Skocz do zawartości

Dragon Ball Fighter Z


oFi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Soban napisał:

Fajnie jakby zrobili Naruto fighterz

To się nazywa Ultimate Ninja Storm i choć nie jest rasowym fighterem 2D tylko bardziej 3D to jednak syatem w czwórce jest już dokokszony równo i można prać się po pyskach z finezją i technicznie. Polecam, bo sztos seria.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
On 3/7/2021 at 4:58 PM, łom said:

Też polecam, tym bardziej że jak by ktoś miał ochotę na streszczenie sobie całej historii (chociażby dla walk z QTE zalatującymi Asuras's Wrath) to pakiet 4 części jest często na wyprzedażach.

A pospiesz jak się nazywa? Tych gier jeść do dużo. I dokąd fabularnie najdalej są gry pociągnięte względem anime?

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Sedrak napisał:

A pospiesz jak się nazywa? Tych gier jeść do dużo. I dokąd fabularnie najdalej są gry pociągnięte względem anime?

Ja grałem w NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM Legacy i tu jest Storm 1,2,3 + 4 Road to Boruto. Względem anime to to jest od testu w lesie na shinobi (jeszcze z młodym Naruto) do końca Shippudden + prolog do Boruto (tego nie oglądałem). Na X360 była też dobra gra Rise of the Ninja (akcja się dzieje przed testem na ninja) która oprócz walk miała też fajne elementy przygodówkowe (które w każdej kolejnej części storma były spłycane).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Stormy najlepiej brać w składance NS:UNS Legacy, wtedy dostaje się pakiet czterech gier z kompletem DLC. Też polecam i to są dojebane gierki, Story Mode w każdej części dla fana to BANDERAS. Plus ciekawostka: gierka jako pierwsza pokazała finałowe starcie Naruto i Sasuke, bo anime dopiero nadganiało mangę w momencie wydania, i wyszło to naprawdę kapitalnie, lepiej niż w animacji moim skromnym zdaniem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie. Na bank obyczaje, bo ciągle w promocji są, a jakoś nie wiedziałem jak się za to zabrać. Kiedyś oglądałem anime, ale teraz już za stary na nadrabianie tego, więc gry idealne. 

 

Pamiętam z Xboxa. Gra była rewelacyjna i właśnie jak później grałem, w którąś kolejna część to bardzo mi doskwierało, że jest tego mało i liczyłem, że kiedyś wrócą do tego. 

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...