Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj troche pogralem, szkoda ze to jeszcze ponad miesiac czekania. Szkoda ze wiekszosc na kogo sie trafia to janusze ktorzy wylaczaja sie po straceniu pierwszej bramki. Ale przynajmniej potrenowac mozna z takimi. Choc wczoraj trafil mi sie naorawde ogarniety gostek i jak w to sie gra na wyrownanym poziomie :banderas: cos pieknego ta walka w srodku pola, emocje. Byl remis 3 do 3, troche przyfarcil bo w ostatniej minucie mialem rzut wolny w srodku pola , nie wiem jakim cudem ale zle podalem a moja szalona obrona zostawila tylko dwoch stoperow, no przeciwko Griezmannowi szans nie mialem :reggie:

Odnośnik do komentarza

Z tym wyszukiwaniem przeciwnika to zawsze tak długo trwa? Ostatnie 2 razy jak włączyłem to zdążyłem sobie spodnie i za drugim razem koszulę wyprasowac zanim kogoś znalazło. Łącze mam dobre (ok 40mb/s). Level 3 w wyszukiwaniu ustawiony automatycznie, powinienem to zmienić czy to norma że tak długo szuka? Trochę się przez to odechciewa.

Odnośnik do komentarza

Niestety ale sędziowe nadal skandaliczni, jesteś w stanie złamać nogi 3 typom a sedzia pamięta tylko ostatnie przewinienie.

To jak zabić 30 osob i ukraść lizaka i siedzieć tylko za kradzież lizaka.

Sam na sam to powinna być czerwona kartka ,a czasami typ wyłapuje żółta.

Odnośnik do komentarza

Ja na szczescie na koszacych nie trafialem, zreszta sam uzywam tylko x a wslizg jedynie przy jakims ratunkowym przerwaniu podania czy strzalu. Raz tylko z takim przyglupem gralem co kosil, wygrywal do pierwszej polowy 1:0 zeby potem przegrac 1:4 i widocznie siadla psycha . Jeszcze na 2 minuty przed koncem sie rozlaczyl, ale musialo byc tupanie nozkami xD

Odnośnik do komentarza

Kurczę, ja chyba niestety nie miałem za bardzo czasu pograć,a jak już się udało to przez pół godziny nie mogło mi grajka znaleźć xD ale ktoś tam pisał wcześniej że był moment w którym się serwery posypały;) btw. jakiś czas temu wpadł do mnie ziomek, fan fify, na domóweczkę, odpalam PESa, a on mi tutaj że to wygląda jak z przed 10 lat;P pograliśmy trochę, zobaczył kilka fajnych, nieszablonowych bramek i zdanie jednak zmienił;) Tylko daj Boże online jak w fifie, matchmaking który trwa kilkanaście sekund a nie minut, bo człowiek po robocie chce się zrelaksować a nie czekać godzinę na mecz;) bez tego fify nie pokonasz.

 

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

przeciez ta seria od lat jest totalnie budzetowa, nie wierze, ze kiedykolwiek konami ogarnia strukture sieciowa, zreszta nawet im by sie to nie oplacalo bo i tak sa zadowoleni z sprzedazy i mikrotranzakcji przy tak malym budzecie

 

to samo z licencjami - po co jak jest edytor, a wylozenie tony kasy za pozyskanie topowych licencji na sprzedaz gierki sie nie przelozy

 

poki seria zyje bedziemy skazani na takie online i cala otoczke

Odnośnik do komentarza

Pal licho te licencje, wiadomo że lipa, no ale bez multi w tych czasach... Szkoda, bo moim zdaniem inwestycja mogłaby się zwrócić. Nie mówię o tym że dogoniliby Fifę od razu, ale z pewnością sprzedałby się ze dwa miliony kopii więcej, matchmaking by z miejsca dostał solidnego kopa;) No ale oczywiście to jest ryzyko, więc nie ma szans niestety.

 

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak wam ale mi beta działała normalnie. Grałem codziennie. Nie miałem lagów a przeciwnika znajdowało do 30sec. Pierwszego dnia jedynie z tego co pamiętam wyszukiwało trochę dłużej. 3 vs 3 nie próbowałem.

Zresztą PES 2017 od dłuższego czasu też działa mi normalnie. Ale gram tylko online division. My club nie ruszam więc nie wiem.

Na 18 zrobiłem już preorder ale wersję na płycie, bo jak coś skopią, a beta była zamydleniem oczu to od razu gonię.

Mam jakieś dziwne przeczucie że coś spartolą, bo beta była aż za dobra. Jakoś tak za łatwo było przez te podkokszone dryblingi. Jak podkręcą trochę defensywę i bramkarzy to będzie ideał.

 

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...