Skocz do zawartości

Wolfenstein 2: New Colossus


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem wczoraj nowego Wolfa. Na niskim poziomie trudności bo ostatnia misja dała mi w kość :D. 20 h super zabawy. Znalazłem wiele znajdziek i miło się je czytało ale nie ma siły znajdować wszystkiego tak samo jak nie chce mi się zabijać tych generałów z enigmy. 

 

Cała gra super. Po wolnym początku jak wczoraj o 12 przysiadłem (wolna sobota) to do 21 grałem non stop w wolfa. Fabularnie bardzo fajnie. Jest dużo humoru ale nie uważam żeby było tego za dużo. A końcówka to  :banderas: . Na pewno najlepszy fps w jakiego grałem od dawna. Jeżeli tak jak mi zależy tobie na ciekawej historii to to jest chyba jedyny FPS na rynku obecnie. Jedyny minus to kiepsko zrealizowany stealth i w sumie w drugiej połowie dałem sobie spokój z podchodami to od razu lepiej się grało. 

 

Polecam ode mnie mocne 8+/ 10. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Blant a gdzie Ty żonę zgubiłeś? Normalnie zazdroszczę Ci. Marzy mi się aby moja żona zabrała dziecko i wyszła. Ja bym wyyebal się na kanapie i grał cały dzień z przerwą na dwie pizze i zwalenie konia :D ale się rozmarzyłem

 

 

Apropo gry żeby nie było offtopu. Znajdźki strasznie mnie wybijają z klimatu. Tu powinien być czysty flow, lecisz i ropruwasz flali naziolom a nie czytasz gazetki po drodze

Edytowane przez creatinfreak
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Blant a gdzie Ty żonę zgubiłeś? Normalnie zazdroszczę Ci. Marzy mi się aby moja żona zabrała dziecko i wyszła. Ja bym wyyebal się na kanapie i grał cały dzień z przerwą na dwie pizze i zwalenie konia :D ale się rozmarzyłem

 

 

Apropo gry żeby nie było offtopu. Znajdźki strasznie mnie wybijają z klimatu. Tu powinien być czysty flow, lecisz i ropruwasz flali naziolom a nie czytasz gazetki po drodze

 

 

Żona do swoich rodziców na weekend wyjechała :D. A żeby nie było offtopu to znajdźki fakt fajne ale za dużo ich. Ja tylko zbierałem te które zauważyłem nie zatrzymywałem się aby "lizać" każdą ścianę. 

Odnośnik do komentarza

Ten epizod zero to straszny niewypał i coś zrobionego na czysty odpyerdol. Miały być jakieś unikalne zdolności dla nowych postaci - każdy "heros" ma po prostu jeden z gadżetów, który BJ może sobie dopakować w połowie podstawki. Mam nadzieje że w tych właściwych epizodach to się zmieni i jeszcze dodadzą jakieś nowe bronie + lokacje i nie będą to mapy strasznie zbliżone do tych z podstawki.

 

Lepiej jakby tego wcale nie wydawali bo teraz każdy ma tylko niesmak w ustach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Voytec - zapomnij o patchu nerfiącym Mein Leben :)

Dwóch typków wbiło już platkę - https://psnprofiles.com/trophy/6857-wolfenstein-ii-the-new-colossus/1-the-new-colossus

Jeden z nich nawet umieścił na YT filmik ze swoim wyczynem (udana próba od 3:03:10):

 

 

Może teraz skończą się jęki lamusów i nie pozostanie im nic innego, jak staroszkolne zaciśnięcie zębów i podjęcie wyzwania :)

Nie lubię takich akcji, ale przejście tego na tych warunkach to niezły wyczyn, choć nie wiem, czy psychicznie bym wyrobił, jakby mnie odyebali pod koniec (gościowi zajęło to ponoć nieco ponad 4h).

Odnośnik do komentarza

" Przedwczoraj zaktualizował mi się Wolf II do wersji 1.04 i wszystkie zapisy szlag trafił. Nie działają z nową wersją.
A przy próbie powrotu do wersji 1.00 pojawia się info, że zapisy są z nowszej wersji i nie da się ich załadować. "

 

Można tej osobie jakoś pomóc czy musi zaczynać od początku?

Odnośnik do komentarza

@Fanek

Dzięki za pomoc, ale dalej będę sam kontynuował, bo sprawa niestety nie jest rozwiązana.

 

Na początku sprostuję, że aktualizacja to oczywiście 1.03. Na tej wersji nie mogę odpalić żadnego zapisu z wersji 1.02. Obojętnie czy z menu wybiorę Kontynuacja czy Wczytaj. W tej drugiej opcji mam do wyboru 2 autozapisy i dwa zapisy ręczne. Żadnego nie da się odpalić.

Próba powrotu do wersji 1.00 kończy się info, że zapis, który próbuję uruchomić pochodzi z nowszej wersji. I kółko się zamyka.

I teraz proszę nie strzelać - ale gdzie kurde w menu znajdę wybór początku misji???

Proszę o dobre (p)odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...