Skocz do zawartości

Zużycie papieru toaletowego. Ile wycieracie?


Butt

Rekomendowane odpowiedzi

Zazwyczaj idę na posiedzenie w pracy, choć jak mnie rano przed 8:00 przyciśnie, to nie widzę problemu w załatwieniu tej kwestii w domu. A wręcz nawet wolę ten obrót spraw. Wszystko zależy od dnia. W kwestii zużycia materiału taśmy taktycznej, to czasami wystarczy kilka powtórzeń 'rotacji' (na którą składają się dwa/trzy listki jakiegoś przyzwoitego papieru, złożone w kwadrat o rozmiarach jednego listka). Zdarzają się niestety i takie dni, że ponad pół rolki pójdzie, a końca dalej nie widać. Pomaga wtedy zamontowana w bliskim sąsiedztwie muszli klozetowej umywalka, by dla pewności po wykonanej polerce kawałek papieru nasączyć mydłem oraz ciepłą wodą i z czystym sumieniem ruszyć ku przygodzie świeżo rozpoczętego dnia, jak również nieodzowna półeczka na telefon/gazetę dodają nieco uroku całej procedurze. I w zasadzie gdyby tylko nie zapach powstający w trakcie, to można by tam spędzać przesadnie długie ilości czasu.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

U mnie posiedzenia na klopie to rytuał. Kasztan zawsze po powrocie z pracy, tuż przed kąpielą z książką albo smartfonem co by na szybko internety sprawdzić. Gdy się kolana zrobią czerwone od odciśniętych łokci to znaczy że koniec. I żadnych tam papierów toaletowych. Papierowy ręcznik z Tesco kupiony za 1£, 6-7 kwadratowych listków na posiedzenie. Ogólnie to taka jedna rolka wystarcza na ok 4 tygodnie posiedzeń, a czasami dłużej. Czyli ogólnie z papierem oszczędnie. Nie wiem ile razy więcej bym wydawał na ośmio- czy dwunastopaki- papieru toaletowego. Pewnie tyle samo co serialowy Al Bundy :P

Odnośnik do komentarza

Najlepiej rzadziej srać.

W sensie, niezbyt często, a nie, że na rzadko.

Przede wszystkim zdrowo jesc, wtedy guvno jest ubite, wychodzi jak ciastolina i czasami nawet nie trzeba wcale uzywac papieru.

 

Jedza syfy z maklondana a potem szczaja dupo i sie podcierac musza sie polowa rolki

Odnośnik do komentarza

1/3 rolki na jedno posiedzenie, siedzę długo, bo lubię czytać na klopie :lapka: Nigdy nie sr.ałem i nie sr.am poza domem, tzn. w pracy lub jakimś miejscu publicznym.

 

a na starość hemoroidy, ale też lubie czytać i wy(pipi) się do cna, nie lubie być niedosrany ;/

Odnośnik do komentarza

 

Najlepiej rzadziej srać.

W sensie, niezbyt często, a nie, że na rzadko.

Przede wszystkim zdrowo jesc, wtedy guvno jest ubite, wychodzi jak ciastolina i czasami nawet nie trzeba wcale uzywac papieru.

 

Jedza syfy z maklondana a potem szczaja dupo i sie podcierac musza sie polowa rolki

 

Jesc mozna wszystko byle by dosypywac do zarcia blonnik.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...