Skocz do zawartości

Forza Motorsport 7


Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć niedostępne nigdzie indziej, a przynajmniej taka jest definicja specjalnego sprzedawcy ;)

Ja dzisiaj odpalam grind, 3 karty 100% za cash i jadę kolejne spa na 69 okrążeń z maksymalnym poziomem trudności - powinno wpaść jakieś 3 mln ;)

Gorzej, że od poczatku nad tym nie przysiadłem i jakieś 2 oferty już przegapiłem :( Był tam Nissmo i potem tydzień później coś jeszcze, ale nadzieją jest oczywiście niezawodny dom aukcyjny, o ile go kiedyś w końcu włączą :facepalmz:

Odnośnik do komentarza

Właśnie wiadomo kiedy będzie dom dostępny? Jeśli chodzino Forzathony to w FH3 chyba też dodali później to jeśli chodzi o aukcje to wydaje się że wydali niedorobiony produkt. No bo co tu wymyślać. W poprzednich częściach śmigało aż miło, więc wiedzą jak to działa.

Odnośnik do komentarza

No Elo, motorsporta mam i ja :D Przejechałem cztery wyścigi mini Cooperem i musze przyznać, że bardzo przyjemnie się jeździ. To mój pierwszy motorsport, wcześniej grałem tylko chwilkę w czwórkę, ale na tyle krótko że można pominąć. Nie mam 4k hdr więc grafika nie zrobiła na mnie ogromnego wrażenia ale też nie zawiodła, może troszeczkę. Nadal będę wolał horizony, ale czuję że spędzę z motorsport kupę czasu :)

Odnośnik do komentarza

Z tym lamieniem to przyznam się szczerze, że wczoraj miałem przez chwilę zwątpienie - przez 20 kółek na Spa goniłem lidera wyścigu i cały czas szliśmy równo, dopiero gdzieś koło 25 udało mi się dogonić i utrzymać prowadzenie do samego końca. Nie wiem czy poziom "nie do pobicia" tak ma, ale momentami miałem wrażenie, że przeciwnik dostaje takiego boosta, że nie jest możliwym go dopaść, zwłaszcza że jechałem cały czas idealnie i na granicy uślizgu, a mimo to prawie godzinę go goniłem :D

Odnośnik do komentarza

Dobra, już wiem czemu to trwa aż tyle czasu. Teraz wygląda to tak, że żeby dostać jakąś nagrodę trzeba zrobić nie jedno, a kilka wyzwań. Np. żeby zdobyć strój astronauty trzeba wykonać 3 zadania:

-ukończyć wyścig na spa,

-ukończyć 3 autocross,

-ukończyć wyścig na nurbie w Porsche

 

37599306684_88d91fcfe2_b.jpg

 

Same wyzwania na razie mają też bugi, niektóre musiałem powtarzać kilka razy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...