Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj online w becie 2018 był niegrywalny, już nie mówię o graniu 3v3 ale solo,smutne to jest jakie tam patałachy pracują bo wystawiają się na śmieszność, miała być wiara że będzie dobrze a tu przy testach już nie ogarniają, do kanapowego będzie grania będzie must have, niech tylko doszlifuja obronę bo faktycznie ten atak teraz jest zbyt latwy

Odnośnik do komentarza

Ogólnie super jest ten pes, wkoncu fajnie jest zagrać takim Giroud zamaiast lacazeta ,ten pierwszy to z banki umie strzelić,zastawic się ciałem,a w poprzedniej części każdy wie jak było.

Nowe animacje,lepsze podania, kontrola nad zawodnikiem,dziwna gra obrony ale pewnie się przyzwyczaję.

Znowu będę w to katował online.

Odnośnik do komentarza

Ja jako wielki zwolennik fify w poprzednich latach musze przyznać, że w tym roku PES wymiata, gameplay cudowny. Co do gry w obronie to nie wiem skąd te narzekania, że obrona gra słabo. Po prostu granie w obronie to też sztuka, trzeba się zastanowić dobrze ustawić, przewidzieć co może zrobić dany zawodnik, bo nie wystarczy tylko x albo x i kwadrat i na hura, wtedy najłatwiej jest minąć obrońcę np. takim Neymarem, podstawa to dobre ustawienie nie bieganie cały czas z r1 i x, używanie Jockeya (r2) i wyczekiwanie odpowiedniego momentu na odbiór piłki. Ale i tak podstawą jest odpowiednie zmienianie się w obronie i ustawianie, tak żeby nie robić dziur i cały czas mieć asekurację jak piłkę ma np. taki Neymar, warto też nie lecieć na hura na Neymara tylko wyczekiwać, cofać się w miarę jak zbliża się do bramki, zagęścić, podwoić i już po Neymarze. Ale większość ludzi z tego co widzę jak gram to tylko co chwile się zmienia na nowego obrońcę i r1 i x i tak w kółko na hura i potem się dziwią, że są łatwo mijani.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aaa i jeszcze jedna rada, mam nadzieję, że się przyda, szczególnie początkującym - nawet jak piłka minie środkowych/defensywnych pomocników to nie zmieniajcie od razu na obrońcę bliżej bramki i nie wybiegajcie obrońcą do przodu tylko cały czas cofajcie środkowym/defensywnym pomocnikiem na sprincie goniąc gościa z piłką, dzięki temu obrona się nie rozsypuje i można fajnie zagęścić przed polem karnym

Odnośnik do komentarza

Trudno mi stwiedzić jak gra kobik po tych filmikach, ale akcje bramkowe ( i ogólnie sytuacje) wskazują na prawidłowe odruchy. Zmiana kierunku biegu, zmniejszenie kąta przed strzałem... No nie mam się raczej co czepiać. Co do stylu, to zazwyczaj gra się tak jak przeciwnik pozwala (co świadczy o naszej słabości :( ), tutaj to była kontra, raczej bez specjalnej filozofii. Chyba jedynym gościem z forumka z jakim grałem, który gra taką prawdziwą-prawdziwą tiki-takę bez względu na wszystko jest areka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...