedyś był tylko jeden kolor niezależnie czy był lepszy czy gorszy czas, strasznie mnie to wnerwiało i liczyłem że w końcu to ogarną i teraz jest osobny kolor jeśli międzyczasy lepszy albo gorszy tzn. zielony lub czerwony

Odnośnik do komentarza

Grudniowy jest od 11 grudnia do 3 stycznia.

Cytat

We’re extremely pleased to announce that Xbox’s own Phil Spencer (Gamertag: P3) will be the player to beat in our December Bounty Hunter event, which begins on Monday, December 11.

Not only are we over the moon to have Phil as our Bounty target this month, we’ve got a fantastic car for folks to experience this time around in the 2017 Porsche #92 Porsche GT Team 911 RSR on Hockenheim National Circuit. This exclusive car was added to the game with this week’s update and features 500+ horsepower worth of rear-wheel-drive racing madness. Players will be using this track weapon on one of Germany’s most beloved circuits: Hockenheim National.

On Tuesday of next week we’ll be posting a poll on the Forza Motorsport Twitter account where followers can choose which car they’d like to see as the December Bounty Hunter Reward car. We’ll post the results of the poll in next Friday’s edition of the Week in Review. In addition to the exclusive Reward car, EVERYONE who sets a time in this event will be sent the 2017 Porsche #92 Porsche GT Team 911 RSR once the event closes on January 3, 2018. Look for Phil to set his initial time after the event opens on Monday and good luck to everyone who parti(pipi)tes.

 

Odnośnik do komentarza

Po pierwszym wyścigu ogarnąłem jak dobić max kredytów za pomocą bieda skrzynek po 30k i wtedy sobie przypomniałem, że niektórzy tutaj po kilkunastu godzinach gry narzekali na małe zwroty za wyścigi :D

 

Pierwsze wrażenie: udźwiękowienie jest o klasę wyżej niż było; lepszy AA względem 6 na bieda Xone; kariera wydaje się być dużo bardziej rozbudowana i złożona niż w 6 co jest ogromnym plusem; kolekcjonowanie aut jako element progresji w karierze na plus - zbieranie aut nabrało sensu; zabawa z modami i skrzynkami jako element dodany obok samych wyścigów sprawia, że nie skaczemy tylko od auta do auta tylko staramy się wycisnąć z każdego wyścigu ile się da (tym bardziej, że średnio można wyciągnąć już od 3 do 5 skrzyń za średniej długości wyścig); wreszcie poszli po rozum do głowy i można zmieniać długość wyścigów w karierze; "narracja" wydaje lepszą.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

w końcu ruszył forzathon. tym razem 4 nagrody, 3 auta i kombinezon. wyzwania dość proste i przyjemne ale... jak zwykle geniusze źle przetłumaczyli i zamiast samochody turystyczne na mokrym chodzi o forza rally. subaryny z numerami albo ford kena blocka które dostajemy za wyzwanie w pierwszych mistrzostwach kariery. do tego trzeba wygrać drag race i gdyby ktoś go szukał w trybach gry to nazwali go, uwaga werble, opór xD dobrze że nie przetłumaczyli tego jako wleczenie czy szmaty.

 

a teraz do boju towarzysze :wio: 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie po to tu wszedłem, żeby pomarudzić, że zrobiłem 3x ten wyścig samochodami turystycznymi Forza i nie wskoczyło - dobrze, że jest forumek, bo człowiek tyle czasu oszczędza na szukanie w googlach :dynia:

Inna sprawa, że to bardzo wymowne żeby drag (tu wyścig równoległy) nazywać oporem :teehee: 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...