Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Kanabis, to na poziomie sprzedawcy detalicznego (może już teraz hurtowego?) jest taka przewaga między FIFA, a PES?

Sklamalbym gdybym powiedzial ze pes sie nie sprzedaje ale to mniej wiecej jak porownac popyt bloodborne do call of duty.

 

Nawet jak z kumplem gramy w pro evo to kto wchodzi to w 99% "A szo to za fifa?"

Odnośnik do komentarza

Ja wytrzymam te Pare godzin bo po becie inl tak wiem, ze będzie dobrze:) zobaczymy jak na top Player spisuje się si bo w Master league Pare sezonów spędzę na pewno. Moja jedyna obawa to rajdy i drybling jednym piłkarzem bo zdarzało się to w becie Ale to może na jakiś ogórków trafialem albo fifaczy.

Edytowane przez ZupaPomidorowa
Odnośnik do komentarza

Grałem w nocy przeciwko kompowi (najwyższy poziom trudności) ... no muszę się nauczyć grać w PESa 2018, bo na razie wydaje mi się, że zupełnie nie ogarniam. Dla mnie ta gierka zmieniła się diametralnie. Nawet nie chodzi o tempo, ale o ciężar zawodników, ich fizykę. Trochę taka FIFA, tylko bez tego pływania i poczucia sterowania kukiełkami. Komp dobrze kombinuje w ataku, często uruchamia niekrytych skrzydłowych na przeciwnej flance, a to na chwilę obecną zupełnie na mnie wystarczy...

 

Bramkarze jak zawsze, wypluwają piłki które powinni łapać i bronią w niesamowitych okolicznościach.

Odnośnik do komentarza

Nie no dobry jest jak nie lepszy od 2017, mniej schematów, lepsze wolne taktyczne tempo, nawet przy tak wolnej fizyce piłki przy mocnym uderzeniu piłka nabiera prędkości i łamie zasady Newtona;), z kompem na najwyższym lewelu ciężko wygrać mecz, i naprawdę trzeba pokombinować, chyba że tak cienki jestem, wady to grajka czasami się dziwnie odbijaja i nie reagują , spadki animacji przy powtórkach,i bramkarze wybijają do przodu futbolówkę po byle strzale, nie no ja jestem a tak choć to wersja demo

Edytowane przez Wojtas angol
Odnośnik do komentarza

 

Też nie wiem jak oni to robią Ale każda kolejna odsłona wydaje się mocnym skokiem w przód:) Dla mnie i Multi i singiel mocne, wjedzie myclub i masterliga.

Przez prawie 10 lat był wręcz regres więc to nie jest takie trudne. Zwłaszcza, że można podpatrywać konkurencję.
No właśnie aż za bardzo podglądali stąd ten regres.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...