Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Co MUSZĄ poprawić natychmiast w patchu :

 

- zmianę "kursora" czyli zawodnika

- bezpańskie piłki które lecą i każdy się patrzy i nie można praktycznie się ruszyć

- "momentum" czyli (pipi) dla płacących, to samo co w fifie

- strzały z dystansu

- ekrany ładowania w menu

Odnośnik do komentarza

Drogi Smalcu, strzały z dystansu działają dobrze, nie są OVP (podobnie jak główki) i bardzo dobrze. Co do przełączania zawodników się zgodzę, nawet na gałce potrafi robić złe rzeczy, ale jak się ogarnie obronę, to ten problem znika (zwyczajnie mamy dużo czasu, żeby wybrać sobie właściwego grajka). 

 

W chwili obecnej mam 1.22 tracone bramki na mecz (zawsze miałem więcej, coś w granicach 1.5), nie ma zagrań OVP (albo ludzie jeszcze nie odkryli) i to jest cudowne w tej części. 

Odnośnik do komentarza

W demku strzały z daleka wchodziły z różnych pozycji tutaj idzie przypie... ale już nie jest tak często wchodzi ale jak wejdzie ;), poprostu bramkarze ustawienia są na superstar a wcześniej byli na regular, co do przełączania to faktycznie w 17 było to sprawwniejsze, ale teraz mamy podwójne przełączanie i trzeba to rozkminić na którego lepiej się przełączyć jest trudniej ale da się dobrze ustawiać z r2 i kwadrat, i trzeba wracać tym drugim, jest inaczej ale spokojnie da się bronić, największą wadą dla mnie jest wybijanie piłek bramkarza przed siebie choć i tu nie jest to tak nagminne, piękna grę mamy w tym roku, ciekawe czy na MŚ 2018 Konami doda łatkę tak jak z euro czyli kpina, czy może zrobią pełnoprawną grę ;)

Edytowane przez Wojtas angol
Odnośnik do komentarza

odgwizdywania rak xdddd jak to moze komukolwiek przeszkadzac? element gry na ktory nie mamy najmniejszego wplywu w sterowaniu wprowadzilby taki random do gierki (a smalec narzeka na rzekome momentum) ze kobik by chyba na 24h na dolku ze zlosci wyladowal - nie ma to jak randomowy karny gdy caly mecz grasz dobrze, bo silnik liczacy kontakt pilki z cialem zawodnika przy jakims ping pongu w polu karnym uznal, ze dotknieto konczyne gorna

 

patola i tyle, zreszta reka z tego co pamietam w jakims starym pesiu juz byla, alleluja, ze to wywalili

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ale coś jest z tymi sędziami;) kilka razy mi się zdarzyło że po prostopadłym idę sam na sam, gościu z tyłu mi sprzedaj mi kosę na czerwo;) a tutaj nic, gra przełącza się na pomocnika na skrzydle który nie ma szans dojść do piłki;P przywilej korzyści xDxD jakies 2 minuty później sędzia przypomniał sobie o tym zajściu i daje żółtą;) W sumie to nawet się nie zlościłem, ale sędzia jest troszeczkę aż nadto liberalny;P

 

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest masakrycznie s(pipi)ona. Dywizja 8, 3 mecze do konca i na te 3 mecze dwa razy losuje mi jakiegoś śmiecia z ratingiem 860, dokładnie tego samego, nie różnych tylko TEN SAM, a ja mam 430 i ustawione wyszukiwanie na "przybliżone". S(pipi)one na maksa, mało tego, czasem myślę że to albo ja gram w tym meczu na murawie albo jakiś gościu z overalem 10. Piłkarz pokroju Aguero albo David Silva, tak długo skłąda się do podania albo strzału że jest to aż niemożliwe i nie realne.

Odnośnik do komentarza

Widocznie grasz na lagu, to jest jeden z symptomów, czyli duże opóźnienia w wykonywaniu poleceń i to wrażenie, że piłkarze nagle potrzebują dwa razy więcej miejsca i czasu, żeby coś zrobić. 

 

Nie jestem pewien czy da się ustawić z jakiego przedziału ratingowego ma ci wyszukiwać graczy, czy tylko po sile teamu. Generalnie jest tak, że gra szuka rywala na podobnym poziomie, ale jak nie znajduje, to widzisz info (0-9999), że szuka dowolnego. Ja regularnie gram z gośćmi z ratingiem 250 i takimi pod 1000, tak w sumie było też w poprzednich częściach.

 

Drugi sezon w 1 dywizji i na start porażka, wcześniej remis, wszystko na własne życzenie. Remis co prawda był zalagowany, ale jednak miałem ten mecz w garści, tylko zacząłem świrować w defensywie ech, psycha siadła.

Odnośnik do komentarza

No właśnie pisałem o tym przywileju,ale sędziowie w pesie to maskara.

Przecież w tej grze nie ma znaczenia w jakieś dywizji jesteś,i tak ci szuka typa na twoim poziomie ,za wygranie dywizji dostajesz kontrakt w my club :D

 

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Nie no w obecnej fazie gra online jest niegrywalna i bez sensu, lagi nawet z polakami, ciągłe kreski na górze po prawej nawet jak ustawię level 4 przy matchmakingu, po premierze nie było takich jaj a ustawione miałem na level 1. Żółtki muszą coś zrobić bo gra się rozpierdala

Odnośnik do komentarza

A dla mnie 18 jak narazie najlepsza i najbardziej pozbawiona czesc bledow od chyba 15 lat.

 

Co do sedziowania mi nie przeszkadza, wslizgu nie uzywam. Chyba ze mi juz peka psycha i robi ego specjalnie zeby zabic przeciwnika. Xem praktycznie fauli brak, kosa to praktycznie zawsze faul. W sumie spoko opcja w porownaniu do tego ze w poprzedniej czesci sedzia polykalgwizdek i gwizdal byle guvno.

 

Jedyne co mnie wkur.wia to zje,bane jest w tej czeaci konczenie meczu po doliczeniu. W poprzedniej czesci zdecydowanie to lepiej rozwiazali teraz w sytuacji meczowej leci kontra 3 na 2 a sedzia gwizdze , i tak za kazdym razem xD ale to w sumie jedyne co mnie boli. Nawet nie ma porownania do glowek z poprzedniej czesci czy bramek po rozpoczeciu

 

Gram offline

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...