Skocz do zawartości

Dragon Ball Fighter Z


oFi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.01.2020 o 14:16, maciucha napisał:

chłopaki macie jakieś dobre tutoriale pod ręką?

We wczorajszej aktualizacji doszło Dojo, a w nim masa dodatkowych tutoriali. Polecam zrobić wszystko, bo jest tam chyba każda przydatna mechanika, a do tego wpada sporo Zeni.

 

W dniu 24.02.2020 o 09:47, Fahkumram napisał:

Dobrze się w to gra?

Najlepszy tytuł growy w historii DB, więcej chyba nie trzeba pisać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Dobre (chyba) promo na wersję ultimate 82zł

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0700-CUSA08992_00-DBFULTIMATE00000?emcid=or-st-253272&utm_medium=Social&utm_campaign=_siee_organicsocial_dealoftheweek&utm_source=&utm_term=or-st-253272&utm_content=Deal_of_the_Week

 

Ultimate Edition zawiera:
• Grę
• FighterZ Pass (8 nowych postaci)
• Pakiet muzyczny anime (dostępny 1 marca 2018 r.)
• Pakiet komentatora (dostępny 15 kwietnia 2018 r.)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
14 godzin temu, Square napisał:

Widziałem na streamie i najwyższa pora, szkoda tylko, że jedynie pokazali Mafube.

Ogólnie gry nie mam, grałem tylko w betę.

 

Interesuję się pozycją i mocno liczę na kompletną edycję kiedyś tam :yao:

 

Ale reakcje na zapowiedź dziadka są pyszne :kaz:

 

Ku rwa jak dorwę kiedyś grę to chciałbym tylko móc grać starym zbokiem, ale chyba nie dali trybu gry 1 postać vs 1 postać, dalej jest 3vs3 tag team?

Odnośnik do komentarza

No to ja nie wiem na co czekasz, wersja kompletna może nigdy nie wyjść z uwagi na to jak bijatyki są wspierane latami coraz to kolejnymi season passami. Może na next-gena coś wypuszczą, ale takie info to najwcześniej w przyszłym roku obstawiam.

Gra już nie raz była w super promocjach, nawet jakbyś miał tylko wersję podstawową to jest to dalej najlepszy Dragon Ball.

10 minut temu, Figuś napisał:

ale chyba nie dali trybu gry 1 postać vs 1 postać, dalej jest 3vs3 tag team?

Jest chyba na Arenie tryb 1vs1, ale to bardziej ciekawostka. Ja pierwotnie nie byłem przekonany do 3vs3, ale szybko mi to przypasiło. Nawet pomimo faktu, że jestem casual, to nawet przegrywając mecze bawię się świetnie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Czyli Boski Miszcz powinien być do sprawdzenia już za tydzień. Jestem ciekaw jak wypadnie.

Mogliby w końcu dodać te sezonowe kolorki dla postaci, które się nie załapały, bo aż wstyd, że tego nie ma.

 

No i ostatnio wkurzyłem się na DBFZ jak grałem z jakimś lepszym fighterem (nie jakiś wymiatacz, ale sporo lepszy ode mnie, o co nie trudno :D), no i w jednej walce jakoś udało mi się wygrać po tym jak przywołałem Smoka i odnowiłem sobie życie. Chciałem nagrać filmik no i nie mogę bo muza na licencji i nagrywanie wyłączone. Ehh, już mogli zrobić tak jak w THPS jest.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Wczoraj udało mi się wbić milion punktów w rankingu, po czym od razu trafiłem dwa razy na przeciwnika z pięcioma milionami, udało się nie dostać perfecta, a nawet jedną postać pokonałem :D Potem dwa razy na ponad 2 miliony, plus innych grających UI Goku i spadłem znowu na 970k. Ehh, a już było tak fajnie.

Mam nadzieję, że tego 15 stycznia wleci balance patch.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Wczoraj miałem okazję trafić online na Tyranta, ambasadora marki i komentatora DBFZ. Jakby ktoś chciał zobaczyć wpierdziel to 1g21m tutaj https://www.twitch.tv/videos/937920571?t=01h21m04s

Masa błędów, więc mogło pójść minimalnie lepiej, ale i tak urwanie postaci to dla mnie sukces.

 

A dzisiaj na streamie podczas turnieju ma być pokazany Gogeta SSJ4. Breakdown postaci na żywo https://www.twitch.tv/dragonballfighterz

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Fajnie jakby zrobili Naruto fighterz - tam jest dużo więcej postaci z unikalnymi zdolnościami niż 20 transformacji Goku i Vegety jako oddzielne character sloty.
Z drugiej strony to chyba wina twórców, bo już nawet jak biorą postaci z GT to mają tam omega shenrona, tego metalowego generałka, czy złotego smoka :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.