Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

No i ja pograłem (czyt. rozk.urwiacz najlepszych). Gra się bardzo fajnie, aż miło widzieć ameby które tylko wrzucają i nic więcej nie potrafią. Wszystko fajnie, dopóki nie roz.pier.dolimy obrony przeciwnika w drobny pył dryblingiem i fajną klepą. Wtedy w polu karnym nasze strzały są bronione przez bramkarza cyborga. Oddając strzał zza pola bramkarze są bezradni. Oddając strzał z linii bramkowej są cyborgami. Ja uwielbiam dryblingiem rozk.urwić obronę i z pięciu metrów nie ma szans na strzelenie bramki. Za to przeciwnik ma wybitą bezpańską piłą po "rogu" i mi strzela bramę cisnąć kwadrata. No taka nowa "wrzutka" się porobiła. Gra znowu nie premiuje twardzieli którzy pieczołowicie rozgrywają akcje i chcą wejść lamerom z piłką do bramki, bo oczywiście bramkarz się rzuca od jednego słupka do drugiego. Na plus granie obroną. Jak ktoś kuma obronę, to raczej bramki w tej części nie straci. To tyle po becie.

Temu panu ufam w tej kwestii. Oby Konami ogarnęło ten motyw do premiery, bo to jednak nie jest coś co lubię.

 

Z tego co mówił (chyba) Bahti Japończyki co roku mają ten sam dylemat  czyli stworzenie gry na tyle zbalansowanej, żeby nie odrzucać od siebie graczy wymagających "sprawiedliwego systemu", ale jednocześnie takiego, który nie zniechęci casuali (którzy stanowią większość kupujących). To jest cholernie trudne, moim zdaniem właściwie niemożliwe, stąd te coroczne luki w zdawałoby się świetnym systemie (długie lagi, wrzutki, bomby z dystansu).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość _Be_

A no jak szczurki nadal dają radę, to gites  :lapka:

 

Jak z lobami? W 17 trudniej wchodziły niż w 16.

U mnie wszedł piękny Neymarem z lewego boku pola karnego jak bramkarz wyszedł, ale ogolnie więcej nie probówalem

Odnośnik do komentarza

Wolny jak wolny, ale coś się zmienił w tej kwestii (oprócz braku strzałki)? W 17 trudniej było załadować bramkę z wolnego niż w 16, gdzie odległość do 24 metrów przy odpowiedniej praktyce dawała bramkę średnio raz na dwa strzały.

Odnośnik do komentarza

Gdyby gosciu przytrzymal trojkat bramkarzem i ustawil sie z prawej strony nie byloby tej brameczki. A ja dalej nie wiem czy usuneli mozliwosc ustawiania sie bramkarzem na linii :/

 

Bez mozliwosci ustawienia bramkarza to w 17 wolne u nas z kumplem do 23-4 metrow to pewniejsze byly niz strzal z karnego xD

 

No ale potem odkrylismy ze mozna sie ustawiac bramkarzem i takie wolne staly sie bezsensem

Dzisiaj specjalnie typa jakiegos skosze zeby to sorawdzic

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

A ja coraz bardziej sie do tej części przekonuje, strzały Pogbą z daleka to miód na moje serce, wchodzenie do bramki przeciwnika i strzały z bliska juz nie takie pewniaki, widac ze obroncy sa silniejsi od napastników i wslizgi tez dopracowali i  nie ma juz tyle fauli, moze faktycznie kiwki w tej czesci beda przewagą ale jak sie obronę opanuje to nie bedzie tak źle , tym bardziej juz teraz nie ma takich wyników jak w pes 2016 co było po 6 bramek na mecz, a animacje to juz poezja, zobaczymy wersje finalną ale mnie znowu kupili, i online jest w koncu grywalny.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jeszcze jak byś pokazał skrót z meczu, bo to ocenianie gry po tym, że się w jednym meczu oddało masę strzałów (wnioskuje po niecelnych, że głównie z dystansu), a rywal wbił gola po jednej (tutaj też nie wiemy jakiej) jest imho średnie. Jeżeli to jest jakaś norma, to ok, ale takie spotkanie gdzie się niszczy rywala, ale nic nie wpada, a ten ładuje desperacko piłkę do bramki po jednym dośrodkowaniu/ strzale z dystansu zawsze się zdarzały, ale bardzo rzadko (w 17 na jakieś 700 spotkań to może miałem z 10 takich, gdzie biłem typa w myślach- a ja ogólnie strzelam najczęściej jak już mam tylko bramkarza przed sobą)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.