Skocz do zawartości

Hidden Agenda


Mikołaj

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że w tak krótkiej gierce (te 1,5h czy 2h) jest łatwiej zrobić wybory moralne, które faktycznie wpływają na fabułę niż w 10/12 godzinnej historii. Bo nawet jeśli wyjdą im 4 kompletnie różne ścieżki to i tak muszą przygotować tylko 8h "materiału". A w przypadku już tej większej gry, nagle wyszłoby im prawie 50h. A trzeba pamiętać, że statystki pokazują, że większość graczy ledwo co kończy grę chociaż ten jeden raz, więc wydawcy nie są zbyt chętni na wydawanie dodatkowej kasy na zawartość, której większość nawet nie zobaczy, nie doceni - a na pewno już nie recenzenci.

 

Ale podoba mi się idea, że właśnie te "filmowe" tytuły do pogrania w playlink są krótkie, ale za to za każdym razem wszyscy będą się dobrze bawić, bo nawet osoba, która już wcześniej w grała w dany tytuł, będzie mogła odkryć/zobaczyć coś nowego. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Nie porównuj Until Dawn do tych casualowych crapow playlink. Kupiłem trzy gry z tej serii i więcej już nie kupię - wszędzie ten sam motyw, a ja wciąż chcę klasyczne buzzery i imprezy typu: wódka, cztery osoby u mnie vs cztery osoby gdzieś z Polski B. Wtedy dopiero jest zabawa.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.07.2018 o 23:33, grzybiarz napisał:

ja wciąż chcę klasyczne buzzery i imprezy typu: wódka, cztery osoby u mnie vs cztery osoby gdzieś z Polski B. Wtedy dopiero jest zabawa.

Szkoda tylko, że wyłączyli serwery buzz'ów :(  Ale też tak mam, że wolę z szafy wyciągnąć ps3 i buzzery niż grać w wiedza to potęga... 

I wciąż się dziwię, że jeszcze do tego całego playlink nie wrzucili nowej części buzza, a zamiast tego planują wrzucać tam jakieś gry planszowe, co imo jest nietrafionym pomysłem (chociaż pod względem biznesowym/sprzedaży może się sprawdzić) :/ 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...