Skocz do zawartości

Nintendo Switch Online - problemy itd.


blakuś

Rekomendowane odpowiedzi

niesamowicie niegrywalne juz sa niektore gierki z nesa (albo do posmiania sie przez 10min np w tenisie), doslownie kilka jest takich co nie odrzuca od razu (innych niz platformowkowe mariany) - tylko utwierdzilem sie w przekonaniu, ze to zbyt duze retro dla mnie, byle jak najszybciej do snesa

 

ciekawe jak beda wygladac serwery gierek online nintendo za tydzien jak sie triale pokoncza, jeszcze w farbki i mk8d jestem w stanie sobie wyobrazic dosc sporo ludzi ale mario tennis aces (na etapie wyszukiwania kogos do dalszych rund), a zwlaszcza arms czeka agonia raczej

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Basior napisał:

Jak dla mnie 80zl to nie jest na prawdę jakiś mega pieniądz. Biorę nawet po to żeby się nie zastanawiać czy mam wykupione czy nie.

 

Snes jak snes, ale z chęcią wziął bym coś n64. 

 

Tu 80, tam 160 i do tego jeszcze kolejne 160, później 50, do tego 20 i później jeszcze coś tam się pewno znajdzie. Niestety ale w tym przypadku ten abonament przegrywa ze względu na swoją ułomność i fakt, że Inni przynajmniej coś oferują w swojej cenie. Tutaj to ewidentnie skok na kase i nic więcej. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ciekawe co np z dragon ball fighterz - nie dosc ze pozny port to jeszcze jak bedzie wymagal platnego online to raczej bedzie martwy w sieci w momencie premiery niestety

 

80pln za rok? do mnie akurat wlasnie ta cena jest jedyna zaleta dlaczego rozwazam zakup subskrycji za tydzien - 6,60 miesiecznie to zaden pieniadz, a raczej innej mozliwosci zgrania savow nie bedzie (juz predzej przyspiesza premiere gierek z snesa)

 

n64 w abonamencie? juz chyba sporo osob nie pamieta jak rozmazane bylo to 3d tej konsoli, probe czasu lepiej przeszedl starszy snes

Odnośnik do komentarza

Apkę do gier z NESa wywalilem po 10 minutach, bo nie ma tam żadnej gry , która by mnie interesowała oprócz pierwszego Super Mario Bros, które mam na Switcha kupione w wersji Arcade Vs. Nie zmienia to jednak faktu, że z online od czasu do czasu będę korzystać - nie potrzebuję save'ów w chmurze, więc będę korzystać z opcji online za monety. Dużo jest tutaj narzekania, ale przy tym ile ludzie kupują gier na Switcha to większość może mieć ten online za darmo. Akurat to się Nintendo bardzo udało 

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o kase tylko o sposób w jaki Nintendo wprowadza te swoje nędzne usługi. Trzeba płacić za online a nie mozna nawet wysłac wiadomosci tekstowej do znajomych z listy. VC umarło tylko dlatego że chcą wymusić na fanach retro placenie abonamentu. O mozliwości robienia backupu save za pieniądze nie wspominam bo szkoda strzepić ryja. Jakim ta firma jest gów.nem. Jaka szkoda ze akurat oni robią tak świetne gierki 1st party.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, funditto napisał:

Oj na Snesa, GBA i N64 to już się trochę fajnych tytułów uzbiera

 

miejmy tylko nadzieje, ze faktycznie beda rozwijac usluge ;) wyciekniete ikonki padow od nesa/snesa w 6.0.0 sugeruja ze snes dojdzie i to moze nawet nie tak bardzo pozno (moze w tym roku jeszcze?), ale nie obrazibym sie rowniez o inne konsole w tym nowym VC.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Rayos napisał:

z obecnych nesowych gierek mnie jara mario, mario 3 i zeruda :-) czekam na więcej i czekam przede wszystkim na snesa, bo tak jak ficuś powiedział,  w wiekszosci przypadkow gry nesowe to juz za duze retro

 

NIe tylko to, prawda jest taka, że pomimo tylko tych 13 milionów Wii U to jednak sporo osób kupowało NESowe gry na VC i dalej korzysta z tego samego konta na Switchu. NIntendo dalej wypina się na swoich wieloletnich fanów, próbując wycisnąć każdy grosz z takich frajerów a przyznam, że jednak dobrze robiłem nie kupując gierek z NES'a czy SNESa (swego czasu za gwiazdki miałem kilka pozycji za frajer to mnie tak du.pa nie boli).  Ciężko jest tak zintegrować stare dane? Obstawiam, że nie skoro MS wrzucając każdą kolejną grę z 360 do wstecznej na XO umożliwia od razu posiadaczom cyfrówek na pobranie gry za darmo. 

 

Jakby nie patrzeć czy 80zł to dużo czy mało, mamy 2018 rok a Nintendo ma gorszą usługę Online niż pierwsza iteracja Xbox Live na klasycznym Xboxie z 2005r. Osobiście dla mnie to totalny absurd. 

 

Ja obecnie pasuje za płacenie tych 80zł. Gry z NESa kompletnie mnie nie interesują. Nie gram w żadną grę po sieci (Fortnite i ten Paladins czy jak mu tam są i tak za frajer i nie trzeba kupować subskrypcji) a backupy w chmurze mam po prostu gdzieś (w życiu pozbyłem się już tylu konsol i wraz z nimi save'ów, że mam na nie wygrzane). 

 

Jak zobaczę poprawę z darmowymi grami np. ze SNESa lub GBA, jak zobaczę, że użytkownicy premium tak jak na XBL będą dostawać znaczące zniżki czy jakieś darmowe bety lub będzie można pobrać demo tydzień wcześniej to się zastanowie. Obecnie ich płatna usługa jest skierowana tylko i wyłącznie do zwolenników grania po sieci. 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...