Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ta gra uzależnia. Obecnie jakieś 60h na liczniku, poziom 14 i secik z lazurowego rathalosa z długim mieczem. Fabuła jesscze nie skończona ale chyba już nie dużo zostało bo muszę jesscze znaleźć ślady starszych smoków w 2 lokacjach, bo w jednej już odkryłem i załatwiłem jednego który rushował wiatrem, co swoją droga było mega irytujące. Wiec pewnie jeszcxe 2 smoki do odkrycia i kolejna farma secik któregoś z nich ;p

Odnośnik do komentarza

Największy grind to korony, karty gildiowe można zrobić banalnie, a jak ktoś nie potrafi to na redditicie czy psnprofiles co chwilę robią ustawki pod to. Korony to jest najgorszy grind z możliwych ponieważ jest uzależniony od losowości. Obok lootboxów i mikro, tego typu grind to zaraza, żeby sztucznie wydłużyć życie gry.

Koron niestety nie da się w jakikolwiek sposób przyspieszyć, całkowity random. Jedynie te eventy z kilkoma potworami dają szansę szybsze korony i chyba taki był zamiar autorów. Mam tylko nadzieję, że dadzą jakiś na eldery bo z tymi będzie największy problem.

Mam prawie 100HR i nie gram ostatnio jakoś sporo, ale gra zaczyna wychodzić mi bokiem i czuję, że potrzebna będzie przerwa. Oczywiście do tego momentu gra się świetnie, zresztą cały czas jest ok, ale wieczne klepanie dosłownie tego samego na tych samych mapach po prostu nudzi. Do tego jeszcze farma tych dekoracji, która wg mnie jest jednym z gorszych rng z jakim miałem do czynienia. Rozumiem jak coś nie wypada przez powiedzmy 10 czy 20 godzin gry, ale przy 200 godzinach zakrawa to o parodie (mowa głównie o jewelu na attack, affinity zresztą też). Niektórzy piszą nawet, że przy 300 godzinach żaden im nie poleciał... Ja rozumiem, że to gra na długie godziny dla kitajców bez życia, ale są jakieś granice, większość po prostu odpuści i może się ogarną jak zainteresowanie zacznie spadać.

Nie jest nowością, że MH zawsze grindem stał, ale liczę, że czym prędzej wypuszczą jakąś konkretną dodatkową zawartość, a nie głupią czapkę węża, która zamiast nakładką na hełm jest po prostu kolejnym co najwyżej średnim itemem.

Odnośnik do komentarza

@Patricko

RNG w tej grze to rak, ludzie mają po 150 zabójstw jednego potwora i nadal nie mają żadnej korony.

Sam zbliżam się do 200 godzin i gdyby nie mierzenie potworów i eventy pewnie dalej miałbym z 3 korony.

Dekoracje tak samo po tylko godzinach jedna dekoracja 'Attack' to żart.

Przyczepić się jeszcze mogę do hit boxów z dupy, a poza tym to jedna z lepszych gier w jakie grałem :)

Edytowane przez iks
Odnośnik do komentarza

Tylko trzeba mieć na uwadze że 4U jak wyszło u nas to już był razem z G rankiem czyli prawie dwa razy tyle kontentu co podstawka w dodatku naprawiał i zmieniał wiele w stosunku do podstawowej 4. World jest wersją podstawową. Kiedyś też pewnie wyjdzie Monster Hunter World G i będzie o niebo lepszy. 

 

xm wyżej napisał to samo w tym samym czasie czyli prawda jak (pipi)

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Ataki i zachowania dla starych, a także nowe podgatunki dla niektórych istniejących coś jak pink/azure. Dodaje też przeważnie nowe mapy, nowe elder dragony i nowe epickie walki coś jak Zorah. Przeważnie G dochodził po roku.

 

Jednak dzisiaj cośsię zalogowałem i nie było co robić

Mam na liczniku 260 godzin i wyfarmiłem już wszystko co było do wyfarmienia i nie wiem co z tym robić. Trochę sie wypaliłem ale to normalne po tylu godzinach na raz. Nie żałuję ani chwili, genialna gra i capcom dostarczył ale ile można. Muszę w coś innego pograć. Nie mogę znaleźć płyty z MHPortable 3rd na PS3 tylko pudełko jest ale może to znak żeby odpuść MH na jakiś czas. 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

a ja dalej siędobrze bawie, dopiero zacząłem high ranka tak naprawdę, około 30h na liczniku :lapka: jest zdecydowanie łatwiej niż wcześniej, 4U to nadal mój ulubiony MonHun, ale World nadal BDB. Dalej popylam sobie z Charge Bladem, bardzo fajna broń, niby zrobiłem sobie jakiś łuk, ale jeszcze jakoś nie miałem okazji go przetestować :dunno: 

Odnośnik do komentarza

Przeważnie wersja G wychodziła po około roku do półtora od premiery oryginału. Przejście na G rank to zawsze cios w ryj. Stare potwory dostają po 1-2 nowym ataku i zachowują się trochę inaczej często są szybsze. Zmiany niby niewielkie ale od nowa trzeba się uczyć z nimi walczyć.

Ja do dzisiaj nie jestem w stanie przejść wszystkich questów w 4U, nawet w grupie.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, XM. napisał:

Rejos - to Capcom wiec jeśli w planach jest ultimate (a stawiam ze na sto pro jest) to wyjdzie i w dlc i w retailu.

 

no mam nadzieję, że w razie czego wyjdzie i pudełkowy ultimate i w formie DLC do podstawki :) a poza tym wcześniej jakieś DLC z potworkami, misjami, mapami itd itp. Ultimate w pudełku mógłby już zawierać wszystko to co podstawka z DLC i byłby gicior

Odnośnik do komentarza

Meanwhile...

 

https://gematsu.com/2018/03/monster-hunter-world-shipments-digital-sales-top-7-5-million

 

Gra rozeszła się w 7.5 mln egzemplarzy. Capcom pewnie se pluje w brodę, że tak długo zwlekali z wersją na domowe konsole, a my się cieszymy na myśl o przyszłości serii.

 

Jak mówiłem wiele razy- masa DLC, po roku dwóch wydane w wersji Ultimate, jedyna logiczna opcja.

Chociaż pewnie wydadzą wersją z dwoma dodatkowymi zwierzakami i trza będzie dokupić tak czy inaczej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...