Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wow, nie spodziewałem się, że tak szybko dostaniemy nowego potwora. Poniżej dam linka do detali, sam dopiero zaczynam czytać, ale ponoć ma to być tak twardy skurczybyk, że kilka grup łowców będzie polować na tego samego gościa. 

http://www.capcom-unity.com/dubindoh/blog/2018/04/17/monster-hunter-world-expands-with-new-elder-dragon-kulve-taroth-new-limited-time-quest-type

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

 

No i wraz z nowym bossem pojawią się relic weapons. Nowy end game content z bossa bedzie mozna dropić unikatowe bronie dużo lepsze niż te co sami crafcimy np. Lsa z dlugą biała ostrością, 500 paraliżu i 3sloty 3 levelowe. Oczywiscie w 4u był ten system i większość ludzi nigdy nie trafiła wymarzonej broni.

 

W(pipi)ili mnie miałem nie przedłużać plusa a teraz muszę chyba na 2 lata wykupić.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Dobrze że to startuje jutro, będzie chwila żeby po pracy pograć bo od piątku GoW.

Event ma trwać 2 tygodnie, zaczynamy tak jak z Deviljho, najpierw zbieramy ślady a potem lecimy z koksem w Gathering Hubie.

 

Najważniejsze że w tej aktualizacji naprawili najbardziej irytującą rzecz, świetliki które wykręcały kark jak wracało sie do obozu. 

Odnośnik do komentarza

Ta walka z tym nowym Treasure Dragonem daje radę. Walczy się z nim w różnych fazach co jedna to trudniejsza. Nie lubię walk z wielkimi wolnymi bestiami ale ta jest niezła no i pod koniec nie jest wcale taka wolna. Dropnąłem CB lepszego niż ten diablosa niby niewiele bo tylko o 15 defa ale za to złota skórka, a to przecież najważniejsze. 

Dodali też 2 nowe layered armor sety czyli te przykrywające nasze składane zbroje.

Sama zbroja z Kulve Taroth też jest niezła zwłaszcza klata z lvl 2 critical boostem + lvl 2 stun res i 1 slot 1 levelowy, no i gacie z handicraftem 2 i 1 free elment też spoko.

 

A za niedługo jeszczee set dantego z butami z weakness exploit + 2 sloty 1lvlowe to dopiero da możliwości kustomizacji bo zniknie mi z niektórych setów ta opaska.

Capcom dostarcza.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Zeratul napisał:

Jakie macie buildy na Kulve? Udalo mi sie ja zrobic z 8 razy w weekend. Moim zdaniem event mega.

Ja mam gunlance z health regenem na focus charged shoty z partbreakerem i fire resem i evade dist up dla movementu. Event rzeczywiście za(pipi)isty i capcom wyskoczył z nim z dupy gdy nikt się nie spodziewał. Wyfarmiłem już wszystko łącznie z broniami.

 

W ostatniej 4 turze gdy zrzuci powłokę nie trzeba go walić po rogach żeby mu odpadły, jest wtedy szybciej ale nie jest to konieczne. Jak już odpadnie złota osłona i będzie chipped bardziej opłaca się zniszczyć pozostałe partsy jak np ogon.

 

47 minut temu, Shen napisał:

Po ostrym graniu po premierze, zmeczylem sie gra, ale widze, ze dobry czas na powrot.

 

Wywaliło cię ze squadu automatycznie po 30 dniach, capcom to zmienił ale (pipi) z tym i tak nikt już nie gra ze squadu. Ja event robiłem z Yanem i Kazubem. Grają ostro nadal.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Marlon napisał:

Jaki mieliscie gear na nergigante w kampanii? Do tej pory szlo gladko, ale tu po raz pierwszy poczulem sie bezradny...

 

Napisz jaką grasz bronią chociaż. Na niego nie ma specjalnych taktyk poza tym żeby walić w białe kolce zanim mu stwardnieną, a jak robi na nas lot na główkę chowamy broń i robimy panic dive - bieg i rolka w kierunku od potwora.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...